mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:52:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rupsi in Jagoda/Gorenja vas
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Rupsi in Jagoda/Gorenja vas  (Prebrano 33296 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #45 : ponedeljek, 26.07.2010 : 13:06:45 »

Danes nimam grozno dobrih novic.
Jagoda bo uspavana, ker smo prišli do tam, ko morda ob dobrih trenutkih pride zraven in vzame hrano iz roke, sicer se pa ne sme posegat vanjo na noben način, ker odreagira histerično in s šavsanjem. Rupsi je bil naročen na kastracijo in je kriptorhid, obe modi sta nekje v trebušni votlini in ne v modniku ali vsaj v kanalih. Ne vem, če se bom odločala za brskanje po trebuhu ob dejstvu, da tudi sam ni najlažje oddajljiv pes. Če se bom, bo dobil svojo temo.
Logiran

popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #46 : ponedeljek, 26.07.2010 : 18:52:34 »

O,shit nesreča nikoli ne počiva,še vedno upam,da se stvari spremenijo na boljše za ta dva revčka. Lips Sealed Undecided
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #47 : torek, 27.07.2010 : 08:26:00 »

Rupsi je bil naročen na kastracijo in je kriptorhid, obe modi sta nekje v trebušni votlini in ne v modniku ali vsaj v kanalih. Ne vem, če se bom odločala za brskanje po trebuhu ob dejstvu, da tudi sam ni najlažje oddajljiv pes. Če se bom, bo dobil svojo temo.

Nov dan prinaša nova spoznanja (a ni zanimivo  Azn). Mater sem naivna še vedno.

Toliko histerije, kot sta jo sprožila taledva, pa že dolgo ne. Povsem primerna situacija za prijavit jo na policijo, da malo razišče, kako sta ta dva prišla do zavetišča Horjul. Rupsi je naročen na UZ, da najdemo jajca, ki jih najbrž res sploh ni, ker so ostala v kakšni kanti v kakšni ambulanti izven meja naše države  pevka. Da ju sam Zagreb želi, pa to je neverjetno...

Vljudno prosim, da se s svojimi rešiteljskimi krožki izognete zavetišču Horjul na vsaj nekaj kilometrov. Vprašala bom pristojne, če se da na kakršenkoli način še zaostriti preverjanje sprejema živali. Sicer pa reševanje v praksi izgleda takole: se ti smili, pobereš, daš na svojo grbo in je zadeva zaključena. A je jasno?
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #48 : torek, 27.07.2010 : 08:37:52 »

Ocitno imamo med nami resevalce, ki pripeljejo zival od dalec in jo spustijo v neznano.
Pocasi mi bodo tisti, ki zvecer spustijo cucke s ketne in le-ti vsako jutro pridejo nazaj domov, celo vsec ratali.
Proti temu, kar se zdaj na sceni dogaja, so nocni potepuhi pravi balzam, njihovi lastniki pa tudi.

Kako lahko pripeljes sem tujega psa in ga spustis v upanju, da nekako pride v zavetisce ali ga kdo drug "resi"?
Logiran

deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #49 : torek, 27.07.2010 : 08:43:25 »

Se pravi kastriran in nečipiran- a tudi to obstaja?
In predvidevate, da je bil poseg opravljen v Zagrebu? Torej nekdo ve vse, samo nevestnega lastnika noče izdat?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #50 : torek, 27.07.2010 : 08:45:15 »

Jaz stavim na Sarajevo  predaja.
Logiran

moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #51 : torek, 27.07.2010 : 08:47:44 »

Kaj za en kukuruz se tukaj dogaja??? Zagreb? Kastriran?! A je to zdaj prišlo ven ali kaj?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #52 : torek, 27.07.2010 : 08:51:14 »

Hm, je problem, ko rešujes, pa ti nekdo napiše, da gre pes, ki si ga "rešil z angelskimi nameni", v skrinjo. Potem ti pa kakšen živc poči ...
Do tam, da ugotovimo, da nekdo jajc več nima, je seveda samo en poseg.
Potem pa se domine zlagajo same od sebe.
Logiran

deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #53 : torek, 27.07.2010 : 08:52:42 »

moksa- Sarajevo, ne Zagreb  Wink...so me popravili  Tongue
Iz Zgreba se očitno nekdo zanima z at aprimer , Sarajevo pa je osumljeno  izvora  Undecided
če sme prav dojela  Roll Eyes
U glavnem S***
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #54 : torek, 27.07.2010 : 08:54:44 »

Kako lahko pripeljes sem tujega psa in ga spustis v upanju, da nekako pride v zavetisce ali ga kdo drug "resi"?

Meni pa tole ne gre v glavo. Rešiš in spustiš v upanju, da ga kdo drug reši.  Shocked
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #55 : torek, 27.07.2010 : 08:55:33 »

No, torej bo Jagoda na vesti tistega, ki jo je pripeljal.  butnglavc butnglavc Upam, da mu ne bo dalo spati, da je bil pes evtanaziran zaradi njega.  Roll Eyes
Logiran

Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #56 : torek, 27.07.2010 : 08:58:16 »

Pa saj to ne more biti res. Shocked
Kar tako po domače "rešiš" psa, ki naenkrat ni več tvoja skrb in ga spustiš v hosto ter upaš, da ga nekdo najde in ponovno reši?
Narobe svet. Undecided
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #57 : torek, 27.07.2010 : 09:02:06 »

Podencica, se mi zdi, da smo mi v narobe svetu, saj je to vec kot ocitno trenutno praksa novodobnih zivalovarstvenih resiteljev.
Odkrito - meni je strasansko slabo.
Logiran

SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #58 : torek, 27.07.2010 : 09:04:20 »

Odkrito - meni je strasansko slabo.
Enako. slaba prebava bruham
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #59 : torek, 27.07.2010 : 09:08:48 »

Psa sta verjetno plasna ze od prej. Najbrz pa jima ni ravno koristilo, da sta noc prezivela sam v eni gmajni. Angry Za kozlat ste res! bruham bruham bruham
Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rupsi in Jagoda/Gorenja vas
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines