mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:15:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: rizla in zorica
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: rizla in zorica  (Prebrano 4936 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
majnim
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« : torek, 19.01.2010 : 15:39:33 »

http://www.mojalbum.com/majnim/pero-in-zorica

iz toplega doma se javljata nadmacek rizla,ki se je preimenoval v nadmacka perota in gospodicna zorica.sta perfekten par,ker se vzajemno dopoljnjujeta.pero je iskren fant,ki mu vse pise na obrazu,zaupljiv in nezen,zorica pa je skrivnostna zapeljivka in misticna princeska.prijel se je je vzdevek muca stumfarica,ker ima prav posebno nagnjenje do NOGAVIC!zbrska jih iz vsakega kosa in predala in si jih nese v svojo posteljo.sprva je bila plaha in se je drzala zase,zdaj je glavna razbojnica v hisi.odkar sta prisla ni treba vec zvoniti na vratih,ker se par minut prej,ko kdo pride,oba postavita pred vrata v pricakovanju novega gosta.(to so te macje finte z instinktom,ki jih ljudje pac nimamo in potrebujemo namesto tega mobitele).tudi budilka je postala bolj prijazen rekvizit,ker jo lahko preslisis,saj onadva poskrbita za to,da po prvem pisku ne zaspis vec nazaj.lepse se je zbudit ob macjem predenju,kot ob ponavljajocih zvokih alarma,ki te ze navsezgodaj spravi ob zivce.druzila sta se ze s psicko in pero s tem ni imel tezav,ker je ze v zavetiscu imel pasjo druzbo in se je popolnoma prepustil umivanju pasje prijateljice(vzajemnemu umivanju).zorica se je sprva zavlekla  pod radiator in dala jasno vedet,da hoce imet mir,ob drugem obisku je ze brez problema prenasala obiskovalko.sta perfektna mackona,vidi se,da sta imela v horjulu dobro vzgojo in vse pogoje za to,da se podata v zivljenje z vsem potrebnim predznanjem.zahvaljujeta se vsem tistim,ki so skrbeli zanju in jima priskrbeli topel dom.mjau
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1 : torek, 19.01.2010 : 15:45:00 »

pero je iskren fant,ki mu vse pise na obrazu

Lepo je brati, da ste se vsi tako krasno ujeli. Cheesy Cheesy Jasno, da vsi nestrpno pričakujemo še več poročil in slik, a ne Wink
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #2 : torek, 19.01.2010 : 15:49:17 »

 bravo Super! Lepo, da ste se javili. O nadmačku rizli/perotu so se govorile dobre zgodbe (npr. tekanje z modercem naokrog...) in smo ga že pogrešali na forumu.  Kiss Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3 : torek, 19.01.2010 : 16:44:50 »


odkar sta prisla ni treba vec zvoniti na vratih,ker se par minut prej,ko kdo pride,oba postavita pred vrata v pricakovanju novega gosta.


Temu se reče "dodana vrednost". Wink  Cheesy
Lušni ste!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #4 : torek, 19.01.2010 : 17:32:56 »

Sem čisto iz sebe!  Kiss  Zlati mali  Kiss micimici  Kiss Pero Rizlaman  Kiss
Iz meni ne tako zelo znanega občutka vraževerja, nisem upala niti vprašati, če kdo ve, kako se ima v novem domu  pevka
Nad vesela, da ste se javili, nadvesela, da ima nadmaček tako nad dobro družbo  Kiss
Logiran

majnim
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #5 : torek, 19.01.2010 : 22:22:17 »

sem nova,pa zgleda ne znam posiljat tehle sporocil.prejle sem napisala cel roman,pa je misteriozno izginil nekam,bom zdaj na kratko obnovila,upam da se ne bosta potem oba pojavila,pa se bom ponavljala.torej.jaz ki to pisem,sem prijateljica od ponosne mame perota in zorice,hkrati se pa mal stulim za njuno botrico,ker sem bila posrednica,da so se pravi nasli.tole sem odprla za svojo prijateljico, pa sem prevec neucakana in sem si z njenim dovoljenjem dovolila porocat o njunih dogodivscinah.redno spremljam horjulske zgodbe in vedno me ob vseh grozodejstvih potolazi ravno tale forum,kjer se zivali srecne javljajo,od tod tudi moja neucakanost.slike sledijo,sem se namucila z razvozlavanjem skrivnosti spleta,da sem ugotovila kako nalozit fotke,pa niso sle vse gor.bom tole poslala,pa da vidim,ce deluje
Logiran
majnim
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #6 : torek, 19.01.2010 : 22:40:54 »

aaaa deluje.torej,pero in zorica se imata fino fino,ona je na prvi pogled tista takrhka,plasna,zadrzana,pero pa tisti,ki je vedno prvi v radovednosti in spoznavanju sveta in nima nicesar za bregom.dokler ne zalotis sramezljive princeske,da je prav ona tista,ki najrajsi "pospravlja"mizo in od blizu preucuje,kaj delajo roze.o nogavicah sem ze povedala,to je res neverjetno,ker je nora nanje.se dobro da si ni izbrala spodnjic.
tako da sta idealen plesni par,ker on vodi,ona pa blesti.na obisk dobita mojo kuzico,sprico katere je pero cisti zaupljivec,zorica jo je tudi ze sprejela,ceprav je malo vzvisena sprico  ekstrovertiranega primerka pasje sorte,ki se ne zna obnasat in dela hrup.ne da bi se bilo treba matrat,je dala jasno vedet,da se meje njenega osebnega macjega prostora ne prestopa kar tako in da bo moralo tole pasje lajalo spostovat njeno visokost.vse to je sporocila brez besed,kaj sta se zmenili,je bilo ocitno zgolj po reakciji moje bradate princeske,ki ne odlepi pogleda z nje,hkrati,pa se prav ponizno drzi ob strani,kot bi bila nekje zarisana nevidna meja.no,ce bi se ljudje znali takole zmenit...lepo se imejte,to be continued...
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #7 : sreda, 20.01.2010 : 09:20:46 »

Živjo!  Cheesy

Vesela, da ste se javili. Res VESELA!!!  veselje

Bivši začasni sostanovalci pošiljajo nadmačku vse, kar si pač živali med seboj elektronsko pošiljajo (spodobnega seveda, ker so same spodobne živali vpletene  Evil)...  Kiss Kiss Kiss

Lp, Maja
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #8 : sreda, 20.01.2010 : 22:27:31 »

... pa še neki...

Kako prenaša glasbena udejstvovanja? Kaj sodeluje? Lok grize in strune trga?  Cheesy Evil
Logiran
majnim
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #9 : četrtek, 21.01.2010 : 16:58:29 »

hehe,nic takega,po moje jima prav pase,ker ima violina en tak macji zvok.bom se podrobno izprasala.po moje jo sumita da je macka posebne vrste,pa gresta mal v njeno postlo pogledat
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #10 : četrtek, 21.01.2010 : 17:02:25 »

majnim, ful dobro pišeš, samo daj, prosim, delat presledke za ločili, ker bo tako (vsaj zame) veliko lažje brat. Wink
Vesela za mačkončka.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #11 : četrtek, 21.01.2010 : 19:01:48 »

hehe,nic takega,po moje jima prav pase,ker ima violina en tak macji zvok.bom se podrobno izprasala.po moje jo sumita da je macka posebne vrste,pa gresta mal v njeno postlo pogledat



Tamali je tak model!  Tongue
Logiran
majnim
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #12 : četrtek, 21.01.2010 : 22:47:56 »

http://www.youtube.com/watch?v=0Bmhjf0rKe8
tole sicer ni pero ne zorica,je pa to nekaj tako ljubkega,da sem vtaknila zraven.verjetno bi morala dat v kako drugo temo.ne bom vec,ampak temu se pa ne morem upret.nasla na netu


Logiran
majnim
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #13 : četrtek, 21.01.2010 : 23:19:17 »

joooj, šele zdaj vidla tole z ločili. se bom potrudila. pa s strešicami tudi. samo gre pooočaaasi, pa navada je železna srajca
Logiran
majnim
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #14 : sobota, 23.01.2010 : 16:04:19 »

zorica je razkrila sposobnost, da zna odpirat vrata. a to jih vse v zavetišču naučite? ja super no, štumfe zna pospravljat, pa vrata odpirat. mogoče ko ni nikogar doma, posesa stanovanje, kdo ve
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: rizla in zorica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines