mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:51:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ledo Lee
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ledo Lee  (Prebrano 35406 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #60 : ponedeljek, 17.05.2010 : 07:37:29 »

Ja kje pa so idioti? Angry

Itak bodo trdili, da maček ni njihov.  jezen jezen butnglavc Mater bi jih tepla, kretene brezčutne! bruham
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #61 : ponedeljek, 17.05.2010 : 07:44:39 »

Ja kje pa so idioti?  Angry

Walk the talk, missysb.... bodi prijazna, razumevajoča. Morda pa so v hudi stiski, morda jih je doletela kakšna grozna nesreča, morda jih sploh ni več med nami. Ne moreš tako ljudi napadat, no.
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #62 : ponedeljek, 17.05.2010 : 07:47:00 »

Jaz pa mislim, da bi to kdo od sosedov skoraj  moral vedeti - namreč, če bi se jim kaj zgodilo. Slovenija je majhna vas, vse se takoj izve. Huh
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #63 : ponedeljek, 17.05.2010 : 07:48:28 »

Polona - naj bo slišat še tako grozno, ampak upam, da te preganjajo po uradni dolžnosti.

Zagotovo boš dobila pro bono odvetnika, medijski odziv pa bo tud ogromen.

Pridemo stat pred sodišče...
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #64 : ponedeljek, 17.05.2010 : 07:52:42 »

Jaz pa mislim, da bi to kdo od sosedov skoraj moral vedeti - namreč, če bi se jim kaj zgodilo. Slovenija je majhna vas, vse se takoj izve. Huh

Mi smo imeli cca 8 dni mrtvo sosedo v bloku (sosednje stanovanje), pa po čudnem spletu okoliščin noben ni vedel zanjo, dokler ni ...  No, bilo je poletje, vonj pa si zapomniš za vse življenje.

Ja - tako je pač današnje življenej v stolpnicah...
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #65 : ponedeljek, 17.05.2010 : 08:07:45 »

Jaz pa mislim, da bi to kdo od sosedov skoraj  moral vedeti - namreč, če bi se jim kaj zgodilo. Slovenija je majhna vas, vse se takoj izve. Huh

Itak. Saj vemo, da ni nič od tega, ampak nisem nikjer napisala, pa si predstavljam, da predani glasniki mile komunikacije živijo drugače, kot drugim očitajo.
Logiran

deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #66 : ponedeljek, 17.05.2010 : 08:13:14 »

Ne. Po zakonu ne šteje nič. Dovoljen je vstop v stanovanje, če obstaja utemeljen sum, da gre za človeško življenje (življenja mačke in človeka po besedah  uradne osebe,  ne moremo enačiti), oziroma če gre za zavarovanje premoženja.
Ja no- sej reševanje življenja mačku je lahko tudi zavarovanje premoženja a ne?
Kaj veš kdaj bo kakšen g Senica s kakšnim odličniom mačkologom dokazal,da bi smrt te plemenite živali lahko povzročila znantno gmotno škodo.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #67 : ponedeljek, 17.05.2010 : 08:23:45 »

Plemenit ali ne, živ je. Zlepa si ne predstavljam kaj bolj krutega, kot je tole. Pustiti žival, da nekje zaprta pogine od lakote in žeje ob dejstvu, da je vse svoje moči usmeril v iskanje hrane, žretja moke, kartona, pitja kisa, olja; predirljivega mijavkanja, skakanja po kljuki, obešanja na kiper odprto okno... dolge dneve, tedne... za crknt, res.
Logiran

deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #68 : ponedeljek, 17.05.2010 : 08:39:51 »

Meni tudi ni nič jasno- kako nekdo gre z aen mesec in pusti mačka, olje,kis, moko in vs ev stanovanju? Nazadnje bodo našli izgovor,d aso bili zne vem kom vs ezmenjeni,d ahodi mačka oskrbovat in  itd in jih bo krivih sto oz noben.
Videno na animal plant take primere.
Pa tudi primere,ko je nekdo pustil dva psa tako ne vem kol časa zaprat v kleti, ne samo v stanovanju.
Tukele je zgleda vsaj nakje ena voda kapljala iz pipe predvidevam- poleg kisa bi rekla , da je moral vsaj kakšno kapljico vode najt v enem mesecu.
Se pa sprašujem kakor vsi predvsem zakaj neki so ljubi sosedi čakali en mesec?
A ne sodijo oni po poglavju  "kdor odpove pomoč, veterinarsko oskrbo " ipd.. kot sokrivci?
Če bi mojemu sosedu maček tulil bi vlomila al pa gasilce klicala- da se mi zdi da nekaj dim smrdi, se kadi, da slišim da voda pušča ( pa magari če s šlauhom steno prej namočim) -že kaj.
Ampak kaže ,da smo res preveč dobro tale amriški kapitalizem uvozili.
Predvsem njegve temne strani.
Logiran
Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #69 : ponedeljek, 17.05.2010 : 08:45:27 »

In ljudje v bloku so to sigurno slišali ...V bloku slišiš še marsikaj drugega, ki je predvsem tišje od mijavkanja lačnega muca.  Roll Eyes
Ampak kot ponavadi so si zatiskali ušesa (brigaj se zase in to je to ...tipično za naš narod  Undecided) ...
Sram naj jih bo, saj so tudi oni sokrivi, da je ubogo živo bitjece moralo vse to preživljati in trpeti...

O komentarju policije pa nimam besed ...Življenje živali ni nič vredno? Sramotno ... bruham

Hvala Smetka, da si ga rešila  Afro.
Mali muc, želim ti, da se ti stanje izboljša in, da boš končno lahko spoznal, da so ljudje tudi dobri.  Kiss
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #70 : ponedeljek, 17.05.2010 : 09:16:59 »

Walk the talk, missysb.... bodi prijazna, razumevajoča. Morda pa so v hudi stiski, morda jih je doletela kakšna grozna nesreča, morda jih sploh ni več med nami. Ne moreš tako ljudi napadat, no.

 Grin  Grin  Grin 
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #71 : ponedeljek, 17.05.2010 : 09:22:52 »

Hvala Smetka, da si ga rešila  Afro.

Predvsem to. Res hvala.  Kiss
Za vse ostalo pa: bruham
Logiran
mirjana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #72 : ponedeljek, 17.05.2010 : 09:55:28 »

Človeška krutost ne pozna meja! Očitno je revež živel v bloku samih gluhih, slepih in brezčutnih ljudi.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #73 : ponedeljek, 17.05.2010 : 11:37:03 »

Kok smo pa kaj prijazni? Smiley
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #74 : ponedeljek, 17.05.2010 : 14:26:21 »

enesa Kiss, tole ni bilo namenjeno tebi ampak sefici horjulski  Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ledo Lee
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines