mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 06:47:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Capi/Postojna
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Capi/Postojna  (Prebrano 18922 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
riam
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 94


WWW
« Odgovor #75 : sreda, 10.02.2010 : 22:56:52 »

.... ali da najdemo očitno neprimernega lastnika, ki kljub temu, da smo bili prve dni ves čas po radiu (v živo, ne le prebrana obvestila), da tako ali drugače ve vsa Postojna z okolico, da so bili obveščeni vsi uradni, ki morajo biti itd.?
Ko je zunaj, ne sme biti nobenega samca v njegovem vidnem polju, umikamo vse, kar je podobno igrači, palici... ker se sicer zažene vate, voda se mu po malem nabira v trebuhu zaradi srčne odpovedi in se stepemo za vsako zdravilo... in kaj naj zdaj? Še en mesec, ker ga bo ljubeč in skrben lastnik rihtal od zdaj naprej, kot bi bilo treba?


Si zraven in najbolje poznaš situacijo, tako da...žal...glede na opisano ne bom rinla z glavo skoz zid.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #76 : ponedeljek, 15.02.2010 : 17:57:51 »

Jaz seveda spet pametujem na daljavo ker niti slučajno nebi hotela bit v tvoji koži, pa s tem psom tudi nimam kontakta, da bi lahko neka čustva gojila do njega. Zato je pač lahko komentirat.
Moje mnenje je glede na realno stanje, da od starosti ali zaradi bolezni v zavetišču ne more umret. Ni pogojev in preveč je "normalnih" za oddajo. Če je tako "težak", realnih možnosti za posvojitev ni. Če pa še srček nagaja oz. je v odpovedi.. Se počutim prav gnilo ko tole pišem.
 Sad
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #77 : ponedeljek, 15.02.2010 : 18:05:28 »

Verjemi, se počutim jaz še bolj gnilo.

Evtanaziran.
Logiran

Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Capi/Postojna
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines