mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 17:28:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lil'guy+Lil'buddy/Postojna
Strani: 1 2 3 4 [Vse]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lil'guy+Lil'buddy/Postojna  (Prebrano 14606 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sreda, 12.05.2010 : 17:44:00 »

Dve mački.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : sreda, 12.05.2010 : 18:47:56 »

V slabem stanju.



Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2 : četrtek, 13.05.2010 : 10:12:18 »

A že kej kličejo? Seveda, da bi prevzeli vse stroške zdravljenja in posegov?
Logiran

ugluk
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #3 : petek, 21.05.2010 : 03:38:32 »

Je muca z zaprtimi očmi slepa ali ima vnetje? Oboje?
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #4 : petek, 21.05.2010 : 12:50:36 »

Je muca z zaprtimi očmi slepa ali ima vnetje? Oboje?

takšne zaprte učke pridejo največkrat skupaj v paketu z mačjim mladičem, še posebno ker mačji mladiči pridejo največkrat bolani/prehlajeni. Učke so vnete, mazati se jih mora večkrat na dan s primerno kremo.
Logiran
ansev
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #5 : sreda, 26.05.2010 : 11:18:23 »

Pozdravljeni. Zanima me, ali imajo mucki še kake druge zdravstvene težave, razen vnetih oči?
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #6 : sreda, 26.05.2010 : 11:21:36 »

Zakaj pa?
Logiran
ansev
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #7 : sreda, 26.05.2010 : 20:37:42 »

Ker so mi všeč in bi rada kakšnega mačkona posvojila.
Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #8 : sreda, 26.05.2010 : 20:40:57 »

A ima tako lepe učke pod vsem tem gnojem kajne Tongue?
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #9 : sreda, 26.05.2010 : 20:48:45 »

Pozdravljeni. Zanima me, ali imajo mucki še kake druge zdravstvene težave, razen vnetih oči?

In če jih imajo?
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #10 : sreda, 26.05.2010 : 20:50:46 »

Bodo zdravili in negovali z vsemi posledicami vred in tudi poravnali že vse nastale stroške zavetišču Smiley
Logiran

ansev
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #11 : sreda, 26.05.2010 : 21:41:49 »

A tle ste vsi tok tečni?
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #12 : sreda, 26.05.2010 : 21:44:02 »

aha Smiley
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #13 : sreda, 26.05.2010 : 21:44:25 »

Jst nisem nič tečna. Samo zanima me, če bi bila mačka še interesantna, če bi slučajno imela še kakšne druge zdravstvene težave.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #14 : sreda, 26.05.2010 : 21:47:20 »

jst pa sem tečna. Posebej pri takih vprašanjih, kot jih postavlja ansev.
Ansev, a se ne bi raje po tistem delu foruma ZH razgledala, kjer čaka večje število živali na dom tudi po leto ali dve, če bi rada mačkona posvojila?. Tudi ta tu bo kmalu zrastel. 
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #15 : sreda, 26.05.2010 : 21:49:40 »

helena, vprašaj, katerega od teh dveh bi ansev imela. Grem stavit, da ne ta "navadnega tigrastega".  Cool
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : sreda, 26.05.2010 : 21:50:19 »

A tle ste vsi tok tečni?

Eni ja, drugi ne; torej nismo vsi (tok) tečni sploh.

Moje skromno mnenje je, da mačke ne posvojiš zato, ker ti je všeč ali pa ker ima le eno zdravstveno težavo, za katero itak pričakuješ, da jo bo nekdo drug namesto tebe npr. saniral do oddaje. Ko/če boš uspela ugotoviti, zakaj se posvoji mačko, je pa tule moj telefon: 051304435 za vse ostale informacije. Vso srečo pri ugotavljanju.
Logiran

sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #17 : sreda, 26.05.2010 : 22:12:44 »

Nikoli ne bom razumela, kaj je narobe z velikim številom vizualno prav tako ali še bolj privlačnih in karakterno (morda zelo lepo) že izoblikovanih mačk, ki se od teh razlikujejo le po tem, da so nekoliko večji. In  povrh zdravi.
Logiran
ansev
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #18 : sreda, 26.05.2010 : 22:29:01 »

Men je minil se sploh z vami naganjat, ker ste me že po prvem vprašanju  popredalčkal na eno uhrno zbirčno deklino, ki hoče met najlepšega mačjega mladiča, ki bo zdrav, cepljen in kastriran. Če vam tko paše, ok. Hvala za sodelovanje. Bom rajši še kakšnega mačka s ceste rešila pa bo.  Lep pozdrav, vsem.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #19 : sreda, 26.05.2010 : 22:32:04 »

Men je minil se sploh z vami naganjat, ker ste me že po prvem vprašanju  popredalčkal na eno uhrno zbirčno deklino, ki hoče met najlepšega mačjega mladiča, ki bo zdrav, cepljen in kastriran. Če vam tko paše, ok. Hvala za sodelovanje. Bom rajši še kakšnega mačka s ceste rešila pa bo.  Lep pozdrav, vsem.
bravo
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #20 : sreda, 26.05.2010 : 22:43:51 »

Jst nč tečna sploh Smiley Vesela za vsakega, ki je rešen iz ceste v najboljši možen dom Smiley pa četudi ni mlad, blede bež barve in plavooki Smiley
Logiran

zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #21 : sreda, 26.05.2010 : 22:46:48 »

Jst nč tečna sploh Smiley Vesela za vsakega, ki je rešen iz ceste v najboljši možen dom Smiley pa četudi ni mlad, blede bež barve in plavooki Smiley

A takšni so tudi? Tongue
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #22 : sreda, 26.05.2010 : 22:49:13 »

Baje, ja Tongue
Logiran

helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #23 : sreda, 26.05.2010 : 22:56:31 »

Sam ne pridejo do njih, ker mi fanatiki prej vse poberemo (ukrademo). Ker to je dejansko en tak prijeten šport.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #24 : četrtek, 27.05.2010 : 06:15:02 »

ste me že po prvem vprašanju  popredalčkal na eno uhrno zbirčno deklino, ki hoče met najlepšega mačjega mladiča, ki bo zdrav, cepljen in kastriran.

Jaz pač ne morem biti odgovorna za to, kako se ti predstaviš. Sprašuješ namreč, če imajo še kakšne druge zdravstvene težave in kot razlog posvojitve navajaš, da so ti všeč. Kaj imam jaz zdaj s tem, da sem tečna, pa da se z mano ne boš naganjala?
Logiran

Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #25 : četrtek, 27.05.2010 : 09:06:20 »

Ansev, če se zanimaš za posvojitev, pobrskaj po forumu ali spletni strani ZH, preberi pogoje za posvojitev in potem pokliči. Ti garantiram, da po telefonu ni nobena tolk tečna, če ima človek razčiščene pojme o lastništvu in se strinja s pogoji za posvojitev. Mačk je pa na izbiro več kot preveč, tko da ne vidim problema.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #26 : četrtek, 27.05.2010 : 09:10:48 »

Res je (sploh, ker se macke ne posvoja tule preko foruma). Je vec kot 80 njih vseh skupaj in jih kar nekaj isce dom (ze dologo casa). Torej tisti, ki so zdravi in postimani ter primerne starosti.
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #27 : četrtek, 27.05.2010 : 09:51:29 »

Res je (sploh, ker se macke ne posvoja tule preko foruma). Je vec kot 80 njih vseh skupaj in jih kar nekaj isce dom (ze dologo casa). Torej tisti, ki so zdravi in postimani ter primerne starosti.

Čeprav zakaj ne, tudi če kdo hoče ravno določenega mačka? Naj ga pač ima, če je primeren in sprejema pogoje posvojitve, seveda. Naj takoj  podpiše posvojitveno pogodbo. S tem postane maček njegov, enako tudi vsi stroški zdravljenja in namestitve. Ko je maček pripravljen za odhod ga pa odnese.

Navsezadnje, če ostane bo samo še en odrasel, zdrav, super malek, ki pa se bo pridružil množici drugih, ki jih nihče ne opazi.
En maček manj v zavetišču je en maček manj- vseeno kateri, novi ali stari.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #28 : četrtek, 27.05.2010 : 10:37:13 »

Čeprav zakaj ne, tudi če kdo hoče ravno določenega mačka? Naj ga pač ima, če je primeren in sprejema pogoje posvojitve, seveda. Naj takoj  podpiše posvojitveno pogodbo. S tem postane maček njegov, enako tudi vsi stroški zdravljenja in namestitve. Ko je maček pripravljen za odhod ga pa odnese.

Navsezadnje, če ostane bo samo še en odrasel, zdrav, super malek, ki pa se bo pridružil množici drugih, ki jih nihče ne opazi.
En maček manj v zavetišču je en maček manj- vseeno kateri, novi ali stari.

Bomo videli ane ? Smiley
(čeprav je upam da najbrž jasno, da razni dimasti ali dimoasto-sivi/dimasto-rjavi vedno izstopajo, četudi so v hordi drugih mačk)
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #29 : četrtek, 27.05.2010 : 11:37:59 »

Čeprav zakaj ne, tudi če kdo hoče ravno določenega mačka? Naj ga pač ima, če je primeren in sprejema pogoje posvojitve, seveda. Naj takoj podpiše posvojitveno pogodbo. S tem postane maček njegov, enako tudi vsi stroški zdravljenja in namestitve. Ko je maček pripravljen za odhod ga pa odnese.

Ti si res tak optimist ali se delaš?
Logiran
kata
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 85


« Odgovor #30 : nedelja, 20.06.2010 : 14:54:24 »

Tudi meni se zdi čisto vseeno zakaj nekdo vzame muco v svoj dom, četudi zaradi barve. Itak se mu potem vsede v srce in bi bilo vseeno, če bi bila zelena, ampak tega prej pač ne ve. Meni je bolj čudno to, da imajo ljudje še vedno muce na prostem, da pohajajo okoli kjer jim paše.
Klicala me je namreč moževa sodelavka, ker je slišala, da jaz vem kje se dobijo muce (doma namreč težim s posvojitvijo in je mož mislil, da se bo temu izognil na fini način  Roll Eyes). Njihovo muco je namreč povozilo in bi radi imeli novo. Povedala sem ji za spletno stran zavetišča in da je res veliko lepih muc, ampak, da jo bo morala imeti samo notri, kar verjetno ni problem, zdaj, ko vidi kako nevarna je cesta. Pa je rekla, da to pa ne, da oni nikoli ne bi mogli imeti muce samo notri.  Shocked
Res mi ni jasno, muco ti povozi in potem nabaviš novo, ki jo izpostaviš istim nevarnostim in če povozi še njo, pač zopet nabaviš novo ali kaj? Kaj je tem ljudem?  Angry
 
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #31 : nedelja, 20.06.2010 : 15:01:50 »

Samo res... če bi jaz še enkrat  posvajala mačka (kar ni izključeno), bi posvojila starejšega, nikakor pa ne mladiča... in pa nikakor ne iz razloga, ker je lep!
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #32 : nedelja, 20.06.2010 : 15:07:31 »

Ti si res tak optimist ali se delaš?

V bistvu ima prav.

Mene je zmotilo vprašanje glede dodatnih zdravstvenih težav...
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #33 : nedelja, 20.06.2010 : 15:25:20 »

V bistvu ima prav.

Mene je zmotilo vprašanje glede dodatnih zdravstvenih težav...

Zakaj si tu mene citirala, če pišeš čisto mimo?
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #34 : nedelja, 20.06.2010 : 15:32:07 »

Tole 'čisto mimo' je dodaten stavek, ki ne gre zraven zgornjega, zato je v novi vrstici, natančneje ločen od zgornjega za dve vrstici...   Roll Eyes

Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #35 : nedelja, 20.06.2010 : 18:15:12 »

Stvar je preprosta: Ce kdo zeli, da njegova macka vidi tudi zunanji vet, jo lepo da na oprsnico in dolg povodec in gre z njo na zelenico..ali pa se lepo usede na klopco v parku (ce macka ni plasna)..in to je to. Doma v stanovanju se pa lahko tut fino zabavajo.
Logiran
ModraPanda
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 170


« Odgovor #36 : nedelja, 01.08.2010 : 14:42:36 »

Ok, ne morem si pomagat, da nebi komentirala. Načeloma tega ne počnem samo zdaj pač bom.

Res vas ne razumem. Ja, če se kdo resno zanima za posvojitev pokliče. Ampak a ni forum tudi za to, da se dobi kakšno informacijo. Če je lahko morje komentarjev ah oh in kako je lep in kako je bogi, zakaj nebi moglo bit še vprašanje ali je še kaj drugega narobe z njim. Če nekdo vpraša nekaj takšnega ne pomeni, ne da se hoče izognit stroškom, ne da ga potem žival nebi zanimala(ja lahko tudi ampak ni nujno) Je pač informacija, ki jo hoče vedet. Preprost odgovor da ali ne bi včasih zadostoval. Enaka stvar me moti pri rodovniških psih(pa še kje sam tu je to najbolj očitno) če vprašaš za ceno te spet takoj napadejo ja kaj a si ga ne moreš privoščit, ja kako boš pa skrbel zanj itd...ne spet človek pač hoče informacijo.  Sad

In pač, vsak ima svoj razlog zakaj ima žival in kriterij, po katerem jo posvoji. Eno posvojijo mačka, ker je lep, drugi so res nesebični in rešijo enega brez noge, z enim učem in gluhega. vsa čast takim ampak presneto ali je zato treba obsojat tiste, ki bi pač radi imeli določeno barvo, saj konec koncev tudi ta lepi rabijo dom a ne? In vsakemu se da na lep način ponudit tudi drugega muca, kužka, ki bi bil podoben takemu, ki si ga želi.

Razmem, da po toliko grozotah, ki jih nekateri vidite imate antipatijo do ljudi, ampak niso vsi slabi. Že od malega so me učili, da je potrebno veliko spraševati. Tu pa človek dobi občutek, da je treba za vsako vprašanje, vsak post 100x premisliti, če bo vsem všeč, predno ga napišeš.

jah no..čim več čim boljših posvojiteljov želim vsem živalcam...


Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #37 : nedelja, 01.08.2010 : 21:25:06 »

Panda saj premislit preden kaj napišeš se meni ne zdi tako slaba stvar. Sploh ker tu ne gre za ljudi, ki te poznajo, ne vedo kako razmišljaš in kakšen človek si ... Glede kriterijev za izbiro živali je pa drugje dovolj debat, tako da v to se tu ne bi spuščala.
Logiran
enairena
novinec
*
Sporočil: 12


« Odgovor #38 : ponedeljek, 02.08.2010 : 23:36:12 »

Pozdravljene, drage gospe, berem občasno tele  vaše male in malce večje prepirčke...In včasih zasrbijo prsti. Tu nekateri primerki prav nesramno blebetajo, čim nekoga karkoli zanima o mački ali psu. Kao v tem stilu, saj vsi iščejo dom, ne smemo delati razliki. Res je, drage gospe, kakor je tudi res, da se z vsakim avtom nekam pride, z enim hitreje in z drugim morda počasneje. Ampak-pride se. In drage moje dame, če ste mogoče vezane, kar pa za nekatere glede na nataknjenost močno dvomim, vas je najbrž na vašem sedanjem možu nekaj pritegnilo, mar ne? Morda modre oči, bleščeči zobje, temni lasje? Nekaj je bilo, nekaj, kar ga je delalo drugačnega od sosedovega Lojzeta, mar ne? In ste se odločile pač za njega in ne za Lojzeta...Čeprav je imel tudi on dve roki in dve nogi...Lojze si je najbrž čez čas našel drugo ali pa ostal sam. Me razumete, zakaj vam to pišem? Da vam bo končno potegnilo....Da ima vsakdo pravico do izbire. Do izbire glede avta, moškega, psa, mucka.....Upoštevajte to, manj psujte in imejte vsaj pol toliko rade živali kot jih imam jaz, pa bo ta svet lepši. Amen.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #39 : torek, 03.08.2010 : 06:19:54 »

Miškica, previdno, previdno...za vogalom te morda čaka črn mačkon,  ki te lahko požre in si s tvojim repom opere zobke...Kdor moralizira, je njegova morala utemeljena na šibkih etičnih načelih..Prilbižno tako, če ti nekdo iz ogroženosti do lastnega egoizma očita, da si ti egoist. Sedaj pa se mi ne da več. Življenje je zunaj. ČAO.

Oh, ta dolgčas... lahko bi se enkrat dobili nekje, pa debatirali, kdo je boljši, bolj čist, lepši tja v dušo ali kam... do tedaj pa lahko to moderno (ne)moraliziranje prihranite.

En od njiju doma še nima zagotovljenega, drugi ga ima. Na voljo za posvojitev po 15.8., do takrat bo tema počivala, da se je slučajno kak Lojze z modrimi očmi in črnimi lasmi ne loti.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #40 : nedelja, 15.08.2010 : 09:03:22 »

Sivi gre jutri v nov dom, blont ga še išče.
Logiran

USHUAYA
novinec
*
Sporočil: 47


WWW
« Odgovor #41 : četrtek, 30.09.2010 : 10:00:56 »

ne morem mimo tega ,da ne bi dodala nekaj...... zelo zelo žalostno da se tukaj pričkate o neumnostih......vse ,ki delate v zavetiščih:bodite vesele,da se ljudje zanimajo za vaše najdenčke in prosijo za informacije...... kaj bi naredile v nasprotnem primeru totalnega neinteresa vaših prošenj glede posvojitev teh revčkov? dvomim ,da ste tolk premožne finančno ,da bi lahko same financirale za vse te živali...s tako negativno usmerjenim odnosom do ljudi , ki se zanimajo  za njih ...samo odganjate potencialne posvojitelje..... niso vsi ljudje pošasti ..... pozitivizma iz obeh strani ne bi škodilo..... sama imam 5 posvojenčkov in od vseh obljub ,ki sem jih dobila iz strani različnih zavetišč,se je do sedaj odzvalo samo eno in se pozanimalo kako gre njihovemu ex varovancu, pa še to komaj po 4-ih letih.....tudi obljuba da dobim potrdilo za cepljenje ,ki so ga opravili u enem izmed vaših zavetišč  še zmeraj nisem  prejela ,kakor je bilo obljubljeno....torej?
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #42 : četrtek, 30.09.2010 : 10:09:56 »

....tudi obljuba da dobim potrdilo za cepljenje ,ki so ga opravili u enem izmed vaših zavetišč še zmeraj nisem prejela ,kakor je bilo obljubljeno....torej?

Hja, za začetek boš morala biti bolj konkretna, če želiš kak konkreten odgovor al se samo tko mal prazniš?

K
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #43 : četrtek, 30.09.2010 : 10:35:33 »

Sej nimam besed bruham
Logiran

pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #44 : četrtek, 30.09.2010 : 10:40:45 »

Uf, toliko *vstavi po želji* stvari v enem postu...
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #45 : četrtek, 30.09.2010 : 12:50:23 »

ne morem mimo tega ,da ne bi dodala nekaj...... zelo zelo žalostno da se tukaj pričkate o neumnostih......vse ,ki delate v zavetiščih:bodite vesele,da se ljudje zanimajo za vaše najdenčke in prosijo za informacije...... kaj bi naredile v nasprotnem primeru totalnega neinteresa vaših prošenj glede posvojitev teh revčkov? dvomim ,da ste tolk premožne finančno ,da bi lahko same financirale za vse te živali...s tako negativno usmerjenim odnosom do ljudi , ki se zanimajo za njih ...samo odganjate potencialne posvojitelje..... niso vsi ljudje pošasti ..... pozitivizma iz obeh strani ne bi škodilo..... sama imam 5 posvojenčkov in od vseh obljub ,ki sem jih dobila iz strani različnih zavetišč,se je do sedaj odzvalo samo eno in se pozanimalo kako gre njihovemu ex varovancu, pa še to komaj po 4-ih letih.....tudi obljuba da dobim potrdilo za cepljenje ,ki so ga opravili u enem izmed vaših zavetišč še zmeraj nisem prejela ,kakor je bilo obljubljeno....torej?

 Sad  Halo? 

A si jedla nore gobe za kosilo? butnglavc
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #46 : četrtek, 30.09.2010 : 15:00:37 »

To je pomojem zjutrej po štengah na glavo padla... brez heca
Logiran
Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #47 : četrtek, 30.09.2010 : 15:18:09 »

Ushuaya, torej vsi, ki posvojijo živali iz zavetišča, v bistvu delajo uslugo vsem tistim, ki v zavetišču garajo (ne samo delajo) in bi jim morali biti hvaležni? Pa kaj ti ni jasno?!
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #48 : četrtek, 30.09.2010 : 17:23:04 »

Post je pač  bruham , nič novega in nenevadnega, ampak tole mi je pa zanimivo:

tudi obljuba da dobim potrdilo za cepljenje ,ki so ga opravili u enem izmed vaših zavetišč še zmeraj nisem prejela ,kakor je bilo obljubljeno....torej?
A sem kaj zamudila? "U enem izmed vaših zavetišč?" Odprta podružnica? V kateri provinci pa?  Huh
In: s katerega planeta pa sta enairena in USHUAYA?  butnglavc

Odgovarjati ni treba, ker je zdaj dovolj smetenja po tej temi.  butnglavc
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Strani: 1 2 3 4 [Vse]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lil'guy+Lil'buddy/Postojna
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines