mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 22:34:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lil'guy+Lil'buddy/Postojna
Strani: 1 2 3 [4]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lil'guy+Lil'buddy/Postojna  (Prebrano 14612 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #45 : četrtek, 30.09.2010 : 12:50:23 »

ne morem mimo tega ,da ne bi dodala nekaj...... zelo zelo žalostno da se tukaj pričkate o neumnostih......vse ,ki delate v zavetiščih:bodite vesele,da se ljudje zanimajo za vaše najdenčke in prosijo za informacije...... kaj bi naredile v nasprotnem primeru totalnega neinteresa vaših prošenj glede posvojitev teh revčkov? dvomim ,da ste tolk premožne finančno ,da bi lahko same financirale za vse te živali...s tako negativno usmerjenim odnosom do ljudi , ki se zanimajo za njih ...samo odganjate potencialne posvojitelje..... niso vsi ljudje pošasti ..... pozitivizma iz obeh strani ne bi škodilo..... sama imam 5 posvojenčkov in od vseh obljub ,ki sem jih dobila iz strani različnih zavetišč,se je do sedaj odzvalo samo eno in se pozanimalo kako gre njihovemu ex varovancu, pa še to komaj po 4-ih letih.....tudi obljuba da dobim potrdilo za cepljenje ,ki so ga opravili u enem izmed vaših zavetišč še zmeraj nisem prejela ,kakor je bilo obljubljeno....torej?

 Sad  Halo? 

A si jedla nore gobe za kosilo? butnglavc
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #46 : četrtek, 30.09.2010 : 15:00:37 »

To je pomojem zjutrej po štengah na glavo padla... brez heca
Logiran
Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #47 : četrtek, 30.09.2010 : 15:18:09 »

Ushuaya, torej vsi, ki posvojijo živali iz zavetišča, v bistvu delajo uslugo vsem tistim, ki v zavetišču garajo (ne samo delajo) in bi jim morali biti hvaležni? Pa kaj ti ni jasno?!
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #48 : četrtek, 30.09.2010 : 17:23:04 »

Post je pač  bruham , nič novega in nenevadnega, ampak tole mi je pa zanimivo:

tudi obljuba da dobim potrdilo za cepljenje ,ki so ga opravili u enem izmed vaših zavetišč še zmeraj nisem prejela ,kakor je bilo obljubljeno....torej?
A sem kaj zamudila? "U enem izmed vaših zavetišč?" Odprta podružnica? V kateri provinci pa?  Huh
In: s katerega planeta pa sta enairena in USHUAYA?  butnglavc

Odgovarjati ni treba, ker je zdaj dovolj smetenja po tej temi.  butnglavc
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Strani: 1 2 3 [4]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lil'guy+Lil'buddy/Postojna
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines