mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:08:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lian/Medvode
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lian/Medvode  (Prebrano 15011 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #15 : petek, 25.06.2010 : 14:13:12 »

spely, problem je točno v tem, večina nas ima omejeno; prostor, čas, finance itd. Vključno z zavetiščem Horjul, ki poka po vseh poštukanih, doštukanih, zakrpanih že 10000000000x, šivih. In prav vsi, ki bodo morda uspavani, zaslužijo dom, življenje in ljubezen... Ampak če ne zmoremo, zakaj pričakovati to od nekoga, ki gre itak vsak zaj.. dan krepko preko svojih meja, da jim da še tisto stoto in stonešteto možnost?
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #16 : petek, 25.06.2010 : 14:14:36 »

spely, tvoj komentar je popolnoma neprimeren. Koliko rok pa misliš, da imajo v Horjulu? A nisi razumela razmer? Živali je več kot prostora in denarja, zavetišče je dolžno sprejeti nove živali, v štuke jih ne more zlagati...

Če torej nimaš rešitev, vsaj ne kvasaj takih plehkih moralk. A misliš, da je nekomu, ki s temi živalimi biva, diha, vsakodnevno dela, tako preprosto sprejeti tako odločitev?
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #17 : petek, 25.06.2010 : 14:21:35 »

Tole, spely, pa res ni bilo na mestu...
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #18 : petek, 25.06.2010 : 14:23:08 »

Mislim, da je tu Poloni se najtezje in taki komentarji niso ravno balzam. Saj nobenemu ni fajn da se morajo stvari vcasih tako obrniti, samo kam naj jih pa zbasejo, na streho? Cene ga pa vzemi zacasno dokler ne najde novega doma..ker komentirati da ga ne uspavat ker je cisto po tvojem okusu, ceprav vzet ga pa ne mores..kaj pa vem.

Upam da je kje se kdo za katerega je Lian cisto po njegovem okusu in ga bo sel spoznat, tako zavetise ne bo PRISILJENO v evtanazijo.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #19 : petek, 25.06.2010 : 14:25:10 »

Smetka nič ne rečm da se uspava Adamsova

A je s tabo vse okej?
Logiran

Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #20 : petek, 25.06.2010 : 14:33:47 »

Onadva nista po okusu Tongue
Logiran
spely
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 93


« Odgovor #21 : petek, 25.06.2010 : 14:35:36 »

ah ne vem, ce je z mano  še vse okej

pa ne me tko narobe razumet prosim  Cry Adamsova sta luštkana tko kot vsi kužki v ZH amapk sta pa malo starejša a ne???
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : petek, 25.06.2010 : 14:36:57 »

In?
Logiran

spely
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 93


« Odgovor #23 : petek, 25.06.2010 : 14:39:04 »

In naj živijo še na mnoga leta!!!
Logiran
spely
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 93


« Odgovor #24 : petek, 25.06.2010 : 14:50:50 »

Ni mi vseeno za kužke in vem da je vsak kužek poseben ne glede na leta in izgled ampak več kot da tukaj  pišem komentarje ki niso na mestu, trenutno ne zmorm. lp
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #25 : petek, 25.06.2010 : 14:56:09 »

Ej, nisem nesramna, ampak potem je pa mogoče boljše, da še to zadržiš zase, res no.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #26 : petek, 25.06.2010 : 15:26:50 »

Ni mi vseeno za kužke in vem da je vsak kužek poseben ne glede na leta in izgled ampak več kot da tukaj pišem komentarje ki niso na mestu, trenutno ne zmorm. lp

Še to, kar "trenutno zmoreš", je absolutno preveč in skrajno butasto, zato raje drži g . . . c!

Katarina
Logiran
enairena
novinec
*
Sporočil: 12


« Odgovor #27 : petek, 25.06.2010 : 15:41:27 »

Sem brala tale "napad" na Spely in sem si najprej mislila...saj se bodo ženske že same zmenile", a potem je vse skupaj krepko preseglo mejo dobrega okusa. Je zanimivo spremljati, kako se hitro izoblikuje "skupina dobrotnikov" in se znese nad šibkejšim posameznikom. Pa dajte no, saj dekle ali deklica ni mislila nič slabega in tudi nič slabega ni napisala. Razmišljaja je mogoče preveč recionalno, brez nekih odvečnih okraskov...Vsaka smrt je boleča, a najbrž je razlika, če npr. umre 88 letna babica ali pa 4 letni vnuček. Kaj pravite? Nismo bogovi, da bi merili dolgost življenja, to je res. Predvsem pa ne pozabite, NA DALJAVO JE POSVOJILA KUŽKA. In ni samo ena izmed tistih nekaterih, ki se vztrajno oglašajo tu z osladnimi sporočili, v praksi pa ne naredijo ničesar. Razmisite malo, ustavite se, pustite Spely pri miru. Tako, olajšala sem si dušo. Sedaj pa: lahko začnete pljuvati po meni. Še mar mi ni. Srečno!
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #28 : petek, 25.06.2010 : 15:49:32 »

Še ena, ki z daljave in na suho moralizira. Tudi kričati ti ni treba, da bomo vedele, da je spely psa iz Horjula posvojila na daljavo. Posvojitev psa na daljavo še ni odkupnina, da lahko moralizira tistim, ki so v dreku, kaj naj delajo, da jih ne bo pokopalo, in trka na njihovo vest. Sploh s takimi argumenti. V Horjulu te težke odločitve niso sprejeli "tko mal iz lufta".
Logiran
enairena
novinec
*
Sporočil: 12


« Odgovor #29 : petek, 25.06.2010 : 16:02:27 »

Še ena, ki z daljave in na suho moralizira. Tudi kričati ti ni treba, da bomo vedele, da je spely psa iz Horjula posvojila na daljavo. Posvojitev psa na daljavo še ni odkupnina, da lahko moralizira tistim, ki so v dreku, kaj naj delajo, da jih ne bo pokopalo, in trka na njihovo vest. Sploh s takimi argumenti. V Horjulu te težke odločitve niso sprejeli "tko mal iz lufta".

Miškica, previdno, previdno...za vogalom te morda čaka črn mačkon,  ki te lahko požre in si s tvojim repom opere zobke...Kdor moralizira, je njegova morala utemeljena na šibkih etičnih načelih..Prilbižno tako, če ti nekdo iz ogroženosti do lastnega egoizma očita, da si ti egoist. Sedaj pa se mi ne da več. Življenje je zunaj. ČAO.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lian/Medvode
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines