mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 10:57:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Odvzem
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Odvzem  (Prebrano 15241 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #30 : petek, 23.04.2010 : 23:45:34 »



   

Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #31 : sreda, 28.04.2010 : 10:00:45 »

Za moje pojme krasen pes in po moji nestrokovni oceni se mu ketnarstvo ne pozna. Vesel zivljenja do konca, pozitiven dobrovoljcek, crkljiv, leze v narocje (in se zna ze oglasit, ko cohas pred njegovim pesjakom nekoga drugega).
Najbrz bi bil idealen ze nekoga, ki veliko hodi, ker ima veliko energije (ampak ne tezi, kot znajo nekateri), ni pa nujno. Vrt je tudi ok, pravzaprav karkoli, samo da je poleg clovek in kaksna zogica Smiley
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #32 : ponedeljek, 17.05.2010 : 22:43:53 »

Brezo je navezan na cloveka (in brikete) in je cel halo, ce se posvecas drugemu ali bohnedej celo futras koga drugega.
Simpaticen fant, pravzaprav po moji nestrokovni oceni precej pozoren in ucljiv, taksen ki bo neskoncno  uzival z vami na izletih ali doma na kavcu.

Posvojitelji? Ali bo tudi on ostal pozabljen? Vazno, da so ga gasilci lahko sneli z verige. Zdaj lahko cel svet ali pa vsaj cela Slovenija pozabi, da obstaja, ker mu ni vec hudo.
Logiran
spelca888
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 172


« Odgovor #33 : torek, 18.05.2010 : 08:59:44 »

Zanima me, recimo ti lastniki. A imamo tudi pri nas možnost prepovedi, da bi še kdaj imel žival? Al si lahko kar brez težav dobijo novega?
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #34 : torek, 18.05.2010 : 09:01:17 »

Vurs jim lahko prepove.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #35 : sobota, 21.08.2010 : 20:43:59 »

V novem domu že nekaj časa, pozabila napisat.
Logiran

Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Odvzem
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines