mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 01:37:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: (Skoraj) vsi naši, ki potrebujejo vašo pomoč
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: (Skoraj) vsi naši, ki potrebujejo vašo pomoč  (Prebrano 16765 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pajk
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 79


WWW
« Odgovor #60 : petek, 04.06.2010 : 18:20:06 »

pred dobrim letom sem v lokalu na FF dala predlog,da napitnine damo v lonček, kjer piše "Prispevki za zavetišče Horjul"...ni nek veliik znesek pa vseen se je nekaj nabralo. Denar smo le enkrat nakazali, ker ti otrgajo provizijo, zato sem denar poslala preko kolegice ali pa jih oddala v škatlo v različnih trgovinah za živali. Pri tem smo imeli namen še razstaviti slike a se je iz določenih razlogov načrt izjavloviu.

Kastracija/sterilizacija, čipiranje! Vem, nič novega, a zavetišča bodo polna dokler VURS ne spremeni svojo politiko-vsi psi, vse mačke morajo obvezno biti kastrirane/sterilizirane.! Greš v vas, mesto, preveriš, če je pes na ketni čipiran, če ni sledi denarna kazen. Sosedje bodo že isti dan izvedeli za to. Vse primere na podarim.si (sploh tiste, ki si drznejo samo napisati podarim muco oz psa, brez kakršnekoli dodatne informacije) nadzirat kaj se zgodi z vsemi tistimi, ki ne grejo v posvojitev, ker večina konča v zavetiščih. Vem,da nisem nič novega povedala. Kar hočem povedati je to, da je potrebna sprememba v zakonih, Do takrat pa bo zavetišče "dihalo" od prostovoljnih prispevkou in donacij in vsekakor ljubezni vseh prostovoljk/prostovoljcev.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #61 : ponedeljek, 14.06.2010 : 10:37:25 »

Tale tema je povsem nepotrebna, gre v arhiv.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #62 : ponedeljek, 14.06.2010 : 10:44:46 »

Ajajaj, jaz bi jo pa se imela malo Smiley
Da jo se malo na prvo stran in po FB lepim. Je pa res, da niti vzdihuje ne vec nobeden, ko jo vidi Lips Sealed
Ah ...

Zelim si, da bi ..., ok, najprej nove trajne domove vsem v tej temi, potem pa grem naprej z zeljami.
Logiran

Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: (Skoraj) vsi naši, ki potrebujejo vašo pomoč
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines