mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 03:44:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Berta/Brezovica
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Berta/Brezovica  (Prebrano 11054 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #15 : sreda, 02.06.2010 : 19:31:37 »

Velikost ni pomembna,pomebno je kar pride za tem,ko dobiš žival in ,kako preživljate skupaj življenje.

Mi smo našega Rikija našli,ko je bil star 2.meseca v tistem trenutku mi ni bilo pomebno koliko bo sploh velik  ampak le to,da ga rešim z avtoceste,da ga avto ne zbije čeprav sem reskirala lastno življenje.
Sekunde so presodile,da sem ga obdržala,čeprav si nikoli nisem želela psa,in nikoli mi ni žal,da sem se tako odločila, da smo ga obdržali je zelo velik in vseno živi z nami v stanovanju,čeprav nekatere grozno moti velikost.
Ko rešiš žival in par minut za tem dobiš moker poljubček v zahvalo verjemi,da več ni nič pomembno ampak vse drugo šteje,kar pride za tem.
Malo sem zabluzila me je zaneslo se opravičujem,želim le povedati tisti,ki bo Berto imel sem prepričana,da bo zelo užival ne glede na velikost čeprav sama mislim,da bo malce manjša od zlatega prinašalca( srednje velika)
Zelo je lepa! Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #16 : četrtek, 03.06.2010 : 02:50:48 »

A tale lepotička išče prejšnje lastnike ali je na voljo za posvojitev? Koliko bo pa približno velika ko odraste?
No kje ste zdej?
Logiran
trobentica
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #17 : sobota, 05.06.2010 : 10:48:05 »

No kje ste zdej?

Tukaj tukaj.
Meni je sicer Berta izredno všeč, smo pa v familiji nekako zmenjeni, da posvojimo eno pasje bitje največ srednje velikosti...
Pridem en dan kar v zavetišče, da se odločim v živo, takole preko slik si lahko samo eno sliko ustvariš. Nam je itak bolj kot videz važen karakter in to, kako se s psom ujameš na licu mesta. Samo je malo problem za se uskladiti, ker si morava zaradi urnika zavetišča oba z možem vzeti dopust. Ali ste mogoče tudi kakšno soboto tam?
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #18 : sobota, 05.06.2010 : 11:56:33 »

Trobentica, pokliči v zavetišče in se dogovori. Vse je možno - tudi mi smo Cockto in Čopko brez težav posvojili na soboto. Dogovorili za ta obisk smo se pa seveda v času uradnih ur. Tako da - kar pogumno in veliko sreče! Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #19 : sobota, 05.06.2010 : 12:03:03 »

Trobentica, ja, pokliči na 051 30 44 35 Polono v ZH med uradnimi urami, pa se dogovori!

Ko sem jaz enkrat (zelo zelo previdno, z veliko rešpekta) Polono vprašala,  če se je možno kaj "ob kaki drugi uri zmenit", mi je napisala "saj ne grizemo". Sem se temu režala, pa sva se po telefonu vse dogovorile, mislim, da smo prišli celo za praznik.

Zdaj, ko nekaj časa zadeve spremljam, se mi ne zdi več smešno. Zdi se mi škoda, da NE grizejo. Veš, bi bilo potrebno, kaki tepci smo ljudje...
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #20 : sobota, 05.06.2010 : 14:13:24 »

Navijam,da kakšen kužek Horjulski dobi dober dom  srečno.!!! Wink Cheesy Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #21 : torek, 13.07.2010 : 19:49:22 »

Berta v četrtek odhaja v nov dom.
Logiran

Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Berta/Brezovica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines