mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 14:00:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Bi kdo nemškega ovčarja imel?
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bi kdo nemškega ovčarja imel?  (Prebrano 2356 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sreda, 17.03.2010 : 11:59:23 »

Pozdravljeni.
Sem lastnik nemskega ovčarja(3leta,redno cepljen) in sem prisiljen ga oddati.V kolikor imate še prostora, se seveda zavedam, da je tega bolj malo od skandala z bulmastifi, bi bil zelo zelo hvalezen, ker ga ne morem več vzdrževati zaradi bolezni v družini in manjšega incidenta z drugim psom v katerega je bil tudi človek z manjšo poškodbo vpleten.Od tega je že 21 dni .Sem bil tuid že pri veterinarju in te so mi svetovali, da naj probam v zavetiščih,vendar so mi rekli, da je bolj manjša verjetnost.Vsekakor bi bil hvalezen za odgovor ali kak nasvet.
Hvala Peter

Kontakt: ptrfux@gmail.com - Peter Trhlen
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #1 : sreda, 17.03.2010 : 12:04:23 »

Ajoj... Ej nej nekdo Goršku PROSIM razloži zakaj JE važno da povejo kaj je bil povod napada pri bulmastifih. Ne, ni vseeno, tudi če so vsi mrtvi - naj folk razume da so bili mučeni in se branili.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2 : sreda, 17.03.2010 : 12:11:03 »

a boš kar novo rubriko odprla za takšna oddajanja, ali kako Huh očitno je tega še pa još  Undecided
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : sreda, 17.03.2010 : 12:11:39 »

Vsaj štirje na dan.
Logiran

Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #4 : sreda, 17.03.2010 : 12:42:59 »

Jelincic, Vida???
Logiran
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #5 : sreda, 17.03.2010 : 16:17:50 »

usaj 4-je na dan?HuhHuh grozljivo
Logiran
Datelj
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 84


« Odgovor #6 : sreda, 17.03.2010 : 16:37:42 »

Edino kar lahko mene prisili, da psa oddam, je da me vtaknejo v čuzo in ni res nikogar od domačih, ki bi psa prevzel. Vse ostalo odpade.  jezen Kaj če bo tvoj otrok nekoga na gobec, ga boš tudi dal stran ali kaj?!?
Eh brezveze no...
Logiran
amy_
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 19


« Odgovor #7 : sreda, 17.03.2010 : 17:43:45 »

Grozno kaj se dogaja po tistem dogodku:X se res zelo opazi vpliv na ljudi, meni so 2x na sprehodu tko dvignli pritisk, k bi jim kr eno okol uses...si nemorm mislt kaj sele ti Smetka prezivljas Sad drzi se, pa upam da bodo tudi taki ljudje enkrat spregledali...
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #8 : četrtek, 18.03.2010 : 09:31:38 »

Mene bo pa počasi sram postalo, da pripadam istemu fohu kot nekateri, ki na VURSu samo stolčke grejejo...  Sad Angry jezen bruham bruham  Pa kako so vsi tile, ki pse oddajajo, samo na pol pismeni. Se ne čudim, da tako hitro podležejo...
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Bi kdo nemškega ovčarja imel?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines