mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:23:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 55   Dol
Natisni
Avtor Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!  (Prebrano 158598 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #555 : torek, 02.02.2010 : 08:39:01 »

moksa, a se je tebi Capt. **** (al kaj je Roll Eyes) že kaj na novo oglasil?
Moj trenutno najljubši pomorec se še ni oglasil, ga pa nestrpno čakam...
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #556 : torek, 02.02.2010 : 08:57:59 »

http://www.zurnal24.si/pdf?regija=gorenjska

V petek zjutraj so na Policijski postaji Kranjska Gora prejeli obvestilo lastnika dveh hrtov, da ju pogreša,” je pojasnil tiskovni predstavnik s Policijske uprave Kranj Andrej Zakrajšek. "Lastnik je povedal, da ne ve, ali je psa kdo izpustil, sta ušla ali ju je kdo odpeljal," je dejal in dodal, da hrtov še niso izsledili.
"Kje sta psa zdaj, lahko samo ugibamo," je dejala podpredsednica Slovenskega društva za pomoč hrtom Nina Novak. "Vemo le to, da psa nista več na prostem in na mrazu," je še dejala in dodala, da sta najverjetneje nekje na toplem.


Ok, je se kje kdo, ki se bo sprenevedal? Kje je predsednica Drustva za pomoc hrtom, ki naj bi psa videla v soboto pri lastniku? Kdo tako nazgravzno laze? Jih je pospravil lastnik in lagal Nini Zepic? Je lagala Nina Zepic? Kaksno vlogo ima Drustvo za pomoc hrtom, ce v medijih tudi podpredsednica razlaga, da ve, da psa nista vec na prostem in na mrazu, ce pa naj lastnik ne bi vedel (celo prijavil je izginotje), ali ju je kdo spustil, ali odpeljal, ali sta usla?
Kje je Majcy, ki je ze v petek povedala, da sta psa na varnem? Kljub temu, da se je kasneje na vse pretege izmotavala, sem prepricana, da ji je jasno o stvari vec ali manj vse. Kje je oseba, ki je zahtevala izbris zapisa od Majcy. Naj se lastnik in policija poigrajo z vsemi temi ljudmi, pa bodo najbrz tudi hrti hitro najdeni.

Ej, da se ti strga. Folk je ocitno res do konca ubrisan.
Logiran

Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #557 : torek, 02.02.2010 : 09:02:50 »

Jana nagravžno, res. Menim, da obvetimo medije in ne odnehamo. Boga psička Sad. Pa kaj je tem ljudem??
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #558 : torek, 02.02.2010 : 09:12:21 »

Ne moreš verjeti, tole je za se zbruhat.
Se pa ne strinjam z zadnjim stavkom, ta folk ni ubrisan. Folk je neverjetno pokvarjen, do amena in še malo čez pokvarjen in z zelo zavarovanim hrbtom. Me prav zanima, kako temule gospodu uspe: da Klub hrtov radikalno spremeni mnenje o svoji strokovnosti in da še predsednico Slovenskega društva za pomoč hrtom obrne, kakor se mu zljubi in kakor mu paše. Ali pa tudi ne, mogoče je resnica še bolj nagravžna od tistega, kar se nam zdi.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #559 : torek, 02.02.2010 : 09:14:47 »

Jst sem malo zmedena. Kdo je zdaj Nina Zepic in kdo Nina Novak? In kako Nina Novak domneva, da sta psa najverjetneje na toplem, ce lastnik pravi da "ne ve, ali je psa kdo izpustil, sta ušla ali ju je kdo odpeljal". Torej je v bistvu mozno, da tavata nekje po Kranjski Gori in zmrzujeta ravno tako kot sta zmrzovala prej v pesjaku. Ali pa ve Nina Novak kaj vec kot lastnik (in mi)?
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Ewa
rad pišem
****
Sporočil: 462


WWW
« Odgovor #560 : torek, 02.02.2010 : 09:18:09 »

Super, torej smo na mrtvi točki. Čestitke tistemu, ki se je spomnil te veleumne rešitve in praktično izničil dosedanji trud.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #561 : torek, 02.02.2010 : 09:18:21 »

Zelo nedosledne izjave. Če že delujejo usklajeno Angry, naj dajejo še take izjave. Le kaj si o tem misli policija Huh.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #562 : torek, 02.02.2010 : 09:19:00 »

Jst sem malo zmedena. Kdo je zdaj Nina Zepic in kdo Nina Novak? ak kaj vec kot lastnik (in mi)?
Nina Žepič = predsednica, Nina Novak = podpredsednica

In kako Nina Novak domneva, da sta psa najverjetneje na toplem, ce lastnik pravi da "ne ve, ali je psa kdo izpustil, sta ušla ali ju je kdo odpeljal". Torej je v bistvu mozno, da tavata nekje po Kranjski Gori in zmrzujeta ravno tako kot sta zmrzovala prej v pesjaku. Ali pa ve Nina Novak kaj vec kot lastnik (in mi)?
... Huh

Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #563 : torek, 02.02.2010 : 09:19:35 »

Aha, ok, sem samo članek prebrala... Je Jana napisala isto  sram

Hvala moksa, tisti "pod" sem spregledala.

Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #564 : torek, 02.02.2010 : 09:23:10 »

Nina Zepic je predsednica Drustva za pomoc hrtom, Nina Novak pa ocitno podpredsednica istega drustva:

Pravkar je prisel mail od predsednice Slovenskega kluba za pomoc hrtom in ga v celoti objavljam:

Pozdravljeni,

...

Psa sta pri lastniku. Umik izpred oči javnosti ni privi v vseh letih. Bilo jih je kar nekaj. Tudi lani sta bila umaknjena na podoben način. Ko so se pritiski polegli sta bila nastanjena na staro lokacijo. Zato sem vas že v začetku akcije pteko e-pošte opozarjala, da z akcijo na očeh javnosti ne prideš daleč.

...

Nina Žepič
predsendnica Slovenskega društva za pomoč hrtom

O tem, da naj bi Nina Zepic videla psa v soboto pri lastniku, pise Mel na 28. strani.
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #565 : torek, 02.02.2010 : 09:25:26 »

Jaz upam, da se bo zadeva razpletla in da bodo odgovarjali prav vsi po vrsti, ki so se s sprenevedanjem v to vse skupaj vpletli in zapletli.
Da ni sram tudi raznih Nin itd. A takšno pomoč hrtom se mi gremo? Aja? Pa celo vozimo jih v Slovenijo od drugod pod krinko humanosti? Ja, za skozlat, no. Me prav zanima, kaj na to porečejo tuja društva oz. ali so vsled temu na tekočem s tem, kar se je in se še dogaja z ostalimi "rešenimi" hrti tu, pri nas? Zdaj pa že dvomim, resno.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #566 : torek, 02.02.2010 : 09:27:49 »

Super, torej smo na mrtvi točki. Čestitke tistemu, ki se je spomnil te veleumne rešitve in praktično izničil dosedanji trud.

O čem ti to?
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
šogunka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 222


WWW
« Odgovor #567 : torek, 02.02.2010 : 09:28:46 »

Eno vprašanje (eni butalci vklopimo možgane šele po kavi Tongue): če je ona videla pse pri lastniku in ona ve, da so psi pri lastniku, čemu je lastnik torej podal prijavo, da so psi izginili?
Logiran
Ewa
rad pišem
****
Sporočil: 462


WWW
« Odgovor #568 : torek, 02.02.2010 : 09:32:37 »

Citat
Super, torej smo na mrtvi točki. Čestitke tistemu, ki se je spomnil te veleumne rešitve in praktično izničil dosedanji trud.

O čem ti to?

O tem, da je očitno nekdo psa ukradel.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #569 : torek, 02.02.2010 : 09:34:56 »

No, lahko bi ju tudi samo spustil ali pa sta pobegnila (tako domneva tudi lastnik). Jst si ne bi upala kar tako nekaj domnevat brez vsakršnih argumentov...
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 55   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines