mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:57:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nola/Vodice
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nola/Vodice  (Prebrano 12085 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #45 : ponedeljek, 12.04.2010 : 15:32:32 »

Zavetišča ne potrebujejo promocije, potrebujejo jo zapuščene živali, ki iščejo nov dom. Akcije zbiranja denarja so za to, da pkrijemo stroške za njihovo oskrbo. Jaz sem zoprna, z mano se ne da pogovarjat, ker se nočem. Znorim vsakič in še vedno, ko srečam površne ljudi, ki se jim niti brati ne ljubi natančno, kaj šele poslušati.

Nola pa še vedno išče nov dom. Ga nima. Ne glede na vse akcije in zoprne in prijazne. Pa ne, da ga nima zaradi mene ali pridne ali.... ampak ga nima zato, ker je črna in za povprečnega slovenskega posvojitelja neatraktivna. Ker če bi imela pekinezerja za oddat, nikogar več v Sloveniji ne bi brigalo, kakšna sem jaz.
Logiran

moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #46 : ponedeljek, 12.04.2010 : 15:59:47 »

No, jaz se tudi pridružujem pozivu spelce88 k bolj prijaznemu pisanju, ampak iz obratnega razloga: mam poun kufr brati napol prizadete pozive k prijaznosti, tolerantni komunikaciji, pozivom h konsktruktivnosti in podobnih dobronamernih nasvetov.
Tole ni tema, ki bi koga učila dobrohotne komunikacije, tema je namenjena iskanju novih domov za pse tegapatega zavetišča in prijaznost je eden od načinov, ne pa nujno vedno najbolj učinkovit ali pa sam sebi namen. Amen.
In Nola še vedno išče dom.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #47 : ponedeljek, 12.04.2010 : 16:21:56 »

Jaz pa ne razumem, zakaj se pri določenih psih ne sme nič vprašat.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #48 : ponedeljek, 12.04.2010 : 17:34:02 »

Jaz pa ne razumem tvoje trditve, Yo. A je kdo kaj vprašal?
Logiran

asila
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #49 : ponedeljek, 12.04.2010 : 18:20:40 »

Ne morem biti tiho, ko berem tele poste, čeprav bi bilo verjetno boljše, da bi bila, ker verjetno ne bomo prišli skupaj - pa je škoda, ker v osnovi nam vsem tukaj gre za pse - vse, ne le "salonske": mešane, črne, pa starejše...

Pridna je napadla najditeljico, pa recite temu, kakor hočete (tu ne govorimo o prijaznosti, govorimo o neki osnovni kulturi komuniciranja). Presecirala je vsak njen stavek, dosegla pa samo to, da se je najditeljica umaknila. Je to namen tega foruma? Odgnati ljudi, ki so v osnovi dobro misleči in pripravljeni pomagat. Ja, se strinjam s Polono, da je poklicati v zavetišče DOLŽNOST. Mislim pa, da je vseeno treba pohvaliti in ne napadati ljudi, ki to naredijo, ker je žal družba na tako nizkem nivoju, da ni samoumevno, da se to naredi (kot ni samoumevno, da se prijavi mučenje, pa lepo ravna z živalmi itd - pa bi moralo biti in mislim, da ljudem na tem forumu je).

No, da ne bom predolga: reči hočem, da bi živaloljubci morali držati skupaj in se podpirati, ne pa takole. Ker bomo sicer še težje kaj premaknili.

Lep pozdrav vsem, Noli pa ČIMPREJŠNJI DOM!
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #50 : ponedeljek, 12.04.2010 : 19:03:05 »

asila, podpis. spelca88, tudi. In mi je butasto, da mi je tale "podpis" zoprno oddat. Pravzaprav večino svojih mnenj na forumu, ki ga plačujem (ne samo za branje, tudi za pisanje) ponavadi napišem, pa zbrišem, preden jih oddam...
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #51 : ponedeljek, 12.04.2010 : 19:42:17 »

Ko se je že ravno kar forum vpletlo, upam, da se bo Jana oglasila. Iz arhiva.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #52 : sreda, 14.04.2010 : 10:33:59 »

KLIK
Logiran

Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nola/Vodice
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines