mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:49:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 624310 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #45 : torek, 02.02.2010 : 21:13:53 »

Za začetek odstop Čadoničke in kazenska ovadba, ker je posredno kriva za smrt človeka.

katarina
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #46 : torek, 02.02.2010 : 21:16:46 »

Kmetijski minister je podpisal odločbo, s katero je dovolil, da pse vrnejo lastniku. Torej odgovornost seže do vrha.

Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #47 : torek, 02.02.2010 : 21:17:29 »

V Sloveniji ne odgovarjajo za svoja dejanja zdravniki in Čadonič Špelička.  Huh

Na kakšen način je ženska sploh prišla do funkcije in kako to, da jo z nje še ni vrgla marsikatera poteza...


Mi pride, da bi se odselila na Novo Zelandijo!  Angry
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #48 : torek, 02.02.2010 : 21:19:29 »

Kaksno mnenje je lahko podala Alenka Cerne, ki je sodnica za ocenjevanje zunanjosti psov? Mi lahko kdo to pojasni?
Kaksno mnenje lahko da veterinar Kastelic? Naj mi tudi to kdo pojasni!
Taksno, kot nekdanji clan UO Kluba za hrte iz teme izginulih hrtov v Kranjski Gori?
Tretjega strokovnjaka, ki je zgoraj naveden, ne poznam.

Se strinjam, da je treba izpostaviti prav vsako ime, ki je bilo tako ali drugace vpleteno v to zgodbo. In jih poklicati na odgovornost. Brez pardona!

Obenem je treba najodlocneje nastopiti proti samooklicanim strokovnjakom, njihovim mnenjem in dodajanju teh mnenj v uradne spise. Ja, kam smo zdaj prisli. V totalno anarhijo, kjer lahko o vsem odloca vsak, ki je na nekaj sestankih sedel? Ali ki pozna "nkoga" iz zgodbe? Ali, ki trenutno sedi na nekem stolcku in uporablja nek naziv?

Dajmo, zdaj je pa res tole ze katastrofalna farsa. O tem, kako vas bodo jutri kamenjali na cesti, ko se boste sprehajali s svojim srednje velikim psom, so odlocili zgoraj napisani ljudje. O hrtih, ki jih ni, je odlocil v sosednji zgodbi naveden "strokovnjak". Pa dajmo se zbudit, no.
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #49 : torek, 02.02.2010 : 21:21:57 »

Kje sta zdaj ta dva psa? Na Gmajnicah?

Če sem lahko hudobna, bi se spodobilo, da ju tisti, ki so trdili, da nista nevarna, vzamejo domov.
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #50 : torek, 02.02.2010 : 21:22:11 »

Špelička že od kar je na funkciji ni naredila ama totalka nič pametnega... vedno kadar pride do nekih zapletov se samo izmotava in pregovarja Angry
tazadnji čas da gre ona v Novo zelandijo... pa upam da med eno ljudožersko pleme lih za v župo je Angry
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #51 : torek, 02.02.2010 : 21:22:58 »

Cats, ne zeli nikomur, da bi jih imel v blizini, torej tudi ne zeli, da bi jih kdo vzel domov, saj ima vsak koga v blizini.
Logiran

simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #52 : torek, 02.02.2010 : 21:23:24 »

Krivi so tudi "strokovnjaki", ki so izdelali "strokovno" mnenje: ALENKA ČERNE iz Ljubljane, MARJAN KASTELIC veterinar in FRAN ŠTERMAN iz Ljubljane.

Dr. Marjan Kastelic se je distanciral od tega in je podal samo mnenje iz njegove stroke - veterine. O tem ali so primerni za vrnitev lastniku ali ne, pa je povedal, da tega ne more oceniti, ker je on veterinar! Tako, da je on iz tega mnjena izuzet.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #53 : torek, 02.02.2010 : 21:25:54 »

Jana, tole je bil (slab) sarkazem - jasno je, da psa nista za normalno sobivanje. Ampak direktnih posledic tisti, ki so pripeljali do tragedije, ne bodo čutili, vsaj ne tako, kot žrtve teh istih psov. Zato moja (hipotetična) ideja o soočanju z lastno odločitvijo.

Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #54 : torek, 02.02.2010 : 21:27:42 »

o čem je torej podajal mnenje dr. marjan kastelic?
če sta zdrava?
imata ohranjene zobe in dobre kolke?


Dr. Marjan Kastelic se je distanciral od tega in je podal samo mnenje iz njegove stroke - veterine. O tem ali so primerni za vrnitev lastniku ali ne, pa je povedal, da tega ne more oceniti, ker je on veterinar! Tako, da je on iz tega mnjena izuzet.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #55 : torek, 02.02.2010 : 21:28:19 »

Alenka Černe http://www.kinoloska-zveza.si/sl/sodniki/seznam/cerne-alenka

Franc Šterman http://www.kinoloska-zveza.si/sl/sodniki/seznam/sterman-franc
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #56 : torek, 02.02.2010 : 21:29:31 »

Cats, oprosti, ker nisem razumela Smiley. Priznam, da sem ze od prve novice pod stropom jezen butnglavc.
Logiran

Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #57 : torek, 02.02.2010 : 21:29:45 »

pa upam da med eno ljudožersko pleme lih za v župo je Angry



sem že celo temo besna kaj bo spet vse to potegnilo za sabo, ampak tale izjava me je vrgla s stola Roll Eyes
pa še strinjam se Tongue
Logiran
teycha
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 69


WWW
« Odgovor #58 : torek, 02.02.2010 : 21:34:17 »

Ampak - a v tej celotni stvari ni pomembno tudi dejstvo, da je lastnik sam hotel psa nazaj?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #59 : torek, 02.02.2010 : 21:35:06 »

Ampak - a v tej celotni stvari ni pomembno tudi dejstvo, da je lastnik sam hotel psa nazaj?

Ja, in?
Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines