mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 00:52:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lil'guy+Lil'buddy/Postojna
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lil'guy+Lil'buddy/Postojna  (Prebrano 14610 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #15 : sreda, 26.05.2010 : 21:49:40 »

helena, vprašaj, katerega od teh dveh bi ansev imela. Grem stavit, da ne ta "navadnega tigrastega".  Cool
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : sreda, 26.05.2010 : 21:50:19 »

A tle ste vsi tok tečni?

Eni ja, drugi ne; torej nismo vsi (tok) tečni sploh.

Moje skromno mnenje je, da mačke ne posvojiš zato, ker ti je všeč ali pa ker ima le eno zdravstveno težavo, za katero itak pričakuješ, da jo bo nekdo drug namesto tebe npr. saniral do oddaje. Ko/če boš uspela ugotoviti, zakaj se posvoji mačko, je pa tule moj telefon: 051304435 za vse ostale informacije. Vso srečo pri ugotavljanju.
Logiran

sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #17 : sreda, 26.05.2010 : 22:12:44 »

Nikoli ne bom razumela, kaj je narobe z velikim številom vizualno prav tako ali še bolj privlačnih in karakterno (morda zelo lepo) že izoblikovanih mačk, ki se od teh razlikujejo le po tem, da so nekoliko večji. In  povrh zdravi.
Logiran
ansev
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #18 : sreda, 26.05.2010 : 22:29:01 »

Men je minil se sploh z vami naganjat, ker ste me že po prvem vprašanju  popredalčkal na eno uhrno zbirčno deklino, ki hoče met najlepšega mačjega mladiča, ki bo zdrav, cepljen in kastriran. Če vam tko paše, ok. Hvala za sodelovanje. Bom rajši še kakšnega mačka s ceste rešila pa bo.  Lep pozdrav, vsem.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #19 : sreda, 26.05.2010 : 22:32:04 »

Men je minil se sploh z vami naganjat, ker ste me že po prvem vprašanju  popredalčkal na eno uhrno zbirčno deklino, ki hoče met najlepšega mačjega mladiča, ki bo zdrav, cepljen in kastriran. Če vam tko paše, ok. Hvala za sodelovanje. Bom rajši še kakšnega mačka s ceste rešila pa bo.  Lep pozdrav, vsem.
bravo
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #20 : sreda, 26.05.2010 : 22:43:51 »

Jst nč tečna sploh Smiley Vesela za vsakega, ki je rešen iz ceste v najboljši možen dom Smiley pa četudi ni mlad, blede bež barve in plavooki Smiley
Logiran

zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #21 : sreda, 26.05.2010 : 22:46:48 »

Jst nč tečna sploh Smiley Vesela za vsakega, ki je rešen iz ceste v najboljši možen dom Smiley pa četudi ni mlad, blede bež barve in plavooki Smiley

A takšni so tudi? Tongue
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #22 : sreda, 26.05.2010 : 22:49:13 »

Baje, ja Tongue
Logiran

helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #23 : sreda, 26.05.2010 : 22:56:31 »

Sam ne pridejo do njih, ker mi fanatiki prej vse poberemo (ukrademo). Ker to je dejansko en tak prijeten šport.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #24 : četrtek, 27.05.2010 : 06:15:02 »

ste me že po prvem vprašanju  popredalčkal na eno uhrno zbirčno deklino, ki hoče met najlepšega mačjega mladiča, ki bo zdrav, cepljen in kastriran.

Jaz pač ne morem biti odgovorna za to, kako se ti predstaviš. Sprašuješ namreč, če imajo še kakšne druge zdravstvene težave in kot razlog posvojitve navajaš, da so ti všeč. Kaj imam jaz zdaj s tem, da sem tečna, pa da se z mano ne boš naganjala?
Logiran

Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #25 : četrtek, 27.05.2010 : 09:06:20 »

Ansev, če se zanimaš za posvojitev, pobrskaj po forumu ali spletni strani ZH, preberi pogoje za posvojitev in potem pokliči. Ti garantiram, da po telefonu ni nobena tolk tečna, če ima človek razčiščene pojme o lastništvu in se strinja s pogoji za posvojitev. Mačk je pa na izbiro več kot preveč, tko da ne vidim problema.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #26 : četrtek, 27.05.2010 : 09:10:48 »

Res je (sploh, ker se macke ne posvoja tule preko foruma). Je vec kot 80 njih vseh skupaj in jih kar nekaj isce dom (ze dologo casa). Torej tisti, ki so zdravi in postimani ter primerne starosti.
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #27 : četrtek, 27.05.2010 : 09:51:29 »

Res je (sploh, ker se macke ne posvoja tule preko foruma). Je vec kot 80 njih vseh skupaj in jih kar nekaj isce dom (ze dologo casa). Torej tisti, ki so zdravi in postimani ter primerne starosti.

Čeprav zakaj ne, tudi če kdo hoče ravno določenega mačka? Naj ga pač ima, če je primeren in sprejema pogoje posvojitve, seveda. Naj takoj  podpiše posvojitveno pogodbo. S tem postane maček njegov, enako tudi vsi stroški zdravljenja in namestitve. Ko je maček pripravljen za odhod ga pa odnese.

Navsezadnje, če ostane bo samo še en odrasel, zdrav, super malek, ki pa se bo pridružil množici drugih, ki jih nihče ne opazi.
En maček manj v zavetišču je en maček manj- vseeno kateri, novi ali stari.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #28 : četrtek, 27.05.2010 : 10:37:13 »

Čeprav zakaj ne, tudi če kdo hoče ravno določenega mačka? Naj ga pač ima, če je primeren in sprejema pogoje posvojitve, seveda. Naj takoj  podpiše posvojitveno pogodbo. S tem postane maček njegov, enako tudi vsi stroški zdravljenja in namestitve. Ko je maček pripravljen za odhod ga pa odnese.

Navsezadnje, če ostane bo samo še en odrasel, zdrav, super malek, ki pa se bo pridružil množici drugih, ki jih nihče ne opazi.
En maček manj v zavetišču je en maček manj- vseeno kateri, novi ali stari.

Bomo videli ane ? Smiley
(čeprav je upam da najbrž jasno, da razni dimasti ali dimoasto-sivi/dimasto-rjavi vedno izstopajo, četudi so v hordi drugih mačk)
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #29 : četrtek, 27.05.2010 : 11:37:59 »

Čeprav zakaj ne, tudi če kdo hoče ravno določenega mačka? Naj ga pač ima, če je primeren in sprejema pogoje posvojitve, seveda. Naj takoj podpiše posvojitveno pogodbo. S tem postane maček njegov, enako tudi vsi stroški zdravljenja in namestitve. Ko je maček pripravljen za odhod ga pa odnese.

Ti si res tak optimist ali se delaš?
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lil'guy+Lil'buddy/Postojna
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines