mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 20:57:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lina potrebuje nov dom
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lina potrebuje nov dom  (Prebrano 10132 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
staff
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #15 : petek, 26.02.2010 : 22:11:29 »

bagaaa..  sram .. kako lahkoo sploh gdo tko dela z živaljo .. najbl sovražm take ljudi k uzame psa, ga zapre  in mu da hrano vodo in to je too  Angry..  res da je lepo rejena vsaj tako se vidi na sliki  :-\ampak je v groznih razmerah  Sad .. kr stisne me u šrčku k joo gledam  Cry.. je pa zeloo lepaa  Roll Eyes..  upam le da nii agresivna kar me pa tudi nebii čudiloo glede na too kje je živela Sad Sad Sad..
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : petek, 26.02.2010 : 22:14:32 »

Sploh ni potrebe, da kogarkoli kje stiska. Išče začasno namestitev, pa se ji lahko pomaga.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #17 : petek, 26.02.2010 : 22:27:52 »

staff, tukaj pisemo slovensko in v kolikor se še kje pojavi tvoj tekst v stilu zgornjega, ti bo pisanje v bodoce onemogoceno.
Logiran

zm4j4
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 50


WWW
« Odgovor #18 : nedelja, 28.02.2010 : 13:05:24 »

Se nekaj svezih informacij.

Lina je stara 11 mesecev in je zelo prijazna psicka. Kljub temu, da naju s prijateljico ni poznala, je sla z nama zelo veselo razpolozena na sprehod. Pridruzila se nama je njena lastnica, ki jo je Lina se kar ubogala, je pa ocitno, da se ni bila v kaksni pasji soli ali kaj podobnega, ker na sedi ipd. ne trza prevec.

Na poti smo srecali starejsega kuzka, s katerim se je hotela igrati. TUdi ko smo sli mimo hise z nemskim ovcarjem, ki je bil spuscen in je lajal in branil svoje dvorisce, ga je popolnoma ignorirala in bila se vedno odlicno razpolozena.

Agresivna torej ni, vendar potrebuje izkusenega lastnika. Je zelo zivahna in potrebuje veliiiiko akcije.

Prilagam se nekaj fotk.





Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #19 : nedelja, 28.02.2010 : 13:36:15 »

Ah no, sej ni niè slabega mislila. Mogoèe ima pa super možnost za zaèasno skrbnico, pa paè nima prevoznega sredstva, da bi se èez celo Slo vozila.
Že tako nas je malo tistih, ki nam ni vseeno, dejmo raje na drugo stran reke lajat.

Sreèno, kužica.
Nika ima psa iz HR, tako da mislim da ji prevoz ne bo problem Wink
Logiran
jack001
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #20 : četrtek, 04.03.2010 : 01:41:28 »

Le kako so lahko ljudje tako kruti do živali.
lina mi je prirasla k srcu in če je še niso oddali in bom primerna za skrbnico jo bom z veseljem šla iskat pa čeprav na drug konec slovenije.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #21 : četrtek, 04.03.2010 : 09:32:10 »

Oddana gotovo ni, sicer bi bila v arhivu.

Potovanje "na drug konec Slovenije" pa res ni noben podvig, no, se manj izkazovanje neke požrtvovalnosti ali ne vem česa Roll Eyes Huh. Po psa greš enkrat za vselej, pa če se voziš 5 ur, prideš že na Dunaj ali do Verone, pa še vedno je to SAMO 1X v 15-ih letih! Marsikateri Slovenec pa gre poleti na morje na Hrvaško in se vozi najmanj tri ure, da ostane tam en teden ali 10 dni ... pa se nikomur ne zdi daleč. A ni to čudno?
Logiran
zm4j4
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 50


WWW
« Odgovor #22 : četrtek, 04.03.2010 : 13:05:07 »

Le kako so lahko ljudje tako kruti do živali.
lina mi je prirasla k srcu in če je še niso oddali in bom primerna za skrbnico jo bom z veseljem šla iskat pa čeprav na drug konec slovenije.

ni se oddana. poklici zavetisce horjul (051 30 44 35) v casu uradnih ur seveda (med 8.30-12.30 od ponedeljka do petka).
Logiran
Aron is my dog
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #23 : četrtek, 04.03.2010 : 16:39:00 »

lep pozdrav tudi jaz sem zelo zainteresiran za tole psičko in me zanima kdaj in kam naj jo pridem iskati sam imam tudi mešanca md amsaffom in pitbulom in hočem imeti še eno punco
Logiran
roni
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


WWW
« Odgovor #24 : četrtek, 04.03.2010 : 16:42:38 »

 Undecided
Logiran
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #25 : četrtek, 04.03.2010 : 16:47:31 »

Aron is my dog a ne bereš foruma ali si se pa malo neumnega narediu.
Pokliči Polono/SMetko na telefon, ki je na formu objavljen usaj 1000000000krat in ti bo ona povedala če si sploh primeren kandidat za posvojitev tele zverke Smiley
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #26 : četrtek, 04.03.2010 : 18:10:53 »

lep pozdrav tudi jaz sem zelo zainteresiran za tole psičko in me zanima kdaj in kam naj jo pridem iskati sam imam tudi mešanca md amsaffom in pitbulom in hočem imeti še eno punco Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss

Stara cca 1 leto, trenutno živi v neprimernih razmerah. Najlažje bo kam odšla iz začasnega doma. Kontakt: ZH - 051304435. Ostalo sledi.

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #27 : sobota, 13.03.2010 : 11:04:35 »

zm4j4, me prosim pokličeš?
Logiran

zm4j4
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 50


WWW
« Odgovor #28 : ponedeljek, 15.03.2010 : 09:50:47 »

Lina je bila danes (verjetno prvic) skopana  Smiley

nisem mogla verjet kako pohlevno in mirno se je pustila skopat dvema popolnima tujkama in zraven se talala lupcke hehe

skratka se enkrat se je dokazala kot popoln srcek. ko sem mimo nje sla z nasrsenim mackom v narocju ni niti trznila, so jo pa zelo zanimale zogice po tleh  Grin

zeeeelooooo rada se igra, ima veliiiiiiiiiikooooo energije (kot se za tako punco spodobi). uboga na ukaz "sedi" in ko sedi, se cisto umiri. nato pa spet zurka  Cheesy
Logiran
zm4j4
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 50


WWW
« Odgovor #29 : torek, 16.03.2010 : 20:11:53 »

Lina ima krasen nov dom in je presrecna  Smiley

se ze veselimo javljanja novih lastnikov (in fotk seveda) Wink
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lina potrebuje nov dom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines