mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:25:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lord
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lord  (Prebrano 13621 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #45 : ponedeljek, 05.04.2010 : 21:17:08 »

Spet Lord  Roll Eyes.

Danes je bil opravljen zadnji klinični pregled zaradi ugriza na steklino in naj bi bil uspavan. Lord je ves srečen, rit mu bo odpadla, tako miga z njo, ko nas vidi. Kadar se ukvarjam z drugimi, mu zakrijem pogled, ker se mu hoče kar zmešat. Sicer ne bi težil psom. Včasih je trmast, kadar si kaj vpiči v glavo, pa se vkoplje. Ga nič kaj dosti ne prosim in čisto lepo prenese avtoriteto.

Vsak dan znova ocenjujem, da:
- je zdrav (tudi tačko je začel uporabljat),
- je normalen in stabilen pes,
- je čuvaj, kar pomeni, da na svoj teritorij tujcev ne bi spustil,
- se z lahkoto naveže in želi sodelovat z vodnikom,
- so se ga lotili povsem neupravičeno, kar se njega tiče.

Ne vem, koliko časa ga še lahko imam tule, zato ne bom omejevala časovno. Jutri bom poskušala status uredit (prepis na zavetišče) in se pozanimala, kakšne so možnosti, da ne dobi statusa nevarnega psa glede na to, da ni neizzvano ugriznil (čeprav bom od morebitnega posvojitelja pričakovala, da postopa z njim, kot da ima oznako nevaren). Potem bi pa lepo prosila, da se čim prej oglasi nekdo, ki bi mu bil pripravljen ponudit začasno namestitev ali ga posvojiti, ki je odgovoren in ima izkušnje.

Še enkrat: imela ga bom tu, dokler bom zmogla. Od mene se v tej temi lahko pričakuje le še "tehnična" obvestila, pa obvestilo, ali mu je uspelo ali sem ga uspavala.

Lord je res fejst pes  Smiley.
Logiran

asila
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #46 : sreda, 07.04.2010 : 21:22:24 »

Polona, kako je z Lordom? Si uspela uredit njegov status in zdaj zaenkrat ne bo uspavan?
Tako mu želim, da mu uspe!
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #47 : sreda, 07.04.2010 : 21:48:43 »

Lej ga, odgovor:


Še enkrat: imela ga bom tu, dokler bom zmogla. Od mene se v tej temi lahko pričakuje le še "tehnična" obvestila, pa obvestilo, ali mu je uspelo ali sem ga uspavala.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #48 : četrtek, 08.04.2010 : 14:45:46 »

Zelo sem vesela.da zanj obstaja še upanje tudi,če je baje nevaren lahko,da se bo z novim lastnikom čisto spremenil.
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #49 : četrtek, 08.04.2010 : 15:57:57 »

popirki, zgoraj piše da je normalen in stabilen pes...
Logiran
Anery
novinec
*
Sporočil: 29


WWW
« Odgovor #50 : sreda, 28.04.2010 : 09:58:49 »

Tale kuža mi ne gre iz glave. Če ne bi imela že dveh,...

Upam, da se najde nekdo, ki ga bo vzel za svojega pravega prijatelja,
ne samo za "lajanje okoli hiše".
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #51 : petek, 30.04.2010 : 12:14:58 »

Evtanaziran.
Po tem, ko ga je nekdo prodal ostarelim ljudem, ki ga niso bili sposobni voditi. Po tem, ko nekdo ni zmogel dovolj strokovnosti, da bi ga evtanaziral brez poškode in po tem, ko se je za začasno namestitev javil nekdo, ki mu ni vseeno, vendar ima majhnega otroka in si jaz nisem upala oddati ga v takšno okolje. Pa po tem, ko sem na drugem forumu prebrala, da če sem si omislila zavetišče, potem naj za njih skrbim in naj jih ne evtanaziram, ker sem sicer več kot prasica. In seveda po tem, ko ugotoviš, da moraš danes poravnati dolg državi v višini nekaj čez 6000 evrov, ki si jih moraš sposodit, ker ti banka ne da več kredita. Pa po tem, ko Ada, ki je moja zaposlena, kupuje hrano za mačke, ker je jaz ne morem.
Evtanaziran torej.
Logiran

Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lord
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines