mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:03:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 51   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina  (Prebrano 128230 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« : sobota, 05.06.2010 : 11:31:34 »

Tako, jaz sem se kar odločila, da odprem temo za obe skupaj Smiley, glede na to, da se bosta psički tudi še kdaj podružili in ostali na vezi Smiley. Najbrž tudi Ana ne bo imela nič proti? Wink

Torej...Lexi je od včeraj zjutraj v novem domu. Zaenkrat (tok-tok po lesu) jo lahko samo pohvalim. Takoj si je prisvojila kotiček v kuhinji za poležavanje na svoji dekici, lulamo in kakamo tudi zunaj (no, par nesrečic je bilo - nisem takoj pogruntala zakaj je cvilila (sem misla, da zato ker sem izginila v kopalnico Roll Eyes), no pa smo imeli kakec na hodniku Tongue.

Včeraj je bila tudi pikana pri veterinarju (hvala Slavici za spremstvo Wink) in kar zgledno vse skupaj prenesla. Celo v potovalni torbi je bila pridna - spala vec čas...edino enkrat vmes, ko sva se s fantom ustavila pa jo malo po enem travničku ob poti sprehodila, ni bila več navdušena, da se je bilo treba vrniti v ujetništvo - pol smo pa kot največji volkec kake 2 minutke tulili v luno Grin...na najino veselje je hitro obupala Smiley

Ponoči je pa tudi na veliko presenečenje pridno spala...spalnico sva "zaprla" z enim plohom, tako da naju je v bistvu lahko čutila, drugače je pa pridno spala na svojem prostorčku v kuhinji. Upam da ni bila ta pridnost samo najina začetniška sreča Tongue

Danes pa smo imeli prvi auf ob 5.30, je bil fant priden Cool pa jo je peljal ven...ko sta prišla nazaj se je pa kar želela igrati...hehe, je bila čisto naspidirana, AMPAK ker sva midva vseeno želela še kako urco odspati in ni zgledalo, da se bo umirila, sva umaknila pregrado do spalnice - da bi pač videla, da še počivamo. Tako se je po par poskusih razgrajanja in poizkušanja splezati na pojstlo (še dobro, da je micena) in milega gledanja vdala v usodo in se ulegla poleg pojstle.

 Bili smo tudi že na krajšem sprehodu na gradu, kjer smo srečali kar nekaj veeeelikih psov. Pa je bila kar pogumna, edino angleškega buldoga se je malo ustrašla, ker je tako sopihal Cheesy

Upam, da mi rata fotke prilepit...od njenega spalnega kotička, pa jutranjega crkljanja Kiss, ko je pridno čakala, da se še midva malo naspiva Wink

Tako, to je zaenkrat to...se še kaj javimo, pa upam, da se Kina tudi kaj sem oglasi Smiley

lp, Lili



Logiran
Ana K
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #1 : sobota, 05.06.2010 : 12:02:52 »

Pozdravček še z moje in Kinine strani.

Za Kino je bil včeraj res en velik dan. Vožnjo je bolj slabo prenesla (malo celo bruhala), vendar je bilo doma vse hitro pozabljeno.
Takoj je osvojila svojo novo posteljico in igrače, prav tako pa je zelo lepo pozdravila in polupčkala morskega prašička Zdravkota, ki mi še ni čisto jasno, kdo je to Smiley

Z lulanjem in kakanjem imamo malo težav, ker je naš cufast zelen tepih idealen kotiček, Kina pa vse opravi izredno hitro, a jo vztrajno nosim na dvorišče, tako da mislim, da bo kmalu dojela.

Včeraj je tudi imela že prve obiske, spoznala kup novih ljudi ter velikega mešančka Gila, do katerega je bila pa kar precej hrabra...

Noč je bila dokaj mirna... malo joka zvečer - dobila je svoje mesto s posteljico v spalnici, kjer je po krajšem joku sladko zaspala... zbudila me je le dvakrat ponoči, žal po opravljanju potrebe, ne prej - to tehniko bomo še nekako izpopolnili... pokonci pa sva bili seveda že okrog šestih zutraj.

Zdajle drema na svoji posteljici, na hrbtu in laja v sanjah... pravi cuker! Imam že cel kup slik, a ne najdem kabla, da bi jih dala na računalnik - za to bo treba še kak dan počakat...

Upam, da se z Lexi kmalu kaj sprehodimo.

Pozdravček,

Kina & Ana
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #2 : sobota, 05.06.2010 : 12:52:11 »

O, lej jih, sorodnici  Kiss Kiss Kar pišita svoje dogodivščine, zdaj, ko bosta pridno rasli v toplih domovih, jih bo na pretek  Smiley
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #3 : sobota, 05.06.2010 : 17:05:49 »

 Grin Grin o moj bog kašen naročni cuker, ko vidim roko zraven..  Kiss Kiss pa veliko uživancije obema v novih domovih
Logiran
majch
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 101


« Odgovor #4 : sobota, 05.06.2010 : 18:20:02 »

O dobrodošli  Smiley Vi se kar čimveč javljajte vas bomo z veseljem brali. Pikicama pa  Kiss Kiss
Logiran
morska
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #5 : sobota, 05.06.2010 : 18:26:23 »

Pikici mali... srečno v novem domu!  Kiss
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #6 : sobota, 05.06.2010 : 19:53:20 »

Ja pikici mali no Smiley  Veliko sreče obema Smiley
Logiran
Dr. Miška
novinec
*
Sporočil: 40


WWW
« Odgovor #7 : sobota, 05.06.2010 : 20:27:39 »

Kako sem vesela, da sta našli čudovite domove ... Smiley

Javljajte se, radi vas bomo brali!

Malima pikicama pa Kiss  Kiss
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #8 : nedelja, 06.06.2010 : 20:48:07 »

Evo, ravnokar sem sem imenovala za botrco male Kine Smiley (saj je ok, a ne Ana K Wink)

Moram reci, da je kuzika ful luskana in ceprav je delovala ful bolj mirna kot sestrica Lexi, se je izkazalo, da je prav pogumna in polna energije Smiley In tako, tako mala...vse moje macke so vecje od nje  Evil


Pa se par slikic, dokler Ana K ne najde kabla od fotica  Tongue Tongue


Danes, po norenju zunaj (slike so narejene s telefonom)



[attachment deleted by admin]
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #9 : nedelja, 06.06.2010 : 20:48:57 »


In od vceraj, ko se je ze potepala po Sloveniji Smiley




[attachment deleted by admin]
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #10 : nedelja, 06.06.2010 : 21:06:55 »

Sončka zlata. Enga  Kiss na goli trebušček. Saj sta kot princeski.  Cheesy Smiley
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #11 : torek, 08.06.2010 : 22:30:11 »

Joj jaz sem Lexi danes spoznala. Iz slik si je res težko predstavljat kako majhna je.

 Je pa najbolj navihano, nabrito, pogumno bitjece sploh Wink
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #12 : sreda, 09.06.2010 : 20:18:25 »

Hehe, smo jo komaj dobili iz boksa potem, ko je tako fajn zaspala Grin

Včeraj smo imeli srečanje s prijateljičino mopsiko Christy (je tudi še mladiček, 5 mesecev ima, če prav vem). In sta se presenetljivo dobro ujeli v pasjem pomenu besede- vsaj upam, da mora to tako zgledat pri mladičkih Tongue
Sta se podili po dvorišču kot dve obsedenki, malo (no, precej Shocked) sta se grickale (čeprav očitno ni bilo pregrobo, ker nobena ni nič javkala?). Naša zverina je bila sicer v prednosti zaradi svoje vitkosti Wink, tako da sem se kar malo bala za malo mopsiko, ker je bila čisto zadihana. Vsekakor se bomo še dobili (no, vsaj upam, da nam bo Christy dovolila še kak obisk Smiley)

Drugič bomo pa še kakšno fotko škljocnili, sem imela žal prazen mobi Sad
Logiran
Ana K
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #13 : petek, 11.06.2010 : 07:48:09 »

 Čacv,

 jao, jaz sem šele sedaj videla vse tole...  Smiley
 Mi tale "otročiček" vzame toliko časa in energije, da do računalnika sploh ne pridem... Kina ni niti malo mirna, prej ravno obratno  Evil Pravi mali hudiček je, ki se vsa dan nauči kake nove vragolije...

Hvala botrici za objavo slikic - so boljše, kot pa te, ki jih jaz delam s fotoaparatom!!!

No, se javiva še kaj...
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #14 : petek, 11.06.2010 : 09:20:28 »

Wink

Lahko ze danes....imam priboljske za Kino  Cool
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 51   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines