mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:32:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 624376 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #960 : torek, 09.02.2010 : 15:38:59 »

Nic ni treba dat v javnost, ker je ze v javnosti Grin

Ker oskrbni dan za enega psa po ceniku zavetišča znaša 3.200 tolarjev na dan, so stroški za oskrbo treh začasno zaseženih bulmastifov do včerajšnjega dne narasli na 1,1 milijona tolarjev. Do jeseni, ko naj bi sodišče razpisalo prvo obravnavo, pa bodo stroški presegli 2,3 milijone tolarjev.
vir http://24ur.com/novice/slovenija/stroske-krijemo-davkoplacevalci.html, 13.07.2006

Ce se komu da, naj razisce nadaljevanje teh stroskov. Zagotovo je bilo v medijih polno tega.
Logiran

moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #961 : torek, 09.02.2010 : 15:41:26 »

In stroški vseh možnih komisij.

Vem da imam kasno paljenje, ampak sem si šele včeraj zvečer res v miru prebrala izvedensko mnenje svetetrojice, s katerim so preostala dva psa vrnili lastniku in sem še vedno zaprepadena. Mislim, sori, takšno izvedensko mnenje bi jaz napisala ko sem bila še na gimnaziji (pa je to eno morje cajta nazaj) in še to samo za psa, ki je kvečjemu nekomu zarenčal v faco (pa prosim ne zdaj da se renčanje konča z napadom).

Sem ga od sinoči prebrala še vsaj petkrat in mi ne gre v glavo, da je nekaj takega bilo napisano za tri pse s sila zanimivo preteklostjo - kot da berem pravljico za lahko noč (med ostalim predlagajo, da se med obiski pse namesti v zunanje pesjake a v prvi točki končnih ugotovitev ugotavljajo, da pesjakov ni in predlagajo izdelavo le-teh; trojici se ni zdelo vredno počakati niti izgradnje pesjakov pred vrnitvijo psov - grem stavit, da bi enemu navadnemu fičfiriču pregledali celo ploščice v kopalnici, če so res fino zalepljene).

Ima kdo informacijo, koliko časa je potekalo opazovanje vrnitve Joy in Atlasa "domov" ?

Logiran
saba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #962 : torek, 09.02.2010 : 15:56:24 »

Če se komu da gledat in poslušat... Sad

http://tvslo.si/predvajaj/soocenje/ava2.59801847/
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #963 : torek, 09.02.2010 : 16:01:43 »

moksa, o kaksnem opazovanju ti to, ce nihce niti tega ni preveril, ali imajo pesjake Tongue
In na netu obstaja prispevek o tem, da so bili psi doma 22.6., 26.6. naj bi pa lastnik podpisal vrocilnico odlocbe o vrnitvi psov. Na TV je bilo izpostavljeno, da naj bi bila odlocba poslana po faksu. A ste kdaj vi dobili kaksno odlocbo po faksu in preden je bila pravnomocna ze uzivali vse, o cemer je bilo govora v odlocbi? No, jaz nisem, ampak vsak, ki je povohal ZUP ve, da so tocno doloceni postopki za vrocanje uradne poste. Hm ...
Logiran

saba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #964 : torek, 09.02.2010 : 16:09:13 »

Če pesjakov ni bilo, kam je zaprl pse, ko je spravljal avto v garažo? A je najprej parkiral na pločniku, šel na dvorišče, pospravil pse, odprl garažna vrata, parkiral avto? Dvomim.

Se pravi, da bi v teh sedmih mesecih pri odpiranju garažnih vrat, psi lahko napadli kogarkoli, ki bi šel v tistem trenutku mimo Sad

Gospod minister in gospa direktorica, ne samo da ste objektivno odgovorni zaradi funkcije ki jo (ali pa tudi ne) opravljate, zaradi ogrožanja življenj ostalih državljanov bi vas bilo treba tudi kazensko ovaditi!
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #965 : torek, 09.02.2010 : 16:15:22 »

A ni v enem drugem postopku pred dnevi Čadonič-Špeličeva prijaviteljem prek medijev trkala na vest, da z večimi prijavami in potmi inšpektorja na ogled trošimo davkoplačevalski denar?

Kako upravičuje trošenje davkoplačevalskega denarja za ''preverjanje'' pogojev pri Baričeviču, če sploh nič niso preverili? Možnosti so tri:

Smo jih plačali, da gredo tja na kavo?

So šli delat in pri vsej svoji strokovnosti ne vedo, kaj je to pesjak (oz. trije)?

Ali pa sploh niso hodili, čeprav bi morali?

Nekaj od tega gotovo, ampak karkoli je bilo, kaže na njihovo nestrokovnost, nedelavnost in vse, kar paše zraven.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #966 : torek, 09.02.2010 : 16:16:37 »

moksa, o kaksnem opazovanju ti to, ce nihce niti tega ni preveril, ali imajo pesjake Tongue

Hja, me pač vseeno zanima, koliko časa so opazovali te pse, ker - brez zamere - tisto izvedensko mnenje je...ne najdem besed.
V pm, res sem naivna ali pa se mi samo zdi tako nemogoče, da je kaj takega sploh mogoče.
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #967 : torek, 09.02.2010 : 16:17:08 »

Mislim,da mi marsikdo človeške pasme rabil nagobčnik...
Logiran
saba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #968 : torek, 09.02.2010 : 16:19:30 »

Hja, me pač vseeno zanima, koliko časa so opazovali te pse, ker - brez zamere - tisto izvedensko mnenje je...ne najdem besed.
V pm, res sem naivna ali pa se mi samo zdi tako nemogoče, da je kaj takega sploh mogoče.
Moksa, tisto izvedensko mnenje je bilo diktirano od ministrstva za kmetijstvo, 10 alinej po katerih morajo delati in po katerih morajo ugotovit ali se pse lahko vrne lastniki, ne da bi bila ogrožena življenja drugih.
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #969 : torek, 09.02.2010 : 16:32:51 »

Sicer pa ja,tudi mene zanima zakaj že zdaj ta obstoječi zakon ne spoštujejo mnogi?Zakaj pisati novi,ko pa haska itak ne bo?Mnogi,ki imajo pse in ker niso kot bi morali biti...zaradi takih mnogih bomo plačevali ceh mi..Saj nihče nič več ne spoštuje nič in nikogar.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #970 : torek, 09.02.2010 : 16:33:50 »

hehe, danes sem prav zlobna; saba, bi morala napisati

Moksa, tisto izvedensko mnenje je bilo diktirano od ministrstva za kmetijstvo, 10 alinej po katerih morajo delati in po katerih morajo ugotovit ali da se pse lahko vrne lastniki, ne da bi bila ogrožena življenja drugih.

ccc... Evil
Logiran
saba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #971 : torek, 09.02.2010 : 17:13:08 »

hehe, danes sem prav zlobna; saba, bi morala napisati
ccc... Evil

Ti ti, Moksa Wink

Ne morem ugovarjat, popravek je tako na pravem mestu, da bolj ne bi mogel bit! Evil
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #972 : torek, 09.02.2010 : 17:31:44 »

Nove izjave ministrstva in pravobranilstva: http://24ur.com/novice/slovenija/interpelacija-zaradi-napada-bulmastifov.html
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #973 : torek, 09.02.2010 : 17:34:47 »

Ni mi jasen stavek iz vrstic pod naslovom: Na kmetijskem ministrstvu menijo, da o odločbi za vrnitev psov lastniku ni odločalo sodišče.

V članku pa nič o tem, ali pa sem jaz že preveč zmešana in ne najdem.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #974 : torek, 09.02.2010 : 17:39:52 »

A bi se lahko kaksen novinar (od evforicnih strank na eni in ocitno prestrasenih na drugi tega ni za pricakovati) vprasal ministra, kako je mogoce, da je dal pse nazaj, se preden je bilo pri lastniku za prihod bulmastifov vse tako, kot je zapovedala komisija, ki smo jo placali mi - davkoplacevalci!

Pa naj ze vendar nekdo od novinarjev ponovno in ce bo treba 100x zaporedoma vprasa vodjo VURS, kaj je pocel inspektor v nadzoru pri Baricevicu v zadnjih 6 mesecih? Pesjakov vec kot ocitno ni gledal. Mogoce sta jih pa z Baricevicem skupaj nacrtovala? Pesjake namrec.

Jebemti banana republiko, ko se vsi vrtijo okrog in okrog.
Logiran

Strani: 1 ... 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines