mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 07:42:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: DOBRodelen žur za Zavetišče Horjul - sobota, 29.5.!
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: DOBRodelen žur za Zavetišče Horjul - sobota, 29.5.!  (Prebrano 23289 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #60 : četrtek, 13.05.2010 : 13:50:16 »

Zona sem ravno to hotla napisat..zanimivo, kako so bili prej gostobesedni, zdej naj bi bila pa en Se Opravičujem dovolj??

Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #61 : četrtek, 13.05.2010 : 14:00:10 »

Ko so klevetali,so se raspisali...ko pa se opravičujejo,pa....

jap. sem pa vseeno presenecena, da  ni prislo nazaj se 1x daljse razburjanje (ker vcasih trdijo svoj prav do konca) oz. da je sploh prisel kakrsenkoli odgovor.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #62 : četrtek, 13.05.2010 : 14:04:23 »

e bil poslan tudi na vse naslovnike, kot prvi mail? Smiley

poslan je bil samo zh in dzzz lj (za druge ne vemo, sklepam da ne). Sem povprasala tudi kaj je s tem. Cakam odgovor  Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #63 : četrtek, 13.05.2010 : 14:39:52 »

Upam, da bodo uporabili celotno mailing listo tudi pri opravicilu, saj sicer opravicevanje nima nobenega smisla.

Zal je dandanes tako (oz vedno slabse), da le redki kakorkoli razmisljajo, preden posljejo svoja ogorcenja in proteste dalje. Zelo redko (ampak res zelo redko) so pripravljeni sprejeti argument, ki pac ni v skladu z njihovim ogorcenjem, oz. na sploh niso pripravljeni sprejeti dejstva, da je lahko karkoli tudi drugace od njihovega prepricanja, ne glede na stopnjo vljudnosti v komunikaciji. Meni to spoznanje predstavlja precejsnje probleme, ne samo obcasno, ampak kar naprej.

Ze veckrat smo premlevali o tem, da Horjul ni zoo, kjer bi bile zivali lepo na polickah zlozene in bi jih lahko ogledoval, po moznosti fotral in cohal, pa da se dogajajo nepredvideni Polonini prihodi in odhodi (vmes kaksno strganje psa ali macka s ceste, al pa vlacenje s kaksnega senika, kjer je 10 let cakal na lepse), da je pred obiskom kateregakoli punkta treba mal pogledat, kaksen rezim velja (ok, za stacune vemo, da lahko vpades not in seres, na upravni enoti ne mores delat glih vsega, kar se ti sprdne, prav tako tudi ne na banki, pa v zdravstvenem domu itd ...), pa da je pred obiskom "neznane" lokacije treba preverit, kako se pride tja in kaj se bo tam lahko pocelo ... No, praksa kaze, da pac lahko napises milijonkrat, kako gredo zadeve, pa se bo nasel milijonprvi, ki bo delal po svoje in potem pizdil okrog, kjerkoli ga bodo voljni (pa tudi kjerkoli ga ne bodo) poslusat in brat.

Se vsekakor strinjam, da jim je treba stopiti v takih primerih na prste. Krav s Polono pac najbrz nista nikoli pasla, torej je tudi obmetavati z izmisljanjem nimata kaj. Prav hecno za tiste, ki vemo, kako izgleda v Horjulu, je brat takole pisemce. Kot, da je zavetisce sred puscave, ko nihce tja nikol ne stopi in nihce nima pojma, da zvonca ni, da se Polona nima na svojem kaj za skrivat in da zvali tam niso eksponati za ogled posameznikom. In glede na nepoznavanje, ki veje iz pisma, tale dva pac tezko kaksno upraviceno in konstruktivno kritiko podajata.

Polona, pridem pogledat, na kateri smreki je tist famozn zvonc Tongue. Zihr ti ga je kaksen medo na skrivaj montiral Grin in zihr je to tisto, kar v Horjulu "ne stima in kar skrivas", hm ... Medoti niso hisne zivalce, pa na crno delat tut ne smejo Smiley.
Logiran

everlast
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #64 : nedelja, 16.05.2010 : 09:16:54 »

Jaz pa še tistega "Se opravičujem" nisem opazila Shocked
Grozno, kaj si nekateri dovolijo bruham
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #65 : ponedeljek, 17.05.2010 : 12:38:24 »

Danes od 15h naprej bodo v OrCi na voljo karte  Cheesy
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #66 : ponedeljek, 17.05.2010 : 14:23:30 »

V OrCi že imamo karte!   Cheesy Cheesy Cheesy

Prosim, imejte ob nakupu pripravljen točen znesek ali vsaj drobiž. Hvala. Smiley
Logiran
biarritz
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 153


« Odgovor #67 : ponedeljek, 17.05.2010 : 14:41:50 »

Pfffft Tongue Upam, da vam jih kaj ostane do jutri zjutraj Wink
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #68 : ponedeljek, 17.05.2010 : 15:01:19 »

To pa ziher. Wink
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #69 : ponedeljek, 17.05.2010 : 16:10:22 »

Že prodajamo! veselje
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #70 : ponedeljek, 17.05.2010 : 21:50:58 »

Mi pridemo jutri popoldne po en šop. Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #71 : ponedeljek, 17.05.2010 : 21:58:26 »

Mene samo nekaj zanima in se opravičujem, če je kje napisano pa sem spregledala.
Ker v bistvu ne vem, v kakšni zasedbi bom/o, me zanima, do kdaj je možen nakup vstopnic oz. če se jih lahko kupi ob sami prireditvi?
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #72 : ponedeljek, 17.05.2010 : 22:39:16 »

Mene samo nekaj zanima in se opravičujem, če je kje napisano pa sem spregledala.
Ker v bistvu ne vem, v kakšni zasedbi bom/o, me zanima, do kdaj je možen nakup vstopnic oz. če se jih lahko kupi ob sami prireditvi?

Ej, Yo, prepricana sem bila, da sem ti v vednost poslala en mail, v katerem so organizatorke razlozile vse ... Cakaj, ti ga preposlejm se enkat, tako da ni treba skrbeti ....
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #73 : ponedeljek, 17.05.2010 : 22:51:32 »

Jaz mislim za morebitne ostale, ki jih imam namen prepričat, da pridejo tja  Wink
Logiran
Selene
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 114


« Odgovor #74 : ponedeljek, 17.05.2010 : 22:52:58 »

Karte bodo seveda na voljo tudi na dan prireditve na sami lokaciji, če jih seveda prej  ne razprodamo:)
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: DOBRodelen žur za Zavetišče Horjul - sobota, 29.5.!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines