mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 12:46:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Gmajnice 1, 2
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Gmajnice 1, 2  (Prebrano 11510 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
teycha
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 69


WWW
« Odgovor #15 : petek, 26.03.2010 : 18:29:59 »

99% sem da je tole tole - http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,34969.0.html
Sem ga večkrat videla in psa izgledata hudičevo podobna. Če imam prav - zelo zelo zadovoljna, da je prišlo do odvzema!
Logiran
Naara
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 87


« Odgovor #16 : petek, 26.03.2010 : 19:27:37 »

A vam je te "ovratnici" sploh ratal dol dobit?!? Lips Sealed
Logiran
doda22
novinec
*
Sporočil: 36


WWW
« Odgovor #17 : petek, 26.03.2010 : 19:36:43 »

99% sem da je tole tole - http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,34969.0.html
Sem ga večkrat videla in psa izgledata hudičevo podobna. Če imam prav - zelo zelo zadovoljna, da je prišlo do odvzema!

sam maš prav.....mogoč sta pa res to od onga klošarja kužka
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #18 : petek, 26.03.2010 : 20:22:24 »

Verjetno irelevantno, ampak ko se je že teycha z enakim mnenjem... - Tudi jaz sem dobila flashback ob pogledu na fotke, tistega "klošarja" (ali karkoli že pač je) sem velikokrat videla na kolesu, pes je tekel ob njem. Sem bila pač pozorna na samo pojavo človeka, predvsem pa na "ketno", sem bila pa tudi naivna (ker niso vsi klošarji slabi do svojih psov), dokler nisem videla omenjenega linka, prejšnji teden pa taistega človeka z novim psom (in približno enako ketno). Pes je bil "podoben" zlatemu prinašalcu, če bi tega povečali in mu dali temnejši odtenek.   
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #19 : sobota, 27.03.2010 : 00:51:41 »

Tale jima grozno paše:

http://www.youtube.com/watch?v=8uLEQYn1gtA&feature=related

On je in love, bejba se namreč goni, pa jo želi na vsak način prepričat, da je daleč edini...

Logiran

Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #20 : sobota, 27.03.2010 : 00:54:39 »

  bogi vitez
Logiran
jadrankaj
rad pišem
****
Sporočil: 426


« Odgovor #21 : sobota, 27.03.2010 : 01:18:14 »

Sigurno sta to ta dva ja, on jih je imel na takem "povodcu" ja...upam vsaj, da sta in da se je kaj ukrepalo proti temu človeku.
Logiran
griota
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 71


« Odgovor #22 : sobota, 27.03.2010 : 17:17:35 »

Psa sta 100%od klošarja,upam,da so mu jih zasegli tam kjer živi in da so preverili če ima še druge živali....tip je agresiven do amena in me prav zanima kako so jih sploh uspeli oddvzet...
Logiran
Anery
novinec
*
Sporočil: 29


WWW
« Odgovor #23 : sobota, 27.03.2010 : 19:02:00 »

Jaz sem tudi danes, ko sem se peljala mimo Špara na Viču, videla klošarja s kolesom z odraslim košatim, svetlo rjavim psom, še najbolj podobnim Zlatemu prinašalcu. Sem se vprašala, kje sta njegova prejšnja kužka.

Tale samček in samička pa hvala bogu, da sta na varnem. Do zdaj se jima ni godilo kdo ve kako dobro. Reveža,..., bo pa zdaj bolje.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #24 : sobota, 27.03.2010 : 19:33:03 »

Joj ima že novega, na katerega bo nataknil podobno zadevo Sad
Logiran
jadrankaj
rad pišem
****
Sporočil: 426


« Odgovor #25 : sobota, 27.03.2010 : 20:03:35 »

NUJNO NUJNO če kdo kje kakega psa pogreša...pa to ni res, on pse non stop "odvzema" in najraje pse podobne prinasalcem..katastrofa!
Logiran
griota
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 71


« Odgovor #26 : ponedeljek, 29.03.2010 : 21:30:23 »

Sta mu bila psa odvzeta s strani inšpekcije ali zgolj najdena?lp
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #27 : ponedeljek, 29.03.2010 : 22:19:39 »

Za vse ostale informacije: zavetišče Gmajnice. Jaz sem le oskrbnik.
Logiran

popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #28 : četrtek, 01.04.2010 : 21:19:35 »

Kako je svet krut,in ker sem zelo razočarana vse manj komentiram vse skupaj.
Želela bi napisati,kaj lepega a nimam več kaj,ko berem vsak dan ta forum sem vse bolj žalostna in vem,da enega dne ga ne bom mogla več brati.
Sprašujem se le in vas tudi,kaj je človek več vreden,kot žival in si daje pravico odločati o življenju,smrti,načinu življenja in smrti in ne vem o čem še pa vsi si želimo živeti lepo,ne glede ali je to  pes,muca,krokodil,žaba ali nek pokvarjen človek,ki misli da ima pravico o vsem odločati?!
vsi imamo dušo ne glde na to ali smo ljudje ali živali,čeprav je po mojem mnenju človek najkrutejša in najbolj hinava žival na svetu ne vsi ampak večina.
P.s srečno kužka upam,da za vaju končno posije sonce. sram Lips Sealed
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #29 : petek, 02.04.2010 : 06:18:45 »

Popriki, ne boš nehala brati. Tole je samo vmesna faza. Nikoli se ne boš nehala čuditi in nikoli ne boš manj žalostna ob takšnih zgodbah. Boš pa s tem v glavi delala drugače in, zavedno ali ne, to vlila v glavo še komu od bližnjih. Upam.
Duša nima več nič s tem (srce tudi ne), jaz krivim vest, ki jo eni imajo, drugi sploh ne. In tisto malo možganov, ki jih imamo vsi, pa jih uporabljamo vsak po svoje.

Izšvasana iz okovja, počesana in nafutrana, bosta Gmajn in Gmajna krasen pasji par. Ne dovolj krasen, da bi šla za med sicer (če si Smetka slučajno mislila, da te tolažim al pa upanje vlivam), ampak dovolj kaki družinski pasmi podobna, da bi lahko sploh šla. Všeč mi je ideja, da nista več tam kjer sta bila na telih "štrikih", vse ostalo mi ni.
Logiran

Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Gmajnice 1, 2
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines