mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 15:06:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Tasha - tačrna takosmata, srebrnčica moja zlata...
Strani: 1 2 3 4 [Vse]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tasha - tačrna takosmata, srebrnčica moja zlata...  (Prebrano 19794 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« : torek, 13.04.2010 : 19:15:42 »

Tkole - Tashina posvojiteljica (=jst Smiley    ) se je zavezala, da se bo Tasha javljala v tejle rubriki, ki ima točno pravi naslov za njeno zgodbo. In mojo. Srečni zgodbi! Cheesy

Pa da bo vse na kupu:
tule je prvi del, ko je tale ex-divjačka skupaj s sestrico Taro prišla na začasno k meni:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,33055.0.html

in tule drugi del...ko se je odločila, da bo moja in samo moja  Kiss
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,34493.0.html

Tasha se je po drugi neuspešni posvojitvi eno uro skrivala pod predalom pod posteljo, ker sem dobila en obisk (ne posvojitvene narave  Wink ). In ko je obisk odšel, je prec kuj zlezla ven  Smiley in bla tkoooooo mazasta, kot še nikoli doslej. Sva se mucale, jokcale, mjavkcale, bucale, ....ni, da ni.  Kiss

Povečerjala je z velikim apetitom (ja, prav res - tale mala anoreksična mucica!) v družbi samih fest fantov  Wink (no - mačkov pač: Tonča in Timaja). Fotke bojo!
Fanta sta jo sprejela zelo lepo, po treh snufkih so se bucali in igrali, kot da nikoli niso bili ločeni. Tudi moj Srečko jo je bil vesel (in ona njega še bolj, itak! Cheesy Kiss), Minimuc se še ni potrudil na obisk v spodnji štuk (je več kot 5 šteng za prehodit, pa se mu ne da prav pogosto), Filjuškus-Filip je bil pa do Tashe (in tudi do vseh ostalih začasnikov) itak vedno nevtralen (ker on je big mačo in ena takale princeska nežna - ph, pa kaj je to za ena reč...!)

Tudi moja mala pasja opica Pika je bila vesela Tashe in ornk ganjena nad njeno vrnitvijo - tako zelo, da ji je skoraj rep odpadel  Cheesy

Tasha se je tudi odločila, da moj dečko očitno spada k meni v paket in ne zganja prav nobene panike, niti, ko je čiiiisto blizu, še celo roko ji je smel dat za povohat - velika čast! Grin Cheesy Je pa tudi res, da moj dečko nanjo gleda zdaj malce z drugačnimi očmi in ne lomasti kot medved po kočevskem gozdu, ko se ji približuje  Smiley 

Jap, tale macica je k meni očitno prišla z namenom, da ostane. In je ostala. Obe sva srečni!

Tasha, moja mala, nežna, krhka, lepa, tačrna takosmata, pošastka alexxina, srebrnčica moja - a veš kaj, prav tkole se počutim: v čast mi je, da si si izbrala mene!
 Kiss
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #1 : torek, 13.04.2010 : 19:43:49 »

"Muce si izberejo človeka, ljudje pa psa. "  Smiley

 Kiss Tashi...
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2 : torek, 13.04.2010 : 20:09:54 »

Pošluš, oaza, jaz vem, da si zdej cela hepi, ker je Tašika tvoja tvoja, ampak - a uni trije fejst mačkonarji iz prvega štuka so nesrečne zgodbe al kva?  Roll Eyes Tongue

(to se jaz fočkam, da ne zamudim nadaljevanke - tole bo ena venecuelanska žajfnica, čutim v kosteh  Evil )
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #3 : torek, 13.04.2010 : 20:11:53 »

 Smiley Srečni posvojiteljici in razvajeni princeski  Kiss Kiss
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #4 : torek, 13.04.2010 : 20:21:16 »

a veš kaj, prav tkole se počutim: v čast mi je, da si si izbrala mene!
Kiss Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #5 : torek, 13.04.2010 : 20:58:44 »

Pošluš, oaza, jaz vem, da si zdej cela hepi, ker je Tašika tvoja tvoja, ampak - a uni trije fejst mačkonarji iz prvega štuka so nesrečne zgodbe al kva?  Roll Eyes Tongue
.....

ej Cats...če pogledam njihove face in ne uspem preslišat kar neki enga pritoževanja - ja, so pa oni trije mušketirji res cele nesrečne zgodbe!  Grin Wink Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #6 : torek, 13.04.2010 : 23:10:43 »

No, kooooončno  Cheesy  Princeski gorenjski, dajta zrihtat, da bo vajinih srečnih zgodb od zdaj naprej za en cel roman  Wink  Kiss Kiss
 
In ... sama sreča, za Catsino izostreno oko in čut za pravičnost, kajtiiiiiiii ... o tazgornjem štuku se bo treba pa enkrat resno pogovorit s samim Sindikalnim vrhom Evil
Bom kar naravnost vprašala: A so nesrečni gospodje iz zgornjega štuka slučajno slišati in videti takole Huh Shocked :
http://www.youtube.com/watch?v=PbeTL_4Zwy8&feature=related
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #7 : sreda, 14.04.2010 : 05:51:58 »

nooooo,mamaF - tko hudega stanja pa niti najstrožji kontrolni pregled Sindikalnega vrha ne bi zmogel ugotovit!
Eden od trpečih in zatiranih, ex horjulček Minimuc, ima svojo temo tule (sem opazla, da že celo leto neažurirano  Angry - bomo sanirali, bomo!):
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,23242.0.html

En drugi (Srečko) nima svoje teme, se pa najde tu pa tam na kakšni fotki v različnih temah mojih tazačasnih, tudi v Tashini(h) (ker je njen lupček...no, eden od, pač, zdaj po tanovem! Cheesy)

Filip je pa...oni nonšalantni, ki ga, sem prepričana izbrez kontrole, ni videt nikjer na obstoječih fotkah, ker on pa te scene ne je*e spljoh. Bom ga kdaj presenetla, vsaj tolko, da vidte tega krasnega črnuha (ki daje buce z rito  Cheesy Kiss).
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #8 : sreda, 14.04.2010 : 06:49:40 »

Pikaaaa, pridna repkarica Cheesy Kiss
Tasha, fejst se mej Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #9 : sreda, 14.04.2010 : 08:58:51 »

Kako si lepo napisala  Smiley naslov je pa čist tapravi  Cool uživajta skupaj! Tasha je zelo srečna muca  Kiss
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #10 : sreda, 14.04.2010 : 09:00:58 »

Pa je čisto zares "naša"!!!!  veselje bravo vegi

Tudi meni je v čast, draga oaza88, da si je izbrala tebe...  Kiss
(ker jo bom še vedno lahko poskušala "udomačit"... s podkupovanjem - seveda!)  Evil

Tashika, pošastka zlata - ti napovedujem, da s bova ENKRAT sigurno (še/spet) čohali!  Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #11 : sreda, 14.04.2010 : 09:14:25 »

alexx, sporočam ti, da tamala ob krožniku Schesir piksnce poljubnega okusa za trenutek ali štiri pozabi na svojo anoreksičnost - tko, če ti lih zmanjka idej za podkupovalne pripomočke  Wink... Dokazni material sledi (ah, sem že napisala...no pa še res je! Grin)
Logiran
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #12 : sreda, 14.04.2010 : 12:10:26 »

Iiiiiiii, kako fajn za vaju obe, da se je tako razpletlo  Cheesy Pa njuno naj se čim bolj redno javljajo tudi stanovalci prvega al kerega že štuka, da bo žajfnca še bolj zanimiva  Tongue
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #13 : sreda, 14.04.2010 : 12:43:14 »


Vcasih pac pride cas, ko se tisti limit glede max st. lastniskih mack mora povecati  Wink

In v tej situaciji je ocitno Tasha vec kot zadovoljna s to odlocitvijo Smiley
In oaza88 tudi

 Evil Grin
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #14 : sreda, 14.04.2010 : 13:32:36 »

 Kiss
Logiran

kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #15 : sreda, 14.04.2010 : 14:31:22 »

oaza88, tole ste pa super zrihtal  bravo
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #16 : sreda, 14.04.2010 : 17:50:08 »

evo princesko mojo malo.  Cheesy
Tole je prvi dan po Tashinem drugem povratku, ma kaj prvi dan - pol urce po tem, ko je obisk odšel. ena gasilska z modelom Tončem in mladinčkom Timajem. Tasha se je parkirala (seveda) direkt na mojo jakno, ki sem jo tkole nemarno vrgla na posteljo...bogsigavedi, zakaj se je na tavelki postelji baš tja parkirala....  Wink

3peresna deteljica:





in tole je 4peresna deteljica pri skupni večerji:






jooooooj - a niso tanartalepšejši??!!
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #17 : sreda, 14.04.2010 : 17:51:50 »

aja - onile tiger z belimi lisami je moj Srečko, eden od trpečih prebivalcev prvegapadrugegaalkeregaže štuka (no v glavnem, tistega, ki se mu ne reče TT štuk  Smiley)
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #18 : sreda, 14.04.2010 : 17:52:10 »

Itak da so  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #19 : sreda, 14.04.2010 : 22:31:56 »

 Cheesy Gasilske so zakoooon!  Kiss Kiss Kiss

PS: A unih dveh revežev iztadrugegaštuka pa ni večerja čakala al kaj Evil Shocked  Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #20 : četrtek, 15.04.2010 : 05:41:26 »

.....
PS: A unih dveh revežev iztadrugegaštuka pa ni večerja čakala al kaj Evil Shocked Tongue

đizus krajst, kolk ste pa žleht!  Shocked Angry Imam občutek, da mi boste na glavo nagrmadile cel mačji sindikat pa še vse njihove namestnike zraven!  Wink
 
Una dva reveža sta tkole: Minimuc pride vsake toliko samo malo počekirat  Cool v TT štuk in skoraj vedno faše "astmo",  neprilagojenc,  tko da kšne gasilske še z njim skorajda ni za pričakovat. Sad
Filjuškus je pa celi plemič, črnuh dalmatinski, in je visoko iznad tele navadne raje. Se še najrajši popase v pasji skledi. V zgornjem štuku na pasjo hrano  Angry, potem pa še enga višje na še malo mačje, tko bolj za posladkat. Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #21 : četrtek, 15.04.2010 : 09:09:48 »

đizus krajst, kolk ste pa žleht!  Shocked Angry Imam občutek, da mi boste na glavo nagrmadile cel mačji sindikat pa še vse njihove namestnike zraven!  Wink
 
Če te mamo pa radiiiiiiiiiiiii  Cheesy Kiss Kiss
Gor na glavo bosta šla Ficko in Meli (namest kučme), okol vratu ti bosta pa PreCednica in Tashika koralde imitirali  Tongue pa zbor pevcev te bo spremljal z Mjavčijem in Murijem na čeluv Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #22 : četrtek, 15.04.2010 : 09:26:58 »

 Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #23 : nedelja, 18.04.2010 : 13:28:10 »

princeska je končno dobila še grad  Cheesy (ene zlate punce  Kiss so ga zrihtale!):



Lejte jo, lubico mojo:


in kako elegantno, damsko - prav, kot se za princesko spodobi, sestopa:


pa še - Srečko čeking s.p.  Cool :

Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #24 : nedelja, 18.04.2010 : 14:15:15 »

 Smiley Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #25 : nedelja, 18.04.2010 : 14:47:43 »

Popolna Princeska v popolnem gradu  Kiss Kiss Kiss (s tremi moškimi služabniki, seveda, hehe  Grin)
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #26 : nedelja, 18.04.2010 : 16:49:21 »

.......(s tremi moškimi služabniki, seveda, hehe Grin)
no, trenutno jih je 5 vseh skupaj, teh "moških služabnikov", je pa res, da 2 od njiju ne opravljata svoje naloge spljoh  Angry in zato res ne gre šteti ju v to častno vrsto... Wink

Novica leta: Tasha je pustila mojemu možu, da jo boža!  Cheesy Prvo rundo sva jo sicer res na finto vrgla in je mižala ob mojem božanju, pa se je pridružilo še njegovo (in torej ostalo domnevno neopaženo Cool), drugo rundo se je pa pustila božat mu pri polni zavesti! Shocked
Še malo, pa bo imela poleg zgoraj omenjenih še enega dodatnega, dobesedno moškega služabnika!  Roll Eyes Grin
Lisička mala prefrigana... Wink Kiss
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #27 : nedelja, 18.04.2010 : 17:55:48 »

Citat: oaza88
Tasha je pustila mojemu možu, da jo boža pri polni zavesti! Shocked
bravo Super, zelo lepo napredujete. Vsak napredek je pa zelo veliko vreden.  Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #28 : nedelja, 18.04.2010 : 18:13:37 »

jao, sam res je blo dobr...da bi ti to vidla, Trixi  - ena konkretna moška dlan, velika skoraj za celo Tasho, je iztegnila prstek  Wink in čohcala... Cheesy
Logiran
bbpikica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 105


WWW
« Odgovor #29 : nedelja, 18.04.2010 : 19:25:00 »

Tudi jaz sem ful vesela za vaju s Tasho.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #30 : ponedeljek, 19.04.2010 : 09:11:46 »


Še malo, pa bo imela poleg zgoraj omenjenih še enega dodatnega, dobesedno moškega služabnika!  Roll Eyes Grin
Lisička mala prefrigana... Wink Kiss
Toooo, Tasha, tako se dela! bravo Ti si res Princeska na kvadrat  Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #31 : četrtek, 22.04.2010 : 20:53:10 »

omg, mene je pa današnji dan res ornk zdelal - sem nalepla nove fotke in novice v Tashino arhivsko temo.... cccccccc

no pa ponovimo vajo še klele:
danes se je Tasha poslovila od Tonča in Timaja, ki sta šla v nov, krasen, čisto svoj dom. Tkole je zgledalo:




In zdaj je sama v T štuku, princeska mala moja:





Pa ne bo dolgo "sama"!  Wink
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #32 : četrtek, 22.04.2010 : 21:26:15 »

 Kiss Ta samota je pa čist odveč, glede ne to, da so pri hiši še drugi mucki.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #33 : četrtek, 22.04.2010 : 21:28:07 »

Trixi, nč bat - sej ni sama, ampak je "sama", a veš - kraljuje v svojem štuku in dovoli podložnikom iz zgornjih štukov, da pridejo na obisk (in se expresno pospravijo nazaj, ko jih je sita - kar je dokaj hitro, glede na to, da je malce anoreksična... Grin)
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #34 : četrtek, 22.04.2010 : 22:11:33 »

danes se je Tasha poslovila od Tonča in Timaja, ki sta šla v nov, krasen, čisto svoj dom. Tkole je zgledalo:


OMG ... pri vas ste pa res tapravi za telenovelo Wink Ma deeeej no, saj mi je kar nek prah v oči padel zaradi tele fotke  Kiss Cry Kiss .. če pa tole ni ganljivo, pa tud ne vem, kaj je  Kiss
Če bom še večkrat tele fotke gledala, se bom vsakič znova scmerala, prav enako kot pri filmu "Najini mostovi" ... (jap, mamaF  je težka romantičarka na skrivaj Tongue )
Logiran

Unikatne tablice in portretki
lura
novinec
*
Sporočil: 21


« Odgovor #35 : petek, 23.04.2010 : 07:53:29 »

Oooo, lej k ima gospodična res svojo temo!! (Oaza88, hvala za napotitev v druge sfere foruma) Vidim, da bom morala večkrat pridt sem pogledat...

Tele slikce so pa res superca! Kok je fino vidt tole stiskanje, muckanje...   Kiss 
(pa jst k sploh nisem mačja,ne?!?)

Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #36 : sobota, 24.04.2010 : 21:34:07 »

Draga moja pošastka,
v posebno čast mi je, da si danes povohala in nato celo "napihala" mojo PRAZNO roko! Wink
Obljubim, da se bom poboljšala in PRAZNE roke ne tišala več pod tvoj poseben posteljni predal!  Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #37 : sobota, 24.04.2010 : 21:35:55 »

Draga moja pošastka,
.........Obljubim, da se bom poboljšala in PRAZNE roke ne .....

ALELUJA!  Grin Cheesy Grin
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #38 : torek, 27.04.2010 : 08:05:53 »

Tasha je s prihodom začasnika Timoteja postala prava športnica in razigranka. Tek na kratke proge je njena disciplina  Cool. Včasih je spredaj, včasih zadaj, rezultat pa vedno odličen!  Wink
Seveda pa se tudi obilni dozi lepotnega spanca (ali vsaj počitka) ni odpovedala - pametna mačja gospodična, ni kaj!  Afro
Krasna maca je. Malo zahteva  in veliko da.
 Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #39 : nedelja, 02.05.2010 : 21:25:06 »

Mala drobcena princeska je rahlo nečimrna, kot finim mačjim gospodičnam tudi pritiče in tko precej časa zabuši za rihtanje same sebe:




Tole so njene lepe lepe tačke, s čopki med prsti...ajoooooj, kolk je to fletkan!


đizus krajst, egipčanski tiger me j` napadu!  Shocked


kam za vraga milega je šla tista rdeča pik`ca?   Angry

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #40 : sobota, 08.05.2010 : 13:32:03 »

Drage moje, včeraj sta se me pri popoldanski ("migrena") siesti stiskala Tasha in Timotej. Ko sem šla po fotkiča, da bi vam pokazala, kako lepo sta se stiskala potem še onadva naprej, je magija minila in je bila spet akcija Cheesy. Škoda, škoda - vrhunski kič je bil, vam rečem. Kiss

Tole so pa najnovejše fotke - malo počitka:  Roll Eyes


in malo akcije  Cheesy
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #41 : sobota, 08.05.2010 : 21:16:46 »

Tasha je carica, najboljša muca pod soncem. Prav lepo prenaša prihode in odhode začasnikov - še celo se mi zdi, da z vsakim začasnikom malenkost napreduje v odnosu do drugih ljudi (op.:drugi ljudje = moja familija - se bo pa krog sčasoma, upam, še razširil).
Danes zvečer se je cartala, predla, gnetla, predla, cartala, gnetla, cartala, pri meni, pa je potem šla sama do hčerke in se še tam pocartala, pa se je parkirala med obe, da so jo ja lahko 4 roke mečkale...

Tasha, res ti hvala, da si ostala z mano. Moja oaza miru si.
 Kiss
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #42 : nedelja, 09.05.2010 : 08:11:38 »

 Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #43 : nedelja, 09.05.2010 : 12:59:09 »

 Kiss Kiss Pa vidve sta res ena super telenovela, bejbi zlati  Kiss O, da bi vse mačke tega sveta znale tako pametno izbrat Svoje ljudi  Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #44 : ponedeljek, 10.05.2010 : 17:28:41 »

Lepo vaju je brat. Smiley Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #45 : sreda, 12.05.2010 : 14:35:59 »

 Kiss Kiss Kiss
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #46 : sobota, 15.05.2010 : 08:59:31 »

Sem pozabila povedat kakšna čast me je zadnjič doletela Cheesy Sem videla princesko v vsem njenem sijaju - prvič veselje Res je lepa in nežna muca in upam, da bo enkrat napredovala tako zelo, da bo dovolila še kaj več kot le gledati jo na nekaj metrov ... Kiss
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #47 : sobota, 15.05.2010 : 11:51:14 »

The_girl, bo, bo....  Roll Eyes
(ko boš imela polne roke super dobrot!)  Tongue
Logiran
biarritz
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 153


« Odgovor #48 : sobota, 15.05.2010 : 11:54:16 »

Oaza, meni se non-stop poje naslov te teme Roll Eyes

Mački so pa itak vsi krasni Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [Vse]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Tasha - tačrna takosmata, srebrnčica moja zlata...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines