mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 00:42:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Aron/Lastniški
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Aron/Lastniški  (Prebrano 11539 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
atinanajalun
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #15 : nedelja, 19.09.2010 : 07:37:43 »

kako kaj naš ,,tibetanec,,
ali je že kakšna sprememba v vedenju.naša tibetanka nas je hotela imeti prvo leto kar pod komando in je renčala nazaj včasih tudi hotela ugriznit če je skrivala kakšno hrano (pa ima ves čas polno skledo briketov),kradla hrano iz rok....ker ni šlo na strogo smo začeli z nežnim in počasnim pregovarjanjem s podkupovanjem z drugo hrano da je spustila tisto ki jo je čuvala.ko je bila mala je tudi trgala hlače...skratka hotela je biti glavna,zdaj ko je 1,5 let stara pa se je umirila in je čisto druga.
če je ta peso več tibetanca potem je itak trmast ko mula seveda pa vprašanje kakšno življenje je imel.upam da bo kaj nežnejši in da bo dobil zaupanje v ljudi.lep pozdrav,vesna.
smetka,imam povodce in ovratnice še od šar pejke in pa tisti velik ovratnik ko je pes operiran pa me zanima če hodi kdo iz koroške na tvoj konec da bi mu dala zraven,našlo bi se seveda še kaj drugega,podloge,spitaderm,....
.moj mobi je 040729024
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #16 : nedelja, 19.09.2010 : 08:41:35 »

atinajalun,jaz sem dnevno na koroškem, če ti je prav, lahko prevzamem in spravimo do Polone.
Logiran
atinanajalun
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #17 : sobota, 16.10.2010 : 18:54:58 »

maximaša prosim če me pokličeš da se zmeniva za dan kje se dobiva.jaz sem bolj malo na compu zato nisem vidla da si mi napisala.pokliči me jaz bom pa poskusila čimveč stvari zrihtat.čao
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #18 : ponedeljek, 22.11.2010 : 12:45:02 »

Evtanaziran zaradi agresivnosti.
Logiran

Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Aron/Lastniški
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines