mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 23:47:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Domžalski tiger Ptiček alias Samo
Strani: 1 2 3 [Vse]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Domžalski tiger Ptiček alias Samo  (Prebrano 8684 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Buška
novinec
*
Sporočil: 17


WWW
« : sreda, 27.01.2010 : 19:45:44 »

Tako, končno jo imamo doma. Še eno kosmato rit seveda. Ptiček je že na hribčku dobil novo ime, zdaj malo čudno gleda, ker ga kličemo Samo. Po prihodu domov se je utaboril v kopalnici, kjer je že imel pripravljen predsedniški apartma ampak se je odločil, da je pod radiatorjem najbolj toplo - ga razumem, danes je res mraz  Wink Najprej smo se samo gledali, ko se je pa moj dragi pogovoril z njim in ga še malo počohal smo bili pa pečeni. Takega butanja v glavo pa še ne  Cheesy Hecno je bilo to, da dokler si ga mrcvaril sploh ni vedel kako bi se namestil, ko si ga pa nehal čohat je pa spet izginil pod radiator. Naša kuža je bila tako firbčna kaj skrivamo v kopalnici, da je prišla pogledat in Samo se je zaletaval še v njo. Kar naenkrat ga je nekaj pičilo in je kužo dvakrat okoli ušes, pa je samo stala pri miru in sploh ni silila vanj Huh Z našim mačkom sta se pozdravila presenetljivo mirno, nobenega pihanja in napihovanja. No, po prvem srečanju smo mu dali malo pavze in zasebnosti v njegovi rezidenci. Zdajle, ko to pišem, Samo že veselo mašira po stanovanju in stika za vsem mogočim. Naš maček pa za njim spuščajoč vesoljske zvoke. Med potjo sta se ustavila še pri kuži, ki jo je Samo spet hotel nabutat, pa sem pravočasno preprečila. Se komu sanja zakaj to dela?

Rabim pomoč, ker ne vem kako prilepim slike  sram
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1 : sreda, 27.01.2010 : 20:40:31 »

Smiley tule so hitra navodila, kako prilepit slike: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,27947.0.html

lp
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2 : sreda, 27.01.2010 : 21:01:57 »

Preventivo zganja, ko jo hoče namahat. Sem prepričana, da je ne kar naenkrat, ampak takrat, ko misli/vidi, da ga kuža direkt gleda, kar njemu pomeni, da ga fiksira in da ga bo začela za ušesa ali rep okoli vlačit  Wink, pa raje to vnaprej prepreči. Bo minilo, ko bo siguren, da ga ne misli za igračo zamenjat.
Logiran

Buška
novinec
*
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #3 : sreda, 27.01.2010 : 23:20:10 »

Evo, slikci s prvega pohoda... Težko sem mu sledila, ker zelo šprinta, če se mu pa približaš s fotoaparatom, ti pa itak buc prilima  Cheesy to res obvlada. Smetka hvala za razlago, se mi zdi zelo verjetna. Bomo pač malo bolj pazili na našo veteranko, ampak kaj ko je pa cel žur laufat za dvema bumbarjema, ki spuščata vesoljske zvoke. Zdaj ju kličemo kar vesoljčka. Tale tiger je res čista maza, med obhodi ima redno postojanko pri mojih nogah, kjer se navija do onemoglosti. Naš maček je pa tudi presrečen, ker ima končno kompanjona za igro. Pa še to: ukinili smo še zadnjo rožo v mačjem dosegu, ker si je Samo privoščil en listek. Očitno je vegi, ker ga briketi ne zanimajo preveč  Roll Eyes

[23:15:09] Kiwi:

[23:18:57] Kiwi:
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #4 : četrtek, 28.01.2010 : 13:13:05 »

Ful vesela, res.  Smiley
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #5 : četrtek, 28.01.2010 : 13:33:27 »

Tudi jaz Smiley
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #6 : četrtek, 28.01.2010 : 14:59:04 »

Čestitam za novega družinskega člana.   Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #7 : četrtek, 28.01.2010 : 15:41:08 »

Krasen tiger, krasen cimer Cheesy Jojjoj, tisti s črno črto obrobljeni noski Kiss Kiss Kiss
Logiran
Buška
novinec
*
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #8 : četrtek, 28.01.2010 : 19:32:21 »

Javljanje 2. dan: danes smo ugotovili, da je Samo poleg bodečega termoforja (non stop "tlači zelje" v naročju) uporaben tudi kot budilka, če ignoriraš tisto, ki si jo sam nastaviš  Tongue Noč je namreč prebil sam v svoji rezidenci iz varnostnih razlogov (z našo kužo namreč še nista na ti) pa tudi z namenom, da v miru spozna čisto svoj WC. Že zvečer se je glasno pritoževal, ko je ostal sam, tako, da ne vem od kod njegovo prejšnje ime Ptiček? Prav nič milo ne mijavka, nasprotno, skoraj rjove  Grin Smo si že pripravili čepke za ušesa pa se je izkazalo, da je Samo prej obupal kot mi. Zjutraj smo preverili kaj je pridelal na WC-ju. Malo nas namreč skrbi, ker nima apetita kljub temu, da smo mu kupili enako hrano kot jo je jedel v zavetišču. Postregli smo mu tudi s svežo govedino v prav fancy posodici pa jo je samo malce prežvečil. Jutri bomo poskupili še s piščancem. Drugače se počuti kot doma in ima ogromno za povedat.
Logiran
Laisha
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 80


« Odgovor #9 : četrtek, 28.01.2010 : 22:09:17 »

Sem imela čast slišati tegale rjovečega kraljička - res je zelo glasen. Smiley Komaj čakam, da ga lahko spoznam.

Dodajam še fotke



Samo in Lenč:





Mačkonu je padla sekira v med.

Lp,
A
Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #10 : četrtek, 28.01.2010 : 22:12:24 »

lepotca Wink
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #11 : petek, 29.01.2010 : 18:11:57 »

(non stop "tlači zelje" v naročju)

tole si moram zapomniti - se slisi veliko bolj fancy kot "stanfati" Grin Wink

Logiran
Penny
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 302


WWW
« Odgovor #12 : petek, 29.01.2010 : 18:24:53 »

Oh kako lepo!! Cheesy
Mi je všeč izbor imen po risanih junakih - Lenč in Samo gozdni podlasici Grin
Logiran
Buška
novinec
*
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #13 : petek, 29.01.2010 : 22:15:59 »

Javljanje 3. dan: Samovo novo ime je Lenčina. To pa zato, ker je skoraj ves dan prespal. Vsake toliko časa sem ga malo žoknila, da sem preverila, če je še živ, pa je takoj skočil pokonci, se pet minut intenzivno čohal in spet zarolal na drugi najvišji poziciji plezala. Na prvi še vedno vlada naš staroselec Lenč. Tolažim se s tem, da mora prespat vse nove vtise in doživetja. Zvečer je vsa naša kosmata banda oživela in miške že letijo po zraku, kar blazno veseli tudi kužo, mene pa spravlja v panični strah, da miške ne bi končale v njenem želodcu. To se nam je namreč že zgodilo ampak je na srečo miška prišla na dan na drugem koncu  Roll Eyes Aja, Samo ima blazne težave z vrati WC-ja. Upam, da bo dojel, ker nas je zjutraj pred odprtim WC-jem čakal skoraj večji kup peska kot v WC-ju. Drugače sta pa teli gozdni podlasici res prava naveza. Lenč je bad guy, Samo pa zvesto za njim. Danes sta tudi s kužo že boljša kolega in je samo še vprašanje časa kdaj bo treba kupit večjo pasjo košaro, da bodo tri kosmate riti bolj komot  Cool
Sktratka, pri nas smo vsi zelo veseli, da imamo drug drugega in se zahvaljujemo vsem v zavetišču Horjul in tistim, ki ste kakorkoli povezani z delom v zavetišču, ker omogočate lepše življenje takšnim čudovitim bitjem, kot je Samo.

Še nekaj lenih slikc današnjega dne:





Logiran
Buška
novinec
*
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #14 : sobota, 30.01.2010 : 22:23:14 »

Javljanje 4. dan: hevreka, Samo obvlada sistem vrat WC-ja in pridno zoba svoje brikete  veselje
Logiran
Laisha
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 80


« Odgovor #15 : sobota, 30.01.2010 : 23:32:13 »

Veš, sem vedno mislila, da ima Kesi rjav trebušček, ker je preokrogla (če se prav spomnim je bil nekoč pikast). Samo, očitno sem se motila, glede na to, da praviš, da je Samo bolj majhen. Smiley
Logiran
Raspberry
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #16 : sobota, 30.01.2010 : 23:39:36 »

Joj, ne morem da ne bi vprašala. Kako ste ga navadili, da sam odpre vratca? Obstaja kakšen poseben trik? Ker mi se z našo Niki trudimo zadnje dva tedna, pa ne gre in ne gre  sram. Ven ji še uspe priti, noter pa nikakor ne gre samostojno. Ji moram vedno odpreti vratca, pa jo vzpodbujati da gre not (z igračko, božanjem, lopatkanjem peska,...), pa še to precej okleva. Na zaprt WC brez vratc se je sicer po nekaj začetnih težavah uspešno navadila, tole nam pa res ne gre... Kakršenkoli nasvet je dobrodošel  Undecided.
Logiran
Buška
novinec
*
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #17 : nedelja, 31.01.2010 : 00:20:47 »

Lenča sem navadila tako, da sem odmontirala pokrov WC-ja z vratci, ga postavila na tla in mu spodaj skrila igračo. Ko je to osvojil, sem WC sestavila in ponovila vajo. Samo je imel težave z vstopanjem, zato sem mu vsakič, ko je začel postopati okoli WC-ja odprla vratca in jih počasi zaprla, ko se je ukvarjal s svojimi potrebami. Da je prilezel ven je potreboval kar nekaj časa, ampak mu je uspelo. Še vedno se malo namuči, ko poskuša vstopiti ampak je kar vztrajen. Upam, da vam uspe, držim pesti  Afro
Logiran
Buška
novinec
*
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #18 : nedelja, 31.01.2010 : 00:24:33 »

Ali je možno, da so se pri Kesi pike porazgubile, ko se ji je razlezel trebušček  Grin
Logiran
Laisha
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 80


« Odgovor #19 : nedelja, 31.01.2010 : 00:39:12 »

Možno, možno... Ampak, ti imaš tudi tigra z rjavim trebuščkom Tongue
Logiran
Raspberry
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #20 : nedelja, 31.01.2010 : 11:10:43 »

Lenča sem navadila tako, da sem odmontirala pokrov WC-ja z vratci, ga postavila na tla in mu spodaj skrila igračo. Ko je to osvojil, sem WC sestavila in ponovila vajo. Samo je imel težave z vstopanjem, zato sem mu vsakič, ko je začel postopati okoli WC-ja odprla vratca in jih počasi zaprla, ko se je ukvarjal s svojimi potrebami. Da je prilezel ven je potreboval kar nekaj časa, ampak mu je uspelo. Še vedno se malo namuči, ko poskuša vstopiti ampak je kar vztrajen. Upam, da vam uspe, držim pesti  Afro

O super, hvala za nasvet. Bom uporabila še tehniko od Lenča  Wink. Pri nas je problem v tem, da sama niti ne poskuša priti noter, včasih samo pesek s tačko zbeza ven in to je to  Sad. Verjetno jo je strah, ali kaj  Huh? Kakorkoli, čestitke za vaš uspeh, pa veliko crkljanja vam želim s kosmato druščino  Kiss.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #21 : nedelja, 31.01.2010 : 11:17:02 »

Zakaj pa sploh rabite vrata na wcjih?  Huh
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #22 : nedelja, 31.01.2010 : 13:01:37 »

Mi smo vrata sneli prvi dan, ko smo kupili WC. Pojma nimam, če bi se pesek kaj manj raznašal okrog, če bi jih imeli, ampak ves trud okrog vrat... In potem samo en maček, ki je prevelik, da bi šel cel skozi vrata noter, in zato pusti rit zunaj... Ne, hvala. Cheesy
Logiran
Buška
novinec
*
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #23 : nedelja, 31.01.2010 : 13:57:33 »

Hvala za čestitke in lepe želje Raspberry. Zakaj rabimo vrata? Zato, ker imamo drugače pred WC-jem večji kup peska kot v WC-ju  Grin Očitno imamo po naključju dva zelo zagrizena kopača. Sporočam, da je trdnjava osvojena! Samo že cel dan spi na najvišjem ležišču na plezalu. Lenč se je vdal v usodo in zasedel računalniški stol, jaz pa čepim za mizo, ko tole tipkam  Undecided
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #24 : nedelja, 31.01.2010 : 18:11:14 »

v macjaku drugace na wcjih nimajo vrat (vzamemo dol). Prvic zaradi logistike, drugic zaradi tega, ker so vratca pri vecjem stevilu mack lahko konfliktna (in tretjic-ne marajo vsi vratc, razlogov je lahko miljon, je pa najbrz eden od teh vonj, ki se nabira za zaprtimi vrati).

Drugace pa osebna izkusnja - doma smo vedno imeli vratca na wcju, ker smo mislili, da tako ne gre ven toliko peska. Ubistvu pa sploh ne igrajo taksne vloge; Azo je sel recimo not in na pol poti (ko so bila vratca odprta/nad njegovo glavo) zacel metati pesek ven pred wc ali obratno na poti ven. Ko je prisla Merlin, je bilo vse ok nekaj mesecev, potem pa je zacela protestirati in ni vec hotela cez vratca, tako da so sla za vedno v pozabo.
Logiran
Raspberry
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #25 : nedelja, 31.01.2010 : 20:24:49 »

Jah, pri nas je razlog pravzaprav enak kot pri Buški. Niki je navdušena rovokopačica in je pesek frčal tudi do dva metra iz WCja, ki ga je potem seveda tudi veselo raznosila naokoli  Roll Eyes. Pa dobro, to bi še potrpeli, naj ima muca pač svoje veselje  Tongue. Problem je v tem, da se je tisti prah od peska tako obupno dvigoval naokoli, da je mojo boljšo polovico kar dušilo (WC je v dnevnem prostoru).

Seveda pa ne mislim vztrajati za vsako ceno. Če ne bo šlo, bomo pač ostali brez vratc in raje poskušali najti takšen pesek, ki se ne praši. Me je pa prejle res presenetila rita kosmata, ko sem zaslišala razkopavanje peska - se je očitno le uspela sama zbasat v WC  veselje. En korak naprej torej smo, ampak se raje še ne veselim preveč, da si ne bo mala do naslednjič slučajno premislila.
Logiran
Buška
novinec
*
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #26 : torek, 09.02.2010 : 22:18:46 »

Jutri bo minilo 14 dni od kar je Samo pri nas. Čoha se še vedno do onemoglosti, s kužo se super razume, problematičen je le naš staroselec Lenč. Prvih nekaj dni se je obnašal prav vzorno, zadnje dni se mu pa cufa. Kadar napoči njegov čas divjanja (te rituale je izvajal tudi, ko Samota še ni bilo pri nas, le da se je takrat običajno znašal nad mano) se podi za Samom in skače vanj. Samo se sicer brani, ampak Lenč mu ne da miru dokler se ne zdivja do konca in omaga od utrujenosti oziroma običajno jaz posežem vmes (mimogrede ugrizne še mene) in ga za par minut zaprem v kletko. Običajno se v kletki umiri, danes je pa šele zvečer omagal. Ljubosumen ne bi smel biti, ker ga še vedno čohamo kadar mu paše, sicer pa tudi prej ni bil ne vem kakšen crkljivec. Ima kdo kakšen nasvet kaj naj storim z našo "bad guy" podlasico?  Undecided
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #27 : torek, 09.02.2010 : 23:05:12 »

Jaz sem samo pustila času cajt.
Pri nas se tudi še vedno cufata in norita, manj divje in grobo, kot sta se na začetku, potem pa gresta skupaj jesti v eno skledo in za lahko noč preližeta drug drugega. Samo če je bila na začetku pobudnica Šnapi, ki je svojega nasprotnika čakala skrita za ovinkom na polici in se mu vrgla na hrbet, ko je - nič hudega sluteč -  pricapljal mimo, se zdaj  njej ne ljubi več, njemu se je pa šele začelo dogajat. In jo prisili, da se  enkrat na dan fajn sklofata.
Pa kaj potem, midve s sestro sva se tudi ...
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #28 : torek, 09.02.2010 : 23:08:18 »

Pri nas je tepež na sporedu večkrat vsak dan. Pa tak, da celi šopi dlak frčijo.  Shocked Shocked

Potem pa, kot zgoraj napisano, gresta skupaj malicat Wink

Prvo sem se grozno nervirala, zdaj pa opažam kakšno fajn linijo je dobila Mila od vsega tega tekanja in telovadbe. Mogoče bi mogla še jaz začet  Evil
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #29 : sreda, 10.02.2010 : 06:58:02 »

tudi moj odrasel in ornkdesc mačkon se parkrat na dan spravi na malo porcelanasto (=krhko, da ne bo pomote) macico, ona cvilčka ko prašiček   Roll Eyes in se ga otepa (in seveda uspešno otepe Cool), pa dirja pred njim (in potem se vrsta obrne Wink) - ma za mojo dušo je videt kar groba zadevšna. Angry  Ampak ju (no...večinoma Roll Eyes) pustim, da se znajdeta, porangirata, zletata (tudi dlakam in šopkom njih pustim, da se poležejo po tleh in jih šele potem dislociram Grin).
Ka pa vem - mušnisi so taki in drugačni in če res ne gre na življenje in smrt, je vse skupaj najbrž kar normalno in za prežvet tudi za tiste na dveh nogah. Smiley
Logiran
Buška
novinec
*
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #30 : sreda, 10.02.2010 : 12:25:16 »

Hvala za tolažilno-vzpodbudna pojasnila, sem se pomirila  Smiley

Pri Lenču in Samotu očitno ne gre za življenje in smrt (obračuni niso nikoli krvavi), me je pa zelo skrbelo, kako se mora ubogi Samo počutit, ker ga zverina podi naokoli. Verjetno bi se, če bi ga tako zelo motilo, kam skril, tako pa sem in tja tudi Samo zasleduje Lenča ampak brez končnega skoka na hrbet 

Drugače imamo pa tudi pri nas občasno mačjo idilo. Zalotila sem ju celo, ko sta skupaj dremala v najvišji  »košarici« na plezalu. Fotodokumentirat pa žal nisem uspela, ker sta takoj, ko sta zagledala fotoaparat skočila ven (Back off paparazzi!)  stop

Zjutraj me je v mačjem WC-ju čakala prava freska  Shocked Samo namreč še vedno driska in ne vem kako mu je uspelo naredit omet tudi po stropu WC-ja. Upam, da se mu bo prebava kmalu uredila, ker sem zadnje dni dežurni čistilec WC-ja, drugače bi mačka vse potacala in raznosila naokoli.

Je pa tale Samo en zlat muc, ki se zelo rad pogovarja, sploh kadar se igramo. Ko napada kakšno igračo, škrta z zobmi in spušča vesoljske zvoke. Njegove akrobatske sposobnosti so pa sploh vesoljske  Cheesy

Prilagam še nekaj slikc:

Samo v akciji


Tole sedeče dremanje se mu pogosto dogaja  Wink


Takole pa zgleda vesoljček s plenom


Vodno čudo

Logiran
pinga
rad pišem
****
Sporočil: 370


WWW
« Odgovor #31 : sreda, 10.02.2010 : 15:19:02 »

Tudi moja dva horjulčka sta obsedena z vodo Huh, ki naj je mačke načeloma ne bi marale. Me prav zanima, kaj počnejo z njimi tam na hribu Tongue.
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #32 : sreda, 10.02.2010 : 15:44:18 »

 Evil
A ni fajn imet mačko, ki obožuje vodo Roll Eyes
Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #33 : sreda, 10.02.2010 : 17:18:20 »

super tudi naša Bela prav veselo v vsak kozarec namoči svojo tačkico-se mamo prav gut veselje Evil
Logiran
Buška
novinec
*
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #34 : torek, 23.02.2010 : 12:01:18 »

Samo je pri nas že skoraj 4 tedne. V našo ekipo se je vključil kot bi bil že od nekdaj NAŠ. Sprostil se je že do te mere, da ne driska več (zdaj čistim WC samo 2× dnevno = ZMAGA  veselje) in veselo žveči meso. Z Lenčem sta super tandem, gojita žlehtno-prijateljski odnos, to pomeni, da sta frenda, ki se občasno malo zravsata. Lenč je prevzel mentorstvo nad Samom, predvsem kadar ga je treba naučit kakšnih neumnosti  butnglavc Norenje po kavču je ena izmed mnogih.  Cel žur je tiščanje glave v posodo medtem, ko naša kuža malica. Še dobro, da je "ta stara" vsega navajena  Kiss Moram pa priznat, da ga je naučil tudi kaj koristnega. Recimo to, da ropotajoči sesalec ni nobena pošast ampak le slugin (beri moj) pripomoček pri čiščenju mačjega domovanja  Smiley

Tule na sliki poskušata skozi okno hipnotizirati vrano  Roll Eyes



Najbolj zanimiva je voda izpod pipe in moker umivalnik, kjer se udobno raztegneš – da ne izgubljam besed kakšen je »po uporabi« umivalnik. Nadvse zanimivo je tudi njegovo pitje vode, med katerim tako cmoka, kot bi poslušal prašička pri hranjenju  Cheesy



Samova posebnost so knjige, računi in razni papirji. Očitno misli, da je rezalnik/uničevalec papirja, saj vsak dan prežveči kaj celuloznega  Evil



Pri nas doma smo že imeli prvo košnjo...
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #35 : torek, 23.02.2010 : 13:28:53 »

Tudi moja dva horjulčka sta obsedena z vodo Huh, ki naj je mačke načeloma ne bi marale. Me prav zanima, kaj počnejo z njimi tam na hribu Tongue.

Ha ha... kaj takega. Pri nas Vitez /tazaprisežen horjulc/ komaj dočaka, da se stuširam in skobacam iz banje, potem pa zaseda v njej in opazuje sence na steni, kot bi bil uročen.

Katarina
Logiran
Buška
novinec
*
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #36 : torek, 02.03.2010 : 21:25:42 »

Ja, očitno je res nekaj na tistem hribčku - si že težko umijem zobe, ker je Samo zasedel umivalnik. V soboto smo slavili dvojno zmago! V prvem poskusu mi je namreč uspelo zabrisat tableto v mačje žrelo. In to pri obeh mačkonih   veselje Ne vem no, mogoče to komu uspe vsakič, ampak meni se je še celo soboto smejalo zaradi tega uspeha.
Od zadnjega javljanja smo nabavili še mačjo posteljo za na radiator, kjer se podlasici izmenjujeta v nekaj urnih izmenah. Ta zadeva je res zakon, škoda ker ne delajo tudi takih za ljudi  Cheesy


Čudno, pri nas doma je pomlad (oz pomladanska utrujenost) že potrkala na vrata...







Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #37 : sreda, 03.03.2010 : 08:18:20 »

 Smiley Mačje pestke so pa še posebno ljubke! Vsem Kiss
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #38 : četrtek, 04.03.2010 : 16:50:29 »

Ful ste fajn  Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 [Vse]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Domžalski tiger Ptiček alias Samo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines