mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 04:50:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Škatla za Horjulčke
Strani: 1 2 3 [Vse]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Škatla za Horjulčke  (Prebrano 11883 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« : petek, 28.05.2010 : 23:12:49 »

Ideja je padla, nekaj malega navdušenja se je že pokazalo, zdaj gre pa zares. Vabim vas, da se mi pridružite pri akciji Škatla za Horjulčke. (OK, ime ni najbolj posrečeno, zato je prvi izziv za vse sodelujoče, da se spomnimo kakšnega simpatičnega slogana za naslov tele teme.)

Za kaj gre?
- škatlo za čevlje in škarje v roke, izrežeš režo na pokrovu, zaviješ v ovojni papir ali kakšen koledar s slikami živali in na vsako stran nalepiš naprintan logo ZH + napis prostovoljni prispevki
- s spletne strani ZH sprintaš nekaj letakov,
- se pofočkaš v tejle temi  Smiley ,
- neseš škatlo v službo, na kratko poveš sodelavcem za kaj gre (ali pošlješ mail na službeno listo),
- škatla ostane 3 dni na vidnem mestu, poleg škatle pustiš nekaj natisnjenih letakov,
- čez tri dni škatlo izprazneš in jo daš najboljši prijateljici s prošnjo, naj še ona ponovi postopek v svoji službi,
- čez tri dni ti škatlo s prispevki vrne, in dobi jo naslednji (starši, bratje, sestrična - kdorkoli, ki mu ni vseeno in mu ne bo nerodno pred sodelavci),
- ko se nabere nekaj več kot 5 €, neseš v Gali ali na hrib.

Nekateri so res tako komot  Roll Eyes , da bodo v minuti pozabili na stvar, če jim ne porineš škatle za prostovoljne prispevke direkt pod nos, nekateri niso domači s klikom in raje vržejo kovanec v škatlo za prostovoljne prispevke, kot da nakazujejo... Nekaj se bo že nabralo, sem prepričana.

Moja škatla je že pripravljena in gre v nedeljo z mano na tetin piknik. Teta  Kiss je navdušena nad idejo, da se bo pomagalo živalim, in je vsem povabljenim že poslala sms, da je vstopnica za na piknik stara odeja/brisača/rjuha za Horjulčke. 
Mož  Kiss  Kiss  Kiss se je ponudil, da škatlo nese s sabo na naslednji trening. Potem jo dobi še perezvon  Wink , pa upam, da bom prepričala še svakinjo in kakšno prijateljico, da jo odnesejo v službo.

Koliko lahko naberemo? Veliko, če nas veliko stopi skupaj!
Logiran
morska
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #1 : sobota, 29.05.2010 : 07:14:44 »

Luštna ideja. Bom razmislila, kje vse bi se jo dalo uporabiti. V moji službi žal ne vem če bi se obnesla...  Undecided
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #2 : sobota, 29.05.2010 : 07:19:36 »

Tudi pri meni je škatla za Horjulčke že pripravljena, jutri bo šla z menoj na družinski piknik Lokarjev. Upam, da bo moja žlahta pripravljena vreči kaj euro v škatlo in da bom jutri imela kakšno veselo vest za napisat. Je pa tudi bila razposlana želja s celotnim listom potrebščin, ki jih Horjul potrebuje, bomo videli koliko bomo pa tega nabrali  Wink

Logiran
Tak
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 84


WWW
« Odgovor #3 : sobota, 29.05.2010 : 12:26:22 »

Jaz sem malo bolj počasna in bo škatla (ali več njih) nastala v naslednjih dneh. Bom pa z njo delala nekoliko bolj aktivno - verjetno bom nalepila v bloku poziv, naj prispevajo v škatlo, pa otroke v bloku bom vprašala, če jo nesejo v šolo... Imam dober občutek, res.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #4 : sobota, 29.05.2010 : 12:38:04 »

Jaz se bom poskusila v službi zmenit, čeprav nimam preveč hudo dobrega občutka, žal...  Undecided
tamala Yo bo pa v šoli vprašala...
Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #5 : nedelja, 30.05.2010 : 19:45:21 »

Na današnjem pikniku smo zbrali 45 € in 9 c za Horjulčke. Smiley
Moja škatla je že predana naprej, pa še eno sem na pikniku "podtaknila" znanki, da jo bo nesla s seboj v službo.  Cool
Letos se mi obeta še najmanj en piknik, pa še kakšno "žrtev" bom našla med prijateljicami, da bodo zatežile v službi sodelavcem.
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #6 : nedelja, 30.05.2010 : 21:03:55 »

Jaz pa razočarano sporočam, da smo na pikniku uspeli zbrati zgolj 21 € za Horjulčke ...
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #7 : nedelja, 30.05.2010 : 21:09:00 »

Veš, kako jaz rečem? Tudi to je boljše, kot kamen v hrbet.  Wink   Ne bodi razočarana, ti si se potrudila in nisi nič kriva.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #8 : nedelja, 30.05.2010 : 21:14:27 »

Pa že ampak sem vseeno upala na kak evrček več... seveda so itak vsi vzdihovali kako je pa ta kuža lušen, pa ta muca lušna, pol ko jim malo predstaviš problematiko te pa debelo gledajo... se bom morala sprijaznit, da moja žlahta nima nič po meni  Tongue ....bomo še poskušali kaj zbrati, če le ne bomo naleteli na gluha ušesa.

Drugače pa upam, da bodo nekateri držali obljubo in bo enkrat v kratkem prišel paket do vas z potrebščinami.

Sem pa seveda vseeno hvaležna, vsem ki so prispevali kakšen evro.
Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #9 : nedelja, 30.05.2010 : 21:37:51 »

Jaz pa razočarano sporočam, da smo na pikniku uspeli zbrati zgolj 21 € za Horjulčke ...
Veš, kako jaz rečem? Tudi to je boljše, kot kamen v hrbet.  Wink   Ne bodi razočarana, ti si se potrudila in nisi nič kriva.
Se strinjam s Pepsi! Na žalost je pač tako. Če preveč pričakuješ, si razočaran... Večini ljudi je namreč žal bolj ali manj vseeno. In tudi, če se je zbralo manj, kot si pričakovala, se ne sekiraj - nekaj pa vseeno je. € na €, pa se bo poznalo.
Jaz sem danes naletela na družbo, kjer je bilo kar nekaj ljubiteljev živali. Še en kuža nam je delal družbo na pikniku. Na naslednjem pikniku bo najbrž slabši izkupiček, ker ni taprava ciljna publika, ampak bom vseeno poskusila.
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #10 : nedelja, 30.05.2010 : 22:50:25 »

Punce, NE bit razočarane. Vsak evro, ki pride iz srca je veliko;
Sama razmišljam, kako smo vendarle "zaprt" krog na forumu in vsak da, kolikor pač lahko. Vsaka akcija izven tega kroga pa le prinese nekaj več. Ideja je super ! In razmišljajte v to smer, da toliko in toliko pleničnih podlog stane xy €, ki jih je treba nekje vzet. In če imaš dva evra premalo ali jih sploh nimaš, jih ne moreš kupit.
Vsak evro šteje. A ne?
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #11 : ponedeljek, 31.05.2010 : 00:48:35 »

Ok punce... na lastno roko ne morem potrditi.... ta teden grem v akcijo s sefico (je vzela mojega dudarja brez pomoci)... pa mislim da pri nas bi se kar nabralo. Ko sestavim skupaj en ličen in obetaven mail posredujem Smetki, pa smo na vezi...  do konca tedna 100% sporocim kaksen je plan v firmi Smiley Ne oblujam veliko, sem bom potrudila
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #12 : ponedeljek, 31.05.2010 : 07:23:16 »

Saj v bistvu niti nisem veliko pričakovala, sem pa potiho upala, da me bodo presenetili in bo v škatli kak evro več.

Kakor koli everčki bodo upam, da že danes nakazani, če mi bo le uspelo, najkasneje pa jutri ;-)
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #13 : ponedeljek, 31.05.2010 : 08:09:05 »

Saj v bistvu niti nisem veliko pričakovala, sem pa potiho upala, da me bodo presenetili in bo v škatli kak evro več.

Kakor koli everčki bodo upam, da že danes nakazani, če mi bo le uspelo, najkasneje pa jutri ;-)

Everčki nakazani :-)
Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #14 : torek, 01.06.2010 : 01:07:11 »

Everčki nakazani :-)
Moji grejo jutri v Gali.
Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #15 : torek, 01.06.2010 : 01:08:34 »

Jutri bom vprašala še na pilatesu, če lahko eno škatlo za prispevke pustim še na recepciji telovadnice. Upam, da se bodo strinjali. Smiley
Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #16 : četrtek, 03.06.2010 : 22:39:37 »

Prispevki s piknika oddani v Gali.
Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #17 : petek, 04.06.2010 : 23:44:34 »

Danes sem pa takooo vesela!  veselje Nocoj smo imeli z amatersko dramsko skupino gostovanje. Predstava ni imela vstopnine, imeli smo škatlo za prostovoljne prispevke. Že par dni nazaj sem soigralcem poslala mail, da bom na predstavo (oz. večerjo za nastopajoče po predstavi) prinesla škatlo za Horjulčke in jih prosila, naj vržejo kak € vanjo. Čeprav niso kakšni hudi živaloljubci, so se vsi odpovedali eni kavici na račun Horjulčkov. Potem se predlagala še, da bi izkupiček naslednje predstave donirali za Horjul, pa so soigralci predlagali, da podarimo kar nocojšne prostovoljne prispevke! Cheesy Skratka - naslednji teden nesem v Galijevega mačka skoraj 200 €!!! Cheesy Vem, da je le kaplja v morje, vesela sem zato, ker so se soigralci tako izkazali.

Jutri bom vprašala še na pilatesu, če lahko eno škatlo za prispevke pustim še na recepciji telovadnice. Upam, da se bodo strinjali. Smiley
Pa še ena novica - danes mi je odgovorila lastnica pilates centra. Je zainteresirana in se bova vejretno lahko dogovorili, da bi bila škatla nekaj časa pri njih na recepciji.  veselje
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #18 : petek, 04.06.2010 : 23:51:09 »

Super novica! veselje
Krasna akcija!
Logiran
Tyto alba
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 34


WWW
« Odgovor #19 : petek, 04.06.2010 : 23:57:27 »

 veselje! (sansi pa še  Kiss za ideje in izvedbo)
Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #20 : sreda, 09.06.2010 : 11:42:50 »

Danes sem eno škatlo za prostovoljne prispevke nesla v pilates center Tanergija. Prijazna lastnica bo škatlo omenila v e-glasilu, ki ga dobivajo stranke, in jih povabila k doniranju. Škatla bo tam ostala par tednov, verjetno bomo akcijo ponovili še v oktobru ob svetovnem dnevu živali. Smiley

V škatli, ki jo je perezvon odnesla v službo, se tudi že nabirajo prispevki. Smiley

naslednji teden nesem v Galijevega mačka skoraj 200 €!!!
Tole bo oddano kar osebno Gargamelci. Perezvon, hvala za posredovanje.
Logiran
tani
novinec
*
Sporočil: 21


WWW
« Odgovor #21 : četrtek, 10.06.2010 : 15:18:56 »

Ali mogoče veste, kako je z zbiranjem denarja po trgovinah? Moja mama dela v trgovini (nekaj podobnega drogeriji), pa sem dala idejo, da bi lahko tam postavili škatlo za horjulčke. Mama se strinja, ampak ne ve, če se to lahko kar tako postavi (npr. pri blagajni). Mogoče kdo kaj ve o tem?
Najlepša hvala za odgovor
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #22 : četrtek, 10.06.2010 : 18:51:16 »

No, takole to zgleda v mailu od Tanergije:



Hvala, sansa in Tanja!  Smiley
Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #23 : četrtek, 10.06.2010 : 19:30:04 »

O, Cats, a ti tudi?  Smiley
Logiran
perezvon
novinec
*
Sporočil: 35


« Odgovor #24 : petek, 11.06.2010 : 10:00:32 »

Pri nas v službi je do sedaj odličen odziv - 40 eur v 2 tednih. Upam, da se bo tako nadaljevalo. Šefica mi je včeraj celo rekla, da bi bilo bolje, če bi še k drugi blagajni postavila eno škatlo za prostovoljne prispevke.  veselje
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #25 : petek, 11.06.2010 : 10:58:59 »

.......Šefica mi je včeraj celo rekla, da bi bilo bolje, če bi še k drugi blagajni postavila eno škatlo za prostovoljne prispevke. veselje

bravo šefica!  Afro
Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #26 : sobota, 12.06.2010 : 20:49:50 »

Pri nas v službi je do sedaj odličen odziv - 40 eur v 2 tednih. Upam, da se bo tako nadaljevalo. Šefica mi je včeraj celo rekla, da bi bilo bolje, če bi še k drugi blagajni postavila eno škatlo za prostovoljne prispevke.  veselje
veselje  bravo
 Kiss za šefico in  Kiss  Kiss za perezvonko!
Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #27 : ponedeljek, 14.06.2010 : 21:27:18 »

Ena škatla gre v petek na otvoritev klekljarske razstave v Polhograjsko graščino (hkrati bo potekala še občinska proslava, tako da upam, da bo veliko ljudi pustilo prispevek v škatli). Hvala odsansemami Wink , ki je idejo predstavila v društvu, in hvala polhograjskim klekljaricam.
Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #28 : petek, 18.06.2010 : 23:48:26 »

Ena škatla gre v petek na otvoritev klekljarske razstave v Polhograjsko graščino (hkrati bo potekala še občinska proslava, tako da upam, da bo veliko ljudi pustilo prispevek v škatli). Hvala odsansemami Wink , ki je idejo predstavila v društvu, in hvala polhograjskim klekljaricam.
V tejle škatli se je nabral lep znesek. Še malenkost več, kot zadnjič na predstavi.  veselje Najbolj se je izkazala skupina nemških turistk, ki je popoldan na povabilo domačink obiskala razstavo.  Kiss Nekaj se je nabralo tudi zvečer na občinski proslavi.  Smiley
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #29 : sobota, 19.06.2010 : 06:56:42 »

 Smiley bravo Super!  Kiss
Logiran
Tyto alba
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 34


WWW
« Odgovor #30 : sobota, 19.06.2010 : 10:46:52 »

 Afro
Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #31 : ponedeljek, 26.07.2010 : 23:38:31 »

V škatli za prostovoljne prispevke v pilates centru Tanergija se je do danes zbralo 39€ 86c  Smiley  Jutri nesem v Galija. Škatla po dogovoru z lastnico ostaja v Tanergiji vsaj do oktobra, ko bo obisk (upam, da tudi izkupiček) večji.
Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #32 : petek, 12.11.2010 : 23:18:45 »

Danes sem izpraznila škatlo za prostovoljne prispevke v pilates centru Tanergija. Nabralo se je 42 € in 43 centov, ki v Galijevem mačku čakajo na kurirja.
Logiran
Strani: 1 2 3 [Vse]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Škatla za Horjulčke
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines