mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 12:53:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nola/Vodice
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nola/Vodice  (Prebrano 12086 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #30 : petek, 09.04.2010 : 05:26:31 »

veliki črni psi odlična izbira.


Nola ni velika.
Logiran

pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #31 : petek, 09.04.2010 : 08:45:55 »

Glede na to, da se poimensko čutim izzvano glede na "napad", ki sem ga bila deležna ...

...Poznam sicer kar nekaj ljudi, vendar pa je med njimi dokaj težko najti nekoga, ki bi bil primeren posvojitelj ... pač ne bi rada usmerila na zavetišče.

...In se opravičujem, če tega ne obeležujem na dolgo in na široko na forumu, je pa očitno tako ali tako jasno, da se samo tukaj na temu forumu nekaj razburjam, namesto da bi aktivno posegla v dogajanje in poizkusila najti Noli nov dom.

nazgul, še vedno ne razumeš - jst nimam veze s tvojo osebo in počutjem. Moralo pa bi jo imeti dejstvo, da so tu, da so naši in da rabijo domove. In iskanje primernih posvojiteljev seže dlje kot obrnit se okoli svoje osi.

Ponavljam:
Če bo karkoli pomagalo, lahko tukaj iz prve roke povem, da so ... črni psi odlična izbira.

1. So popolnoma drugačni od malih belih, ki jih srečaš po 10 na vsakem ovinku. Pa nič proti malim belim, bog ne daj, so luštni in fajn, ampak veliki črni so bolj posebni.
2. Nobena dlaka se na soncu ne sveti tako lepo kot črna. No, ajde, čokoladna je tu nekje blizu.
3. Odlično se jih da kombinirat z vsake sorte živobarvno opremo. Ki na velikem psu pride pač lepše do izraza kot na malem. Recimo, Črt nosi oranžno in je prav šik. Samo fotoaparata nimam. Tejle gospe bi pa krasno pristojala tudi pink, barbi-roza, paris-hilton-roza...
4. Nikakor ga ne moreš izgubiti v snegu
5. Črna dlaka se manj vidi na oblačilih
6. Brez vsega so za ponoči res malo nepraktični, zato so pa tem bolj frajerski v rutici z odsevniki. Tudi rumena prvošolska rutica gre krasno k črni.
...
...
...
Skratka, same prednosti.  vegi

In še to: prosim slučajne mimoidoče, da upoštevajo, da zgoraj navedeno v veliki meri velja tudi za mačke.

Nola išče dom.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #32 : petek, 09.04.2010 : 08:52:58 »

In iskanje primernih posvojiteljev seže dlje kot obrnit se okoli svoje osi.

Kam pa seže? Resno vprašanje. Prosim te, če me izobraziš to-pogledno, saj je tudi temu forum namenjen... hvala.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #33 : petek, 09.04.2010 : 08:54:57 »

Širše od kroga znancev/prijateljev/sorodnikov/sodelavcev ... jaz to razumem.
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #34 : petek, 09.04.2010 : 08:57:19 »

Aha... veš, ideje kako so vedno dobrodošle... prav fajn bi bilo, če bi bile vse nekje zbrane...
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #35 : petek, 09.04.2010 : 11:06:26 »

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,7721.7140.html

prosim poglej moj zadnji post na tej strani teme. Kako pomagati? Načinov je toliko, kolikor je ljudi. Eden od načinov je tudi recimo, da se spraviš brskat po (recimo samo tem) forumu in spraviš na kup vse načine, kako pomagat (vem, da sem samo jst že nekajkrat pisala o tem, pa nisem edina), ki so bili že objavljeni tukaj. Ker bi bilo res fajn, da bi bilo vse zbrano na kupu, a ne?  Smiley
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #36 : petek, 09.04.2010 : 14:54:29 »

Nola ni velika.

Saj srednji so tudi kul.  Smiley Imajo vse dobre lastnosti velikih, povrh tega jih pa lahko dvigneš v kopalno kad.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #37 : petek, 09.04.2010 : 21:08:42 »

Nola je bila sterilizirana. Breja cca 5 tednov, imela je 10 (deset!!) mladičev.
Logiran

Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #38 : petek, 09.04.2010 : 22:12:12 »

a to pomeni da je "splavila" nevem kako se (če se) v vašem žargonu to reče
upam da je..ne me razumet narobe ampak se mi zdi da se punce v zavetišču nimate časa ukvarjat še z desetimi malilmi repki
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #39 : petek, 09.04.2010 : 23:08:45 »

Ja, Froša. Šli so v kanto za smeti.
Logiran

sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #40 : petek, 09.04.2010 : 23:10:52 »

Froša, mislim da ni problem s puncami v zavetišču, ki itak nimajo časa, ampak kje drugje.
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #41 : sobota, 10.04.2010 : 10:05:41 »

10 (deset!!)

AAAAA Shocked Shocked Shocked
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #42 : sobota, 10.04.2010 : 19:57:45 »

Le kam jih je stlačila 10???  Undecided
Logiran
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #43 : nedelja, 11.04.2010 : 08:51:26 »

Froša, mislim da ni problem s puncami v zavetišču, ki itak nimajo časa, ampak kje drugje.
to pa sploh..
Logiran
spelca888
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 172


« Odgovor #44 : ponedeljek, 12.04.2010 : 15:18:55 »

... menda je pridni jasno, da imamo večinoma tisti, ki redno beremo te forume doma maksimalno število ljubljencev, ki jim lahko zagotovimo lepo življenje. tudi verjetno ji je jasno, da redno in čedno promoviramo zavetišča, kritiziramo neodgovoren odnos skrbnikov do psov, ki oplojujejo nove in nove samice in organiziramo akcije zbiranja denarja. govorim sicer zase, a predpostavljam da nas je veliko takih.

in tako kot ti praviš, naj se, namesto lekcij o prijaznosti, začnemo aktivno udejstvovat v iskanje doma Noli (oprosti ljubica, ker ti temo smetim) bi lahko jaz rekla obratno - tudi tvoj post ni imel konstruktivnih posledic, temveč le še nekoga (upam, da ne, a verjetno), ki ima ljubitelje živali za zoprne ljudi, s katerimi se ne da pogovarjat ker znorijo ob vsaki besedi. zdaj pa obljubim, da bom nehala Wink

Srečno, kužica.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nola/Vodice
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines