mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 12:27:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rupsi in Jagoda/Gorenja vas
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Rupsi in Jagoda/Gorenja vas  (Prebrano 33364 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #60 : torek, 27.07.2010 : 09:11:28 »

Od kod, kako ste izvedeli za Sarajevo? Je bilo teh parareševalskih ekspedicij več?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #61 : torek, 27.07.2010 : 09:15:00 »

Ni treba veliko domisljije, da zlozis stvari skupaj. Menda je nadvse "in" z ulic sibat pse v neznano. Se dogaja ocitno kar naprej in organizirano. Nekaj jih gre naprej samo v transferju, nekaj jih ocitno ostane tukaj. Pobrani s ceste, pripeljani nekaj 100 km in spusceni tam, kjer je najvec upanja, da jih nekdo pobase in poskrbi zanje. Potem pa se zakomplicira, ker nekateri pac nimamo toliko kardioloskih in okulisticnih tezav, pa si zelimo stvari spraviti tja, kamor spadajo.
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #62 : torek, 27.07.2010 : 09:15:37 »

Je bilo teh parareševalskih ekspedicij več?

Joj, res upam, da ne. Sad Angry
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #63 : torek, 27.07.2010 : 09:16:51 »

Ni treba veliko domisljije, da zlozis stvari skupaj. Menda je nadvse "in" z ulic sibat pse v neznano. Se dogaja ocitno kar naprej in organizirano.


 Sad  Pa kaj se bodo ljudje še spomnili?! Angry butnglavc
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #64 : torek, 27.07.2010 : 09:17:49 »

Jao jao, pa kaj se to dogaja zadnje čase?? Huh  butnglavc
Logiran
bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #65 : torek, 27.07.2010 : 09:20:42 »

Ne me j.... Močno upam, da sem narobe povezala stvari in se ni tukaj zgodilo to, kar si mislim,... bruham
Logiran
Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #66 : torek, 27.07.2010 : 09:22:00 »

A na ta način tudi delujejo?  Shocked
Saj ne vem ali to počnejo "otroci", ki jim človek ne more dopovedat, da se to na tak način ne more delati ali so to "odrasli" ljudje, ki bi lahko imeli malo pameti v glavi.
Dvomim, da so že kdaj slišali za besedo ODGOVORNOST od začetka do konca.
S takšnim načinom "reševanja" ne delajo usluge nikomur, še najmanj pa psom.
Naj se lotijo zadeve resno, organizirano (v pravnem in formalnem smislu), predvsem pa odgovorno ali pa raje nič, ... bo bolj zdravo za vse.
Logiran
Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #67 : torek, 27.07.2010 : 09:23:58 »

Vseeno pa upam, da bo nekdo rekel, da se je zmotil in, da ta dva psa nista prišla v hosto na tak način. Huh
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #68 : torek, 27.07.2010 : 09:25:15 »

Pocasi mi bodo tisti, ki zvecer spustijo cucke s ketne in le-ti vsako jutro pridejo nazaj domov, celo vsec ratali.
Proti temu, kar se zdaj na sceni dogaja, so nocni potepuhi pravi balzam, njihovi lastniki pa tudi.

  A ni to žalostno?
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #69 : torek, 27.07.2010 : 09:26:07 »

Fajn bi bilo, ce tisti, ki se jim zdi to 'in' placujejo te reci s svojim denarjem in pucajo drek s svojimi rokami. Ob dejstvu, da ne morem verjet, da se ob nezavidljivi situaciji v zvezi z zapuscenimi v nasi drzavi, sploh lahko kdo spomni toliksne kozlarije. Za crknit, res...
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #70 : torek, 27.07.2010 : 09:29:29 »

Svašta ej. Folk je res bolan  Lips Sealed
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #71 : torek, 27.07.2010 : 09:32:00 »

Mogoče pa folk ni samo bolan. Mogoče je tudi preračunljiv.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #72 : torek, 27.07.2010 : 09:40:20 »

Nov dan prinaša nova spoznanja (a ni zanimivo  Azn). Mater sem naivna še vedno.

Toliko histerije, kot sta jo sprožila taledva, pa že dolgo ne. Povsem primerna situacija za prijavit jo na policijo, da malo razišče, kako sta ta dva prišla do zavetišča Horjul. Rupsi je naročen na UZ, da najdemo jajca, ki jih najbrž res sploh ni, ker so ostala v kakšni kanti v kakšni ambulanti izven meja naše države  pevka. Da ju sam Zagreb želi, pa to je neverjetno...

Vljudno prosim, da se s svojimi rešiteljskimi krožki izognete zavetišču Horjul na vsaj nekaj kilometrov. Vprašala bom pristojne, če se da na kakršenkoli način še zaostriti preverjanje sprejema živali. Sicer pa reševanje v praksi izgleda takole: se ti smili, pobereš, daš na svojo grbo in je zadeva zaključena. A je jasno?

Še enkrat: živali, ki pridejo v ZH, bodo obravnavane po protokolu. Če se bo mnenje civilne družbe, ki se od daleč praska po jajcih in trka po prsih (navdušena nad svojimi reševalskimi sposobnostmi) razlikovalo od mnenja zaposlenih v ZH, bom zaprosila za strokovno komisijo že pred iztekom 30-ih dni. Po teh 30-ih dneh nima kdo kaj piskat, stvar je jasna. Ali boste začeli posvajat (in nehat le z reševanjem) ali pa se boste pač sprijaznili z odločitvami zavetišča. V izogib morebitnim nesporazumom še enkrat prosim, da se ZH-ju izognete na daleč, vsaj na tako daleč, da "najdeni" ne bodo sodili pod našo pristojnost. Zakaj na Bledu ni "najdenih"??
Iščemo jajca, ki jih sploh ni... pa jebemumater, res.
Logiran

damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #73 : torek, 27.07.2010 : 09:45:19 »

Sem rabila  več kot pol ure da sploh lahko oddam post Shocked... ste navalile med tem ko sem pisala jih je nastalo 23

  in odziv je zgražanje...... Moj odziv na vse tole skupaj je pa BES...in  to tak bes.... da bi nekomu kar jajčnike izruvala....
 ker če me pa kaj pogrebe so pa  Hinavci. ( pa veliko jih imam na sumu)

....in sploh .... na vse tole...

Sem hotela bit tiho, in se vzdržati komentarjev( v izogib siciranju postov- nebranja- oz interpretiranja po svoji volji- predvsem pa razno raznim prepucavanjam - katera so zadnje čase tako popularna )
Bom pa  povedala tasvoje !
...  določena dejstva( predvsem pa določeni klici zvečer ob 23h) mi pa nabijejo pritisk na 400 obratov.
In ravno zaradi tega( anonimnega klica) ki me je spraševal, če jaz( NAJDITELJICA/ očitno največji sucker naiven in zabit na tem svetu/ ne čutim nobene odgovornosti za ta dva psa.
 Angry

..... sedaj pa da smo si na jasnem pse sem našla sred gmajne...  peljala v zavetišče. Uredila z občino( javila o najdbi zapuščene živali), ponudila še celo pomoč Smetki glede socializacije  v kolikor bi bilo potrebno.....V dobri veri , da jih je resnično nekdo " vesten lastnik" namenoma peljal tja crknit.

 ker  pa očitno  nekateri več vejo kot jaz.
..  In sedaj naprošam tisto, ki je imela jajca, da me je včeraj zvečer klicala iz anonimne cifre brez, da bi se predstavila in mi klofala po telefonu razno razne rešiteljsko moralne nebuloze naj se javi... tukaj in naj pove svoje stališče.
Naj še odgovori na sledeča  vprašanja, ki ji jih včeraj nisem uspela zastavit...ker se je očitno zgolj zlajala in prekinila.

Ali ste jih pripravljeni vzeti domov,  jih posvojiti, se z njima vsakim posebaj ukvarjat, za Rupsija plačat operacijo( kakršna koli že bo, kolikor koli denarja bo stala)
Govorim v množini... ker sem mnenja ,da ni tukaj poanta o eni osebi ampak je cela horda dušnih rešiteljev še zraven.
Če ste...izvolite.... pa še kakšnega lahko zraven vzamete... nista samo tadva - jih je dovolj..
 Mislim da bo Polona izjemno vesela.

da še tole objasnim
če mislite  da ste mene našle  Cool  vam lahko takoj povem, da za razliko od nekaterih ,ki ste mnenja ,da se vsako živalco mora rešit za vsako ceno.... Angry  
jaz to nisem ... Moje mnenje je drugačno!
tudi glede vse tele gonje okoli teh dveh psov...  sem prišla na svojo idejo... ali je prava ali ne me sploh ne briga...  od mene in moje okolice se prosim distancirajte
 Vam pa samo nekaj povem ........  v primeru podobne situacije.....  se ne boste več mogle vtikat...Horjula ne bodo vidli.

Do vrh piskra imam tele novodobne rešiteljske scene

Pa še nekaj: Tolk ste srčne... tolk skrbite za vse živalce , tolk jih rešujete, tolk vse veste .... dejte se mal same zase pobrigat- do konca življenja bote imele dost opravit.

Sem pa še dobila drugačen občutek...in moj instinkt mi pravi , da nekatere srčnice očitno namerno delajo določene stvari.... v želji da bi škodile drugim ( Poloni in Horjulu... a so preveč popularni in Coolski al kaj.... aste tega mnenja ... a je kul to? Ne vem no ....... ali pa če raje vprašam... a ste bolane?
Če že delate to- kar imam na sumu .  Bodite fer ( glede na to, da se zadnje čase vse rešuje v javnosti) Povejte... kaj vas moti glede določenih.... kaj bi rade. Mejte jajca pa povejte še to.


Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #74 : torek, 27.07.2010 : 09:51:29 »

damayanti, hvala. Pa nehaj bit naivna, ker Rupsi res ne rabi ne UZ ne operacije. Ta hip sem prepričana, da so že v kanti.
Logiran

Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rupsi in Jagoda/Gorenja vas
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines