mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:49:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kranj
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kranj  (Prebrano 3718 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sobota, 05.06.2010 : 15:10:37 »

Samička, stara dobre tri mesece (3 - tri!!!! in ne en - 1 mesec!!!!). Naslednjič bo sprejem zavrnjen zaradi tegale:

BREZPOGOJNO USTAVLJAMO SPREJEM MAČK!
V zavetišču brezpogojno ustavljamo sprejem mačk, razen v primeru, ko gre za poškodovane mačke ali ostale primere nujnih sprejemov. Sprejeli bomo zgolj in izključno nujne, torej tiste, ki smo jih po zakonu dožni. Vsem ostalim zagotavljamo veterinarsko oskrbo in steriliz acije/kastracije za prostoživeče, ki bodo brezpogojno vrnjene v okolje.

Sicer pa le še moja čisto osebna pripomba: razlike med mano in tabo, ki tole bereš, ni. Prav nobene. Sploh ne takrat, ko zavetišče deluje preko svojih zmožnosti. Pomoč živalim je po zakonu dolžnost vseh državljanov; če želiš pomagati, potem pomagaj. Posvoji žival, ki jo najdeš ob Bistrici, na cesti sredi mesta, povoženo, shirano... in ne prelagaj bremen na tiste, ki jih ne zmorejo prevzeti več kot toliko. Vse prevečkrat namreč slišim, kako ti, vi, oni... ne morete zaradi tega in onega in tretjega. Torej bo počasi potrebno razumeti: tudi mi v zavetišču ne moremo več kot toliko.


In zato, ker mi na kraj pameti ne pade uspavat Mici, Majšo, Roso, Zippota in ostalih 40. Upam, da je to razumljivo. Zagotavljam tisto, kar sem po zakonu dolžna in nič (=0!!!) drugega!




Logiran

Luna95
rad pišem
****
Sporočil: 379


WWW
« Odgovor #1 : sobota, 05.06.2010 : 18:56:47 »

Kot en mali risek mi zgleda na drugi slikci. Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2 : četrtek, 16.09.2010 : 17:15:43 »

Lepotička išče dom.

Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : ponedeljek, 11.10.2010 : 14:03:49 »

V novem domu.
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kranj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines