mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:05:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 55   Dol
Natisni
Avtor Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!  (Prebrano 158606 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #150 : četrtek, 28.01.2010 : 13:01:49 »

Roni, če ga rabiš mi piši na mail.
Logiran
roni
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


WWW
« Odgovor #151 : četrtek, 28.01.2010 : 13:03:19 »

ne, si mi že odogovorila / razumem oz. si znam predstavljati / to kar sem hotela.....hvala
Logiran
roni
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


WWW
« Odgovor #152 : četrtek, 28.01.2010 : 13:25:55 »

in tudi sem bi bilo dobro poslati - če lahko kdo prosim

svet@kanal-a.si <svet@kanal-a.si>
Logiran
muckamiska
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


« Odgovor #153 : četrtek, 28.01.2010 : 13:33:23 »

in tudi sem bi bilo dobro poslati - če lahko kdo prosim

svet@kanal-a.si <svet@kanal-a.si>

Jaz sem poslala na uredništvo@24ur.com, svet na kanalu a, info@24ur.com, obvestila novinarje RTV (bodo preiskali) in Erika Žnidaršič bo najverjetneje imela v Piramidi v kratkem.
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #154 : četrtek, 28.01.2010 : 13:34:21 »

Na medije se ne more pošiljati tega dopisa oziroma je treba vreči ven tisti del, kjer se prosi za strokovno mnenje o situaciji, pa treba je dat kakšen kontakt osebe, ki bo bolj podrobno spregovorila o problematiki, zraven.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #155 : četrtek, 28.01.2010 : 13:52:08 »

obvestila novinarje RTV (bodo preiskali)
Koga?
Logiran
Mr.Puhi
novinec
*
Sporočil: 11


WWW
« Odgovor #156 : četrtek, 28.01.2010 : 14:14:07 »

vidim, da nas je kar dost kontaktiralo uredništva TVjev .... tako da mogoče se celo zganejo Smiley
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #157 : četrtek, 28.01.2010 : 14:31:26 »

Zakaj sploh ima ta dva kužka? A mislite, da bi ju oddal? A ga je kdo to sedaj vprašal? Če bi bil pripravljen sodelovat v tej smeri, bi bila najhitreje na toplem.
Logiran
bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #158 : četrtek, 28.01.2010 : 15:04:38 »

Spremenjen dopis poslan na email oddaje Živa, na Rts.
Logiran
roni
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


WWW
« Odgovor #159 : četrtek, 28.01.2010 : 15:13:20 »

če bo kdo za vikend pripravil kake letake ( velikosti formata a4) ga lahko danes / jutri sprintam (tudi večje količine) in jutri proti večeru dostavim? 
Logiran
Barbara10
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 216


« Odgovor #160 : četrtek, 28.01.2010 : 15:21:31 »

Retoricno vprasanje: "Zakaj ne bi romal kaksen "dopis" direktno na tozilstvo?" Sigurno je na forumu kaksen pravnik, ki bi zadevo prej pregledal oz. jo celo sam sestavil (pro bono) in v imenu sopodpisnikov/soplacnikov (posameznikov, drustev...) poslal na tozilstvo (sicer, ko se poslje na tozilstvo, to nic ne stane - da oni preverijo zadeve) - glede na to, da sedaj zbirate mnenja (v prilogi dodate mnenja veterinarjev, izjave pric (posnetki in fotografije na sodiscu ne bodo bile veljavne, ker so bile posnete brez dovoljenja) - podpisane, z datumi, krajem... vse do potankosti brez custev - le dejstva).
Logiran
Barbara10
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 216


« Odgovor #161 : četrtek, 28.01.2010 : 15:25:23 »

Pa se dejstvo:
Ce prej posljes zadeve na tozilstvo (podkrepljene z dokazi...), potem lahko medije le obvestis, kaksna tozba je tam in tam in naj si sami pridobijo zadeve, potem te nihce ne more toziti klevetanja. Potem se tozilstvo odloci kako in kaj - ponavadi v slabo zivali, ker kdo pa se bo s tem ukvarjal?! Nato takoj nastopi odvetnik (ter praznjenje denarnice), ki stvar pelje naprej. Vec kot je ljudi zainteresiranih soplacnikov, sopodpisnikov, tem ceneje je vse skupaj.
Logiran
taradaška
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #162 : četrtek, 28.01.2010 : 16:04:59 »

Tole je pa sprenevedanje na kubik Angry. Sem klicala na VURS OE Kranj, povedala da želim prijaviti kršenje predpisov s strani meni neznanega lastnika psov v KG. takoj so me vezali enemu gospodu, ki me je potem, ko sem povedala, kaj sem videla, seznanil z naslednjim:
- ti dotični hrti naj bi bili klimatizirani na vremenske pogoje v KG in ni nič neobičajnega, da se tresejo,
- sploh ni res, da so na -15, ampak imajo izolirano bivališče - na tem mestu sem mu vskočila v besedo in ga vprašala s čim, a s snegom?  ???Ker v lopah je tudi notri sneg!!!!. Nakar je gospod javni uslužbenec rekel, da žaljiva pa res ne bova, a ne, v tem pogovoru, hkrati pa je pripomnil, da imam pa res dovolj časa, da se ukvarjam s temi stvarmi?Huh! To je bilo kar se mene tiče žaljivo, ker ko je zapisoval podatke o prijavitelju, sem mu povedala, da sem odvetnica. Podala sem potem še pisno prijavo na elektronski naslov, in jo poslala v vednost na naslov kmetijskega ministra in glavne VURS. Saj vem, zaleglo ne bo verjetno nič, pa vseeno. Sem pa na lastni koži izkusila, kako znajo biti zajedljivi in žaljivi. Kakršenkoli kulturen in na nivoju pogovor se očitno z njimi niti ne more pričakovat Sad, vsaj jaz ga od danes naprej ne bom pričakovala. Bom pa nadaljevala s prijavami, vedno ko bom gor, če se tudi po tej vaši akciji nič ne bo spremenilo. Očitno bi v takem primeru zalegel samo nezakonit odvzem psov s strani prostovoljcev.        
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #163 : četrtek, 28.01.2010 : 16:15:46 »

Običajno obnašanje povprečnega inpekorja Vurs-a, naše punce pošiljajo otroke rojevat, namesto, da se ukvarjajo z mačkami in s podobno golaznijo, po drugi strani nas preganjajo, ker skrbimo za njih.  bruham jezen jezen
(jih je med njimi nekaj ok, na žalost bolj redki).
Dokler bodo imeli vodstvo, ki ga trenutno imajo, ne bo nič boljše.
Logiran
habitus
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #164 : četrtek, 28.01.2010 : 16:26:46 »

Zakaj sploh ima ta dva kužka? A mislite, da bi ju oddal? A ga je kdo to sedaj vprašal? Če bi bil pripravljen sodelovat v tej smeri, bi bila najhitreje na toplem.

Noče ju oddat, ker misli, da to kar imajo na voljo, je čisto dovolj in se nima smisla sekirati za njiju.

Očitno se problematika hrtov na Irskem in Angliji ne dogaja samo tam, ampak tudi tukaj. Dokler so mu prinašali priznanja, CACIBE, itd. so bili zanj vredni, sedaj ko pa sta "ostarela", sta samo še za tja, točno tja v gozd. Sad

Ponovno sem poslala mail gospe, ki ima veze v predsedstvu in jo prosila, da jim pošlje dejstva in resnico o dogajanju v Kranjski Gori. Res upam, da bo.

Za vikend ali pa v pon. jih grem pa tudi jaz posneti in prijaviti.

Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 55   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines