mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 01:15:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: Jutranji sprehod
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jutranji sprehod  (Prebrano 5676 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Missy13
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« : torek, 15.06.2010 : 15:48:52 »

Zjutraj, ko se psička zbudi, greva najprej na lulanje, potem se vrneva v stanovanje in dobi prvi obrok hrane in vode. Nato se odpraviva na jutranji sprehod, z namenom, da bi bila potem utrujena in bi jo lahko pustili samo doma. Kljub vsemu psiška ne zaspi, pač pa joka kar se stopnjuje v lajež in zavijanje. Psička je stara 9 tednov. Ali je bolje, da se ji obrok postreže po opravljenem sprehodu.
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #1 : torek, 15.06.2010 : 16:56:40 »

Ste bili kakšen teden, po prihodu psičke doma z njo (torej, ste si vzeli dopust)?
Kako se poslovite od kuže (s pompom, dobršno mero crkljanja ali pač preprosto odidete skozi vrata)?
Logiran
Andie
novinec
*
Sporočil: 12


WWW
« Odgovor #2 : torek, 15.06.2010 : 18:25:29 »

Tudi jaz mam 9 tednov starega psička - višavčka.
Dobila sem ga v petek popoldne in že naslednji dan sem ga zaprla malo in trpela kako je jokal potem ko je urihnil pa nagradila. Potem samo stopnjuješ. V ponedeljek je biu prvič sam. Ker hodim v šolo sva zjutraj odšla okoli 5:30 na 15 minutni sprehod okoli bloka (sprehod - hoja 20 metrov malo crkljanja in kakšne 100 metrov nazaj)
Malo je pojokal potem pa zaspal, ker če ne druzga moj zaspi zarad dolgčasa če ga pustim čisto na miru pa tudi nasplošno tak majhen kuža ne more prav dolgo noret okoli.
Obrok pa moj dobi po sprehodu in izprazni skodelico do mojega prihoda,ko mu je ponovno napolnim.
Logiran
Missy13
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #3 : torek, 15.06.2010 : 18:55:42 »

Naša kužka je pri nas 3 tedne in toliko časa sem tudi jaz doma, se je ravno tako izšlo. Opažam pa, da me je kužka zamenjala za svojo pasjo mamo, saj joka, ko grem, tudi če je hčera doma. Vedno tudi s cmavkanjem zahteva mojo pozornost kljub temu, da sem skoraj cel dan samo z njo. Bo pa hudo, drugi teden grem namreč v službo. Bo pa še hčera doma, samo sigurno je sedaj tisti čas, ko jo je treba naučiti, da je sama doma nekaj ur, saj bo kasneje to še težje.
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #4 : torek, 15.06.2010 : 19:51:09 »

Ko izsiljuje, jo ignorirajte pa tega ne bo delala. Takoj ko da mir pa nagrada. Tako kot je že napisano zgoraj.

Če boste reagirali na vsak njen čiv ne bo nikoli konca, ampak samo slabše. Povedat ji morate kako naj se obnaša in ji vi postavit pravila, ne pa da je ravno obratno.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: Jutranji sprehod
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines