mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 19:37:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Brita/Od včeraj zvečer...
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Brita/Od včeraj zvečer...  (Prebrano 22053 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #75 : petek, 28.05.2010 : 19:11:42 »

A je šla gospa v civilno tožbo?
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
jadrankaj
rad pišem
****
Sporočil: 426


« Odgovor #76 : sobota, 29.05.2010 : 09:13:38 »

Problem je v tem, da se večina ljudi ne zaveda, da je ravno "strah" tisti, ki hrani vse te malopridneže, da se izživljajo nad drugimi (tako ljudmi kot živalmi). Občutek moči jim dajemo mi, če smo tiho in s to tišino tudi odobravamo njihovo početje. Ko bo čedalje več ljudi glasno izražalo nestrinjanje v primeru mučenja ne-človeškega ali človeškega bitja, bodo tudi malopridneži spoznali, da so ostali sami. Tako pa jih družba s svojimi apatičnimi in boga boječimi opazovanjem samo krepi...Gre samo za to kaj je močnejše - zlo ali dobrota. Zaenkrat žal zlo zmaguje, a čas je, da če ne zaradi drugih pa zaradi lastne varnosti (ker v tej družbi je žal egoističen pogled zelo prisoten) to zajezimo, ker enkrat pridemo na vrsto tudi sami in takrat ne bo nikogar, ki bi nam pomagal in vsi bodo tiho bežali stran, tako kot smo to počeli mi, ko smo gledali trpljenje drugega.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #77 : sobota, 29.05.2010 : 10:09:40 »

Tole je direktno za v medije, pa naj "velecenjena gos" včš pojasni zakaj se zopet postavlja na stran mučiteljev.
Logiran
jadrankaj
rad pišem
****
Sporočil: 426


« Odgovor #78 : sobota, 29.05.2010 : 11:01:15 »

..ko tako rada poudarja (v zadnjem času), da o psi čuteča bitja (no ja, morda so v tem primeru lastnina, ki je bila "odtujena" in zdaj lastnik doma preživlja hude psihične travme, ker nima več psa...tako je namreč govorila za hrte...)
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #79 : sobota, 29.05.2010 : 19:55:43 »

Tudi v temle primeru očitno Vurs ne deluje po zakonu v prid živali. Zrelo za odvetnika in njegove ukrepe proti pristojni inšpekciji, ki namerava vrniti trpinčeno žival lastnikom v nadaljne mučenje, kot razumem. In za medije. Naj se že končno razkrije , da pretežno delujejo v škodo živalim in zakon razumejo tako, da jim je najbolj komot.
Logiran
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #80 : nedelja, 30.05.2010 : 13:55:13 »

Prosim napišite,če je kaj novega s psičko,če se je kam na bolje premaknilo ali stoji na istem,če je to mogoče.

Mogoče se motim nisem tako pametna ampak iz njenega stavka sem nekako razbrala,da mlakarjeva 120 nekaj veČ  zna,kot mi ostali samo se bojim,da je preblizu vsemu skupaj in ne bo nič ukrepala.

ŽALOSTNO,ŽALOSTNO IN BOLANO DEJANJE ŠE BOLJ BOLANIH LJUDI,KI TO POČNEJO IN TISTIH KI O TEM MOLČIJO A VEDO,KAJ SE DOGAJA JAZ OSEBNO BI UKREPALA!!!!!!!!!!  Cry Cry Cry Cry Cry
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #81 : torek, 01.06.2010 : 10:25:13 »

Brita je odvzeta lastniku. Trenutno je še v fazi zdravljenja, odprla ji bom novo temo, ko bo pripravljena za oddajo v nov dom. Osebno sem prepričana, da je odločitev prava za psico , za kar se zahvaljujem OU Kranj.

Logiran

Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Brita/Od včeraj zvečer...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines