mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:05:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ledo Lee
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ledo Lee  (Prebrano 35410 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #45 : nedelja, 16.05.2010 : 16:42:17 »

Saj ne vem kaj bi napisala je preveč hudo...... drži se lepi tigerček -držimo pesti da bo vse ok- Cry Undecided
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #46 : nedelja, 16.05.2010 : 16:46:13 »

Okej, pa naj bo, da ne bo....
Shirani živali se daje čisto po malo hrane večkrat/velikokrat na 24 ur. S sabo sem vzela infuzijo in za dno pokrit v posodi briketov, ker nisem vedela, kaj me čaka. Ko sem ga dobila, je takoj dobil infuzijo pod kožo, brikete bi jedel, pa jih ne more, ker ima le še štiri zobe in to caninuse, ki so grabilci, poleg tega je bil preveč izmučen, da bi sploh lahko resno jedel. Takoj po vseh mogočih opravljenih postopkih sem šla z njim na prvo veterino, kjer smo zabeležili vse, kar moramo vedet za napisat poročilo o njegovem stanju in mu ponudili AD konzervo. Pokazal je veliko volje, pojedel zelo malo. Od včeraj do danes malo več kot pol AD konzerve, kar je bistveno manj, kot bi lahko in bi si želela. A bo okej tako? Prosim, naj bo okej. Ker če ne bi bilo tako, če bi jedel kot pri norcih, bi mu posodo vzela in sama dozirala količino.
Očitno vsi, ki se sprašujete, ali lahko in koliko lahko dobi, veste, da je nekaj pomembnega okoli prehrane shiranih, torej me lahko neha skrbet, da boste zaradi polne sklede hrane na fotki uničili shirano žival, ki jo boste morda oskrbovali.
Logiran

teycha
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 69


WWW
« Odgovor #47 : nedelja, 16.05.2010 : 17:24:10 »

Smetka hvala za odgovor. Pa brez zamere prosim.

@moksa: Vem kaj delate in povsem zaupam v vaše (Polonine) odločitve tako, da res ni bilo v mojih mislih nič slabega. Vem, da oseba, ki je mačka oskrbela ogromno ve. Vem, da vi vse to veste in znate. Vem, da maček trenutno nebi mogel biti v boljši oskrbi kot je. In hvala vam za to.
Logiran
eva84
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 123


WWW
« Odgovor #48 : nedelja, 16.05.2010 : 17:27:37 »

Ojoj kakšen lapsus.  Undecided Očitno je imel Freud prav in res drugi problemi včasih ven udarijo. Seveda sem mislila koncentracijska taborišča. Hm, če me lahko ne imate za totalno budalo, bi bila zelo vesela.

Še en razlog več, da utihnem. Hvala za odgovor Smetka in res mi je žal, sem potem ugotovila, da je malo čudno izpadlo. Se bom omejila na finančno pomoč. Hvala res za skrb, ki jo namenite živalim Polona. Vaš trud potrpežljivost in vztrajnost so res nenadomestljivi. Pozdrav.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #49 : nedelja, 16.05.2010 : 17:32:40 »

Sej ni panike, dajte odpret eno temo, kamor lahko vprašate, kar vas zanima, pa bom odgovorila, ko bo čas, res ni problem. Načeloma itak vedno velja: po navodilih veterinarja.
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #50 : nedelja, 16.05.2010 : 19:15:04 »

Kar se tiče koncentracijskih taborišč - pa zdaj res smetim, ampak ko smo že pri tem - sem se pogovarjala s gospo, ki je bila v taborišču. Rekla je, da ji je, ko je prišla domov, hrana čudovito dišala, vsak grižljaj ji je pa povzročil nepopisne bolečine. Mislila je, da bo umrla, če še kdaj poje en košček česarkoli, po drugi strani je pa vedela, da bo umrla, če ne bo jedla.

Še zdaj mi stopijo kocine pokonci, ko se spomnim tiste skromne, stare gospe, ki je to pripovedovala tako mirno, kot bi se šlo za kakšen dogodek prejšnji dan na tržnici.

Mucu pa  Kiss Kiss
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #51 : nedelja, 16.05.2010 : 19:53:25 »

o, sit. bogi macek.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #52 : nedelja, 16.05.2010 : 19:55:25 »

Mačku se je zmešalo. Že včeraj je pihal name, ko je bila hrana zraven, danes me niti slučajno ne pusti sploh blizu.
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #53 : nedelja, 16.05.2010 : 19:57:28 »

Kak se mu ne bi... Undecided
Logiran

maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #54 : nedelja, 16.05.2010 : 20:16:22 »

bi verjela ... revez
Logiran
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #55 : nedelja, 16.05.2010 : 22:20:06 »

Ves dan razmišljam o ubogem mucu,ni mi jasno,kako je preživel brez vode,če je lahko preživel brez hrane!?
Pravijo,da živo bitje preživi dolgo brez hrane ma brez vode težko.
Ubožček drži se.
Logiran
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #56 : nedelja, 16.05.2010 : 22:22:53 »

Ne morem si niti predstavljati,kako bi meni bilo,če bi me to doletelo upam,da se jim vse enkrat v življenju povrne packe pokvarjene,kaj jim je žival kriva?!
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #57 : nedelja, 16.05.2010 : 22:23:42 »

Pred davnimi leti sem nekje ujela izjavo zupnika, da po enem mesecu, ajde dveh pa zagotovo, slisi v spovednici vse grehe, kar jih je moznih, torej potem ga v celem zivljenju nic hujsega vec ne more cakat. Ampak ko gre za ideje, kako se bolj muciti zival, se mi pa zdi, da je moznosti ne bodo nikoli izcrpane, ker je vsak primer spet nekaj novega, se bolj podlega ... pa ce se tako vsakic znova butam z glavo v zid, ces, da to je pa res visek in da slabse bit ne more. Lips Sealed butnglavc bruham
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #58 : ponedeljek, 17.05.2010 : 07:04:08 »

Svašta Lips Sealed
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #59 : ponedeljek, 17.05.2010 : 07:33:47 »

Ja kje pa so idioti?  Angry
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ledo Lee
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines