mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:45:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Oli/Vrhnika
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Oli/Vrhnika  (Prebrano 11803 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : četrtek, 28.01.2010 : 17:22:55 »

Vedno več jih je.... neverjetno, ampak je res. Bojda je bil najden danes, najditelj je šel na občino in podpisal takšno izjavo, namreč da je najden.







Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : četrtek, 28.01.2010 : 17:26:36 »

Oh, pozabila... išče dom.
Logiran

toffka
novinec
*
Sporočil: 41


WWW
« Odgovor #2 : četrtek, 28.01.2010 : 19:48:33 »

ta je pa čist Riti podoben...po barvah...luškan, želim, da najde topel dom.. Smiley
pa kdo lahk takga malega revčka zavrže... Sad
Logiran
Penny
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 302


WWW
« Odgovor #3 : sobota, 30.01.2010 : 09:45:00 »

Kakšen mali lumpek  Kiss
Če še nima imena, bi bil lahko Nesquik, ko je ravno takih barv kot kakšen kakav Smiley
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #4 : sobota, 30.01.2010 : 10:26:07 »

Kakšen mali lumpek  Kiss
Če še nima imena, bi bil lahko Nesquik, ko je ravno takih barv kot kakšen kakav Smiley
Ali pa Benko. Cheesy
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #5 : sobota, 30.01.2010 : 11:14:37 »

Ime mu je Oli-Oliver. Ker lepo poje... pevka
Logiran

SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #6 : sobota, 30.01.2010 : 11:20:33 »

Ime mu je Oli-Oliver. Ker lepo poje... pevka
A potem je dalmatinc?
Logiran
najditelj
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #7 : ponedeljek, 01.02.2010 : 16:26:43 »

ja je najdenček in ne morš napisat da je baje najdenček. škoda k smo ti ga sploh prpelal če take pišeš pol tle. če ne morš kej lepšga o njem napisat pol tud to ne rabš!!! Angry upam sam da bo najdu dom kjer bo nekdo lepo skrbeu za njega
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : ponedeljek, 01.02.2010 : 17:04:38 »

A bejž... to, da je bojda najden, pomensko ne leti na psa kot takega. Upam, da brat znamo, če že pisat ne slovensko. In ker se od samega upanja nič ne zgodi, bo treba kar poiskat dom, kjer bodo lepo skrbeli za njega. Kaj te pa pravzaprav tako grozno moti? Da sem napisala, da je bojda najden ali da je podpisana izjava, da je najden?
V zadnjem času sem podala nekaj prijav proti najditeljem, sploh teh rotvajler mixov na področju občine Vrhnika. Po tem, ko nekdo "najde" tri sesne mladiče, pa ko nekdo drug "najde" še enega in se hkrati hvali po celi Vrhniki, da ga ni našel, pač pa "rešil", pa ko te pokliče lastnik, ki pravi, da jih je oddal (tri skupaj enemu in četrtega drugemu), pa ko nekdo na forumu oddaja mix rotvajlerja, ker ga je lastnik nekje vzel in se ga naveličal... po vsem tem ima človek pač vso pravico dvomit. Kdo je najden in kdo ne, pa ni v moji pristojnosti odkrivat, to počnejo drugi.

Oli torej  Smiley je nerad sam, ko pa je v družbi, je nadvse prijeten mladič. Išče dom, v katerem bo član družine.                                             

Logiran

Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #9 : torek, 02.02.2010 : 09:36:55 »

Oli Smiley je nerad sam, ko pa je v družbi, je nadvse prijeten mladič. Išče dom, v katerem bo član družine.





Logiran
Zhenka
novinec
*
Sporočil: 0


WWW
« Odgovor #10 : petek, 12.02.2010 : 16:25:12 »

Katere pasme pa je Oli? In ali je še zmeraj na voljo za posvojitev?

Lp
Logiran
pinga
rad pišem
****
Sporočil: 370


WWW
« Odgovor #11 : petek, 12.02.2010 : 16:33:09 »

Ja, Oli še vedno čaka na svoj dom.
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #12 : petek, 12.02.2010 : 16:36:53 »

Zhenka, dokler ni tema v arhivu, je pes na voljo za posvojitev. Če se zanj resno zanimaš, pokliči v uradnih urah v zavetišče.
Drugače pa - mešanček je Wink
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #13 : torek, 16.02.2010 : 16:58:25 »

Lepi mali Kiss... pa še pevec je Azn
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #14 : nedelja, 21.02.2010 : 23:19:07 »

Oli išče preostale člane družine. Jih je "izgubil" nekje na poti do Horjula.  sram Lips Sealed


Ah, a ja, še to...  Roll Eyes Ja, prelep je! Smiley Če bi nova družina želela lepega psa, je Oli "terna".
Ni lep. Sploh ni lep. Nikakor ni lep. Je zgolj čudovit! Smiley





Kako nimam družine?!? Pa, če sem še otročiček! Moram imeti družino!? Moram, nooo! Cry  Undecided





A, da me je "moja" družina zapustila in prepustila samemu samcatemu na življenje in smrt v teh mrzlih zimskih dneh?!? Ne verjamem! sram Kako bi lahko kdorkoli zapustil MENE!!! Undecided Mene! Sad Res, da sem še majhen,  in da marsikaj ne razumem... Ampak, da me zapustijo in pustijo kar umreti... Zakaj? Kako? Čemu? A mi lahko nekdo pojasni, kaj je razlog? Pravzaprav me ne zanima. Sem optimist, gledam v svetlo prihodnost in verjamem, da me čaka nov dom... z ljudmi, ki me bodo sprejeli za družinskega člana. Za vedno. In mi pojasnili, da sem zaželjen, da sem ljubljen, da imam dom za vedno. Saj obstaja taka družina, a ne? Da me bo imela rada? Da me bo sprejela za družinskega člana? Obstaja, a ne, da obstaja?! Undecided Pokliči, čakam te! In rad te bom imel. In tvoj prijatelj bom! Boljši, kot si lahko predstavljaš Kiss



Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Oli/Vrhnika
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines