mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:09:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o mačkah  |  o mačkah - razno  |  Tema: Ime za mačko, mačkona...
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ime za mačko, mačkona...  (Prebrano 13667 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #15 : četrtek, 27.05.2010 : 10:18:07 »


 Na srečo je gluh, tako da je njegovo ime itak človeška kaprica, on ga ne rabi in niti ne ve, da ga ima. Wink

To pa že ni res, moja gluhica ve, da je Pola  Tongue Cool
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #16 : četrtek, 27.05.2010 : 12:24:37 »

Sej, jaz sem ziher, da tudi on ve, da je Belko. Ampak S... Nope, to pa res ne.  Grin
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #17 : četrtek, 27.05.2010 : 14:44:35 »

Ah nehi Vixen prav super ime ima!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #18 : četrtek, 27.05.2010 : 14:49:42 »

Samuel je lepo ime, toda temu mačkonu prav nič ne paše, moram pritrdit Vixen Wink Belko je bistveno bolje iz dveh razlogov - prvič, ker ga lepo opiše  Azn in drugič, ker me drži nazaj, da ji ga ne pajsnem, ker Melkota pa že imam  Evil
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #19 : četrtek, 27.05.2010 : 15:08:55 »

Ok, ni Belko. Je Belislav Plemeniti.  Cool

Pajsni, prosim.  Kiss



Samuel je pa neizgovorljivo ime in za tegale lepotca čisto neprimerno. Kar je seveda moje osebno mnenje, ki ne šteje spljoh, mačku je pa itak vseeno.  Grin
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #20 : četrtek, 27.05.2010 : 15:21:22 »

Samuel je pa neizgovorljivo ime in za tegale lepotca čisto neprimerno. Kar je seveda moje osebno mnenje, ki ne šteje spljoh, mačku je pa itak vseeno.  Grin

pa iz neznanega razloga sem prepričana, da so Samueli črni.   Evil
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #21 : četrtek, 27.05.2010 : 15:24:10 »

Pa naj bo okrajsano Sammy Wink

Al pa sploh cisto nekaj drugega.... Snow, Ice, ali pa kaj kar na karakter pase Smiley
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #22 : četrtek, 27.05.2010 : 18:21:59 »

Iiii, LooNee, hvala. Ice bo.  Kiss (se bere Ajs  Evil). Vsaj dokler bo pri meni. Wink
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #23 : četrtek, 27.05.2010 : 20:16:38 »

Levči, Miki, Bella, Loti, Miko, Popi ( največkrat Grofek), Lili, Cici in Tori   Smiley .
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #24 : petek, 28.05.2010 : 13:25:08 »

Moja dva Sindikalista pa vsi poznate kot Ficka in Micko. Ampak v resnici sta to le "uradni" imeni za na kartoteko in za forum, ker sta se v vsem tem času transformirali v:
Ficko - Mrcina - Mrčinko - Mrči (ali Mrčo)
Micka - Mikka - Mikuš - Mikušina - Mikušin(ček)

Ficko je bil Ficko morda dober mesec, dokler iz cukrastega opičjega mulčka ni začel rasti v glistasto razpotegnjenega najstnika, ki večinoma ni mijavkal, ampak "mrčal" mrrrrrrrrrrrrrrrr. Zdaj je pa velika, dolga razpotegnjena mMrcina, ki še zmeraj mRrrrrrrrrrrrrči Cheesy in se na "Ficko" sploh ne odziva več.

Micka je pa ena taka hecna psihička, malo odštekana in ji pravo slovensko ime sploh ne paše več Grin, zato je največkrat kar Mikkkka ali pa Mikušin (in na to tudi najbolj sliši  Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #25 : petek, 28.05.2010 : 21:04:42 »

Frida, Lola, Kan, Mačo, Čoka. Frida je bila najprej Waclaw, ker smo strokovno ocenili, da je fantek.  Roll Eyes
Logiran
machkon
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #26 : petek, 17.09.2010 : 18:54:44 »

Našedva sta pa Frido in Ferdo. Frido je bil najprej Frida Smiley pa se je izkazalo, da temu ni tako Smiley

Frido bolj sliši na ime Pisko (je črno-bel Cheesy...), Ferdo pa na ime Črni Smiley najbolj pa se oba odzivata na Muc in šumenje briketov Smiley))

Nikoli pozabljeni pa ostajajo naša Džina (neverjetno pametna muca, ki je znala odpirat vrata s kljuko:)...), Čiča (ki jo je povozil avto, ko je tekla za svojim brezglavim sinetom), sinček Čoro je nato bil najboljši muc na svetu, ki ga je pri njegovih častivrednih 13 letih, zastrupil sosed Cry
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #27 : petek, 17.09.2010 : 19:03:35 »

Na našem naslovu (hvalabogu ne vsi pri meni) so Bibo (Bibsi), Bubu, Mascherina (Maski), Birba, Macchia (Mača), Toto, Timi (Tunč), Heinz (Ofi), Sini (Sinč, Čippo, Terebint). V oklepajih so nadimki in upam, da skogkatt ne bere tega... Evil
O nadimkih moje More bom tiho, to je itak mačja tema Azn
Logiran
odyn
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #28 : sreda, 25.05.2011 : 22:13:44 »

Moji so Neli, Indi, Tatty, oddal sem Metko, ki je postala Zoja pa Lumpo, zadnji (iz ceste vzet in za oddajo namenjen) pa je bil Sven Larson, ki je iz meni še neznanih razlogov po dveh mesecih bivanja pri meni žalostno poginil na veterinarjevi mizi.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o mačkah  |  o mačkah - razno  |  Tema: Ime za mačko, mačkona...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines