mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:29:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: En sam kreten, pa še ta na roke delan
Strani: [1] 2 3 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: En sam kreten, pa še ta na roke delan  (Prebrano 19568 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sobota, 05.06.2010 : 17:29:44 »

Je zapustil 9 mačjih mladičev, lepo zapakiranih v škatlo, na soncu ob cesti Bloška Polica - Križna jama, občina Cerknica. Vsi so v izjemno slabem stanju, dehidracija je huda, pregreti, shirani do kosti, po njih je lezlo vse polno mravelj.
Če slučajno kdo ve,  kdo je ta izjemen unikaten primerek, na roke delan kreten vseh kretenov, naj mi, vljudno prosim, to sporoči na 051304435 ali polonaatzavetisce-horjul.net.























Logiran

Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1 : sobota, 05.06.2010 : 17:43:27 »

 Lips Sealed Angry Sad
Stiskam pesti za malčke, da bo vse v redu! Kiss
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2 : sobota, 05.06.2010 : 17:45:08 »

Mikeni Sad Kiss
Logiran

alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #3 : sobota, 05.06.2010 : 17:50:13 »

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!  Lips Sealed
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #4 : sobota, 05.06.2010 : 18:08:28 »


 butnglavc

 jezen

 bruham
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Ricky Martin
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #5 : sobota, 05.06.2010 : 18:20:20 »

butnglavc

 jezen

 bruham

točno to....besede so odveč Lips Sealed
Logiran
Meredith
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #6 : sobota, 05.06.2010 : 19:09:02 »

brez besed...kako lahko?!!! butnglavc butnglavc jezen
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #7 : sobota, 05.06.2010 : 19:51:35 »

Vsi tisti, ki zaradi naslova te teme prihitite sem, se ne ustavljajte samo tukaj, ampak odšibajte še na:

- Ko kamni jočejo ... in ukrenite TAKOJ kaj v zvezi s tem, če še niste! Doma, pri sosedih, prijateljih, sodelavcih ... v lokalni in širši skupnosti ...

- Statistika ... in ukrenite, PROSIM, kaj v zvezi s tem, če še niste! Možnosti je veliko.

Hvala malim bibam za malo prostora, vam vsem pa za akcije, ki se jih boste TAKOJ ZDAJ lotili, da takšnih primerov NE BO VEČ!

Vse dobro Poloni in kosmatim kepcam!
Vsekakor je nadvse težko prvi in drugim.
Logiran

Ricky Martin
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #8 : sobota, 05.06.2010 : 20:05:43 »

H meni v službo prideta vsak teden vsaj 2 človeka po hrano za brejo mačko. Prvo vprašam če se gre slučajno za pasemsko mačko (optimist Smiley ), itak ne gre nikoli...potem razložim vse o sterelizaciji, kakšno je stanje v sloveniji glede bibic...3/4 odgovorov je- pa če so otroci tako hotli, imet mladičke Angry Angry Potem vprašam kaj nameravajo narest z mladički...kakšni kar odvihrajo vn, kakšn mi ponosno pove da on že ve kaj bo naredu jezen jezen Sej nekateri te poslušajo ampak so redki Sad Sad da ne govorim kolko je takih ki domov prinesejo 1 mesec starega mucka Angry Sad
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #9 : sobota, 05.06.2010 : 20:24:10 »

Ricky Martin, ti si edina oseba, ki dela v trgovini in izobrazuje, kot je treba. Vsem, ki sem jih do sedaj spoznala, je bil vazen le biznis. Lani sem poskusila lokalno trgovino 'izobrazit', naj umaknejo (svaj z vidnega polja) buške za zlate ribice in ribe-razstavne eksponate v kozarcih za vlaganje, pa so mi rekli, da biznis je pac biznis. Stanje z ribami se je takoj poboljsalo, ko sem rekla, da bo padla prijava, bučk pa niso umaknili. Najvec mularije namrec pride kupiti zlato ribico+bučko. Eh ....  Edina oseba, ki je bila taka kot ti in delala v trgovini, pa je sama kmalu dala odpoved. Ce bi jaz imela trgovino, mi ne bi dobro slo, hehe ...
Logiran
Ricky Martin
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #10 : sobota, 05.06.2010 : 20:36:21 »

Malo OT ja, ampak ribe so največji problem Sad Sploh ko se kupuje za darila...sej potem našteješ da rabijo filter pa grelc pa lučko itd...se kmalu premislijo :)Jst jih včasih pošljem kar v kako otroško trgovino po plišasto igračko Tongue
Uglavnem, temle malim pikicam  Kiss Kiss so v najboljših dobrih rokah Kiss
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #11 : sobota, 05.06.2010 : 20:53:36 »

...3/4 odgovorov je- pa če so otroci tako hotli, imet mladičke Angry Angry
Kaj takrat, ko si taisti otroci zaželijo še dva bratca in tri sestrice, tudi gredo takoj v spalnico otroke štepat? Evil
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #12 : sobota, 05.06.2010 : 23:10:39 »

http://www.youtube.com/watch?v=12C9GWZXBaE
Logiran

Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #13 : nedelja, 06.06.2010 : 08:02:37 »

H meni v službo prideta vsak teden vsaj 2 človeka po hrano za brejo mačko. Prvo vprašam če se gre slučajno za pasemsko mačko (optimist Smiley ), itak ne gre nikoli...potem razložim vse o sterelizaciji, kakšno je stanje v sloveniji glede bibic...3/4 odgovorov je- pa če so otroci tako hotli, imet mladičke Angry Angry Potem vprašam kaj nameravajo narest z mladički...kakšni kar odvihrajo vn, kakšn mi ponosno pove da on že ve kaj bo naredu jezen jezen Sej nekateri te poslušajo ampak so redki Sad Sad da ne govorim kolko je takih ki domov prinesejo 1 mesec starega mucka Angry Sad

Ricky Martin mogoče bi ti plakat ohranil kakšen živec ali dva: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,36942.0.html Wink

Bibam pa vso srečo Kiss
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #14 : nedelja, 06.06.2010 : 09:11:50 »

Pa toPa to se je moral bebec prav potrudit, da jih je natlačil vse not...
Logiran
Strani: [1] 2 3 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: En sam kreten, pa še ta na roke delan
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines