mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:46:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Klea
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psička Klea  (Prebrano 10350 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #15 : petek, 26.02.2010 : 14:27:07 »

Jaz sem pri pokašljevanju uporabila sirup iz smrekovih vršičkov, ki ga dobiš v lekarni. Po nasvetu veterinarke seveda. Je pomagalo.
Logiran
permej
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #16 : sobota, 27.02.2010 : 11:11:20 »

pozdravljeni, mene pa zaima kdaj bo psička primena za oddajo?

hvala
Logiran
ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #17 : sobota, 27.02.2010 : 11:58:18 »

Anery je napisala, da ko bo Klea pripravljena, bo sporočila.
Logiran
Anery
novinec
*
Sporočil: 29


WWW
« Odgovor #18 : nedelja, 28.02.2010 : 11:05:00 »

Klea dobiva tablete proti kašlju, jih je predpisal veterinar in, ker kašlja že kar nekaj dni, tudi antibiotik. V roku nekaj dni pričakujem izboljšanje.

Klea vsakodnevno napreduje. Če bo šlo tako naprej, bo kmalu prišel dan, ko bo primerna za novi dom.
Zelo želi ugajati in to je dobro, ker je z njo potrebno delati na pozitivni motivaciji - pohvala ko je pridna in agnoranca oz. "Ne!"ko dela kaj narobe. Druga varianta je je preusmeritev  pozornosti in pohvala, ko naredi kar želimo.

Nanjo se ne sme vpiti, tega je bilo že preveč v preteklosti. Potrebno je z mirnim glasom in rada naredi kar želimo. Ob vpitju reagira s strahom.

Je psička z veliko energije, zato rabi veliko gibanja. Na sprehodu ni problemtična, prijazna je do vseh kužkov in ljudi. Še vedno včasih želi skočiti za kakšnim avtom oz. motorjem (če ima veliko brzino), pa tudi na tem področju napreduje in se včasih sploh ne zmeni, če pripelje mimo avto. Če se jo prej pokliče in reče "sedi"  se usede in čaka na nagrado.

Zelo si želi biti v družbi svojega človeka in je res krasna psička. Šla bo samo v dom, kjer bo živela "pod isto streho"  s svojim človekom  (ne zunaj v pesjaku oz. na ketni) in se bo ta z njo ukvarjal, gibal in lepo skrbel zanjo.


Logiran
matjazu
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #19 : nedelja, 14.03.2010 : 11:59:09 »

Daša je ravnokar spoznala Kleo in tudi misli, da je Klea zelo fajn.
Logiran
Anery
novinec
*
Sporočil: 29


WWW
« Odgovor #20 : nedelja, 14.03.2010 : 18:27:23 »

Tudi Klea je bila navdušena nad novo prijateljico Dašo, ki je tudi zelo fajn  Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #21 : ponedeljek, 15.03.2010 : 07:59:28 »

Srčica, hitro v no dom, da ti bo super in udobno, pa z najboljšimi lastniki, ki vedo za vse tvoje želje in potrebe!  Kiss Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : ponedeljek, 22.03.2010 : 19:03:53 »

Klein začasni dom je postal kar pravi. Vesela, zelo  Smiley.
Logiran

Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Klea
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines