mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 01:06:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Stevo/Kranj
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Stevo/Kranj  (Prebrano 20724 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #30 : sobota, 29.05.2010 : 20:59:14 »

Ampak je vsseno en srček.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #31 : sobota, 29.05.2010 : 21:06:28 »

Ampak je vsseno en srček.

Res je.

k
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #32 : četrtek, 03.06.2010 : 02:56:26 »

Nekdo se je znebil tega starčka, podobnega mojemu Timiju. Še starost je tam nekje, le da mojega Timija ni več ker se je prehitro poslovil od nas!
Vse bi dala da bi bil nazaj z nami ker je imel še nekaj let pred sabo, tule pa se ljudje psa znebijo, namesto da bi bili hvaležni da ga imajo in uživali vsak trenutek z njim.

Ni pošteno, res. Ljudje ne znajo cenit tega kar imajo, tistim ki jih ljubimo pa prehitro odidejo Sad Vso srečo starček, upam da je nekje nekdo ki hoče natanko takšnega psa. Starčki so zakon, s tem da imajo tej tamali mladostniško energijo tudi ko so veterančki.
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #33 : četrtek, 03.06.2010 : 10:39:39 »

Nekdo se je znebil tega starčka, podobnega mojemu Timiju. Še starost je tam nekje, le da mojega Timija ni več ker se je prehitro poslovil od nas!
Vse bi dala da bi bil nazaj z nami ker je imel še nekaj let pred sabo,
pa tegale vzemi, boš imela teh nekaj let z dvojnikom  Cool
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #34 : četrtek, 03.06.2010 : 15:16:40 »

Hehe, malo je zakomplicirano, plus tega jih imam 12 and more to come..sem pa sigurna, da tukaj še ni nobenega Horjulca! Smiley
Tukaj je psov brez domov dovolj in ko bo čas za to bo prišel k nam kateri od njih, tega pa upam da bo kak slovenec popokal.

Kažem pa vse te zverinice mojim doma, pa se nikakor ne zanimirajo še za enega psa. Res vro sreču mu želim, ker je prekrasen Kiss
Logiran
katja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 131


« Odgovor #35 : nedelja, 20.06.2010 : 21:52:02 »

Meni je pa tako hudo. Res sem ga hotela vzet, ni me motila starost, niti tumorček na nosu. Niti, da bi ga morali tako paziti, da ne bi odšel za nosom.
Žal pa je mož po obisku Stevota tako zakompliciral, da ni za povedat.  sram
Ne pomaga nič, ne moje prepričevanje, ne prepričevanje otrok.  Sad Undecided Cry Cry Cry Cry
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #36 : ponedeljek, 21.06.2010 : 10:27:42 »

POSVOJITELJI?

http://www.youtube.com/watch?v=bjQp3uC0NPk




ZH je popolnoma poln. Nimamo niti enega karantenskega prostora trenutno, niti kakršne koli možnosti za združevanje po pesjakih več.

Rex, Luki, Čips, Stevo, Adamsova, Fifi, Ajda, Lars, Burja, Lian, Gal, Hepičop, Giovanni.... bodo uspavani, v kolikor ne bo posvojiteljev za njih ali za druge naše.

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #37 : četrtek, 01.07.2010 : 15:56:24 »

Stari se je ravnokar odpeljal v nov dom.



Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #38 : ponedeljek, 05.07.2010 : 11:56:40 »

Posredujem Smiley

Pozdravljeni!
 
Danes sva s Stevotom končno prišla v njegov novi dom in tudi do interneta, tako da sem rekla, da se vam malo oglasim in pošljem kakšno slikico.
 
Stevo je krasen pes in sem zelo vesela, da se mi je pustil posvojiti, je tako nekomplicirano bitje, da se sploh ne da povedat. povsod gre z mano, povodca skoraj ne uporabljava, ker pač ni potrebno. Včeraj smo bili v Bohinju in je veselo plaval, danes pa se hladiva na primorskem, kjer je tudi že spoznal kam je treba it plavat. Vodo obožuje, kar je odlično, ker sem jaz nora na plavanje Smiley)
 
Drugače sva pa spoznala že vse sosede in so vsi navdušeni nad njim, jaz mislim, da bo to najbolj scrkljan pes na vasi, so ga že vsi vzeli za svojega. Sosedje že resno razmišlajo, da bi tudi oni šli po novega kužka (prejšnji je po 13 letih lepega življenja letos aprila poginil), ker je Stevo tako cool Smiley)
 
Bodite fajn, se še kaj oglasiva,
lp
 
mojca in stevo


* stevo_in_urska.jpg (47.92 KB, 300x300 - pogledano 1162 krat.)

* stevo_na_kavi.jpg (39.1 KB, 300x300 - pogledano 1155 krat.)
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #39 : ponedeljek, 26.07.2010 : 15:52:50 »

Posredujem porocanje: Wink Cheesy

Oj

o, takole na hitrco. Mi smo doma, smo si ogledali našo vas, da vemo kje smo Smiley), spoznali nekaj sosedov, med njimi tudi sosedovega mačka, ki
je menda ok (tako zaenkrat pravi Brita), smo pa tudi že plavali v bližnjem potoku, ki je fino mrzel in totalno čist (voda je pitna).

Pripenjam eno fotko, za dokaz Smiley)

Stevo in Brita se krasno razumeta, jutri pride pa še Urška na obisk, da vidimo, kako bo to šlo skupaj, ma jaz mislim, da ne bo problemov.

Bodite fajn, še naprej opravljajte dobro delo in se še oglasimo... Konec tedna pripeljemo povodec nazaj, verjetno v petek.

Brita je ravnokar zadovoljno zasmrčala zraven mene Smiley))

lp,
mojca, stevo in brita


* brita.jpg (38.94 KB, 300x300 - pogledano 715 krat.)
Logiran

Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Stevo/Kranj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines