mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:59:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Gal/Star NO mix iz Kranja
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Gal/Star NO mix iz Kranja  (Prebrano 28372 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #60 : nedelja, 25.04.2010 : 10:20:33 »

Sintal Senior Kakšna prisrčna varnostnika, kdo bi si upal k vam vlamljat Cheesy
Logiran
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #61 : četrtek, 29.04.2010 : 00:37:24 »

Sintal Senior d.o.o. besno čuva objekte...



... Ne moreš nikamor, ne da bi te eden ali drugi zalezoval in v naročje lezel.

Nemec, francoz, švicar ali malo mešan... vsak pošten ovčar, ki da kaj nase, potrebuje svoj prag, na katerem lahko leži in čuva. Pri tem je popolnoma nepomembno, kateri prag. Lahko je hišni prag z razgledom do ograje, tudi prag pri kuhinji ali kopalnici je v redu, pa celo tekač pred posteljo čisto dobro služi namenu. Še manj je važno, koga je treba čuvati in pred kom. Po pravici povedano, nimam pojma, in verjetno tudi večina drugih ovčarjev ne. Ampak tako je menda delal moj oče, pa dedek in pradedek... in potem bo že prav, da se leži na pragu in čuva. Karkoli naj bi že to pomenilo.

In ker tudi ni poštenega praga brez ovčarja, polagam na dušo vsem, ki si še niso omislili predpražne dekoracije, da tale Gal deluje zelo resno v svoji vlogi.

Prijazen pozdrav,
Črtko Črt
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #62 : sreda, 12.05.2010 : 12:29:40 »

Kako je kaj z njim, a ga mački še terorizirajo ??
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #63 : sreda, 12.05.2010 : 12:44:37 »

Ne, ga niso še nikoli, hehe. Ubogi pes se jih še vedno tako zelo boji, da sploh ne dojame, da so samo prijazne do njega. Sicer so pa tudi njegove zadnje tace bolje. Dobiva vsak dan Flexadin. Trudimo se, da bi ta nadvse tečen star pes, ki nas ves čas terorizira z vsemi mogočimi zahtevami na ves glas bil še dolgo z nami.
Logiran

moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #64 : sreda, 12.05.2010 : 12:51:31 »

Dobro dobro, to se lepo bere. Jaz ga moram prit pogledat, problem je samo čas si vzet, porkamizerija. Bomo nekaj stuhtali Huh
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #65 : sreda, 12.05.2010 : 12:52:00 »

Trudimo se, da bi ta nadvse tečen star pes, ki nas ves čas terorizira z vsemi mogočimi zahtevami na ves glas bil še dolgo z nami.

Ampak je tak srček, da mu je preprosto treba ustrečt in mu je vse oproščeno.  
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #66 : sreda, 12.05.2010 : 12:59:46 »

Ampak je tak srček, da mu je preprosto treba ustrečt in mu je vse oproščeno. 

Friga a niso skoraj vsi psi in mucke take Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #67 : sreda, 12.05.2010 : 13:16:28 »

A-a. Gal je en in edini. Tečen star pes, ki skoz teži, da bi nekaj točno drugače, kot je. Srčece naše  Smiley, takega ni. Ne vem, kako je možno, da ga je nekdo izgubil/zapustil/....
Logiran

zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #68 : četrtek, 27.05.2010 : 22:14:06 »

Je še vedno strah in groza, ko vidi mačke? Grin Galči, lepi, ko bi le našel nov dom! Kiss
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #69 : četrtek, 17.06.2010 : 00:03:44 »

Pred leti sem nasla nekaj tednov staro psicko, ki je nedvomno imela nekaj NO v sebi..moja zlata Lara..bila je cudovita spremljevalka, zascitnica..nedvomno je tudi tale, s to razliko da se ona muc ni bala, ampak jih je vzela za svoje, cetudi sosedove Kiss
Iz srca mu zelim, da kmalu najde svojega cloveka..posvojiti psa v zrelih letih ima svoje prednosti-mimo so vse tiste zivce parajoce mladickaste fore in prav prijetno mirni so. Ce je pri hisi ze kak mladic, imamo pa se pomoc pri vzgoji.

Srecno Gal Kiss
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #70 : ponedeljek, 21.06.2010 : 10:30:32 »

POSVOJITELJI?

http://www.youtube.com/watch?v=bjQp3uC0NPk




ZH je popolnoma poln. Nimamo niti enega karantenskega prostora trenutno, niti kakršne koli možnosti za združevanje po pesjakih več.

Rex, Luki, Čips, Stevo, Adamsova, Fifi, Ajda, Lars, Burja, Lian, Gal, Hepičop, Giovanni.... bodo uspavani, v kolikor ne bo posvojiteljev za njih ali za druge naše.

Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #71 : torek, 22.06.2010 : 21:27:36 »

Meni se danes že ves dan joka, pa nič vam kužoti ne morem pomagat. moja hiša je polna  Cry
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #72 : torek, 22.06.2010 : 22:03:42 »

mater Cry Cry
očitno sem prevelik optimist, če upam da bi se pri vsakem kak prostorček še našel....... Sad
jaz sem sama za 5 psov... a sem edina taka ''norica'' ??
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #73 : torek, 22.06.2010 : 23:03:17 »

A je kje kdo, ki bi posvojil to lepoto?
Ce kdo razmislja, pa ne ve..naj ga gre vsaj pogledat. Tako zrel, umirjen deluje.. Naj mu prosim nekdo da priloznost.
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #74 : sreda, 23.06.2010 : 11:09:19 »

za 5 psov... a sem edina taka ''norica'' ??

Uf, kako si jaz želim, da bi imela možnost biti takšna "norica". Takoj bi odpeljala Gala, oba Adamsa in še koga... Tako pa...  Sad Sad Sad  Mah... Še enkrat: Stari psi so zakon!!!  Cheesy Ti dajo eno prav posebno energijo in zaradi njih zagotovo postaneš boljši človek... Gal...  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Gal/Star NO mix iz Kranja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines