mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:50:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rupsi in Jagoda/Gorenja vas
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Rupsi in Jagoda/Gorenja vas  (Prebrano 33289 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #90 : torek, 27.07.2010 : 12:54:26 »

@damayanti: jaz nisem bla, k mam sam tvoj mobitel Tongue predaja

Ok, dost heca..to, kar se zadnje čase dogaja na živalovarstveni sceni, ni za nikamor. Ok, recimo, da lahko poskusim razumet, če to dela nekdo, ki nima pojma o zakonih itd. in potem tudi odneha s tem, ko mu lepo razložiš kako in kaj. Da pa to delajo ljudje, ki so zelo dobro seznanjeni z zakoni, to je pa za  bruham.

Očitno so naši (slovenski) psi res manjvredni in jih lahko evtanaziramo, važno je, da se druge pse rešuje, ker oni so pa tolk bolj bogi. HALO folk, pa kaj vam ni jasno??

In seveda, dajmo ubogi Poloni naprtit ene par teh psov, sej ona je tak cepec, da bo zategovala pas in kri "scala", zato da jih ne bo treba evtanazirat. Pa kaj, če je na robu bankrota in je fizično na koncu z močmi, važno, da ste par psov rešil in se vi dobro počutite, ane?? Za kozlat res!

Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #91 : torek, 27.07.2010 : 13:27:35 »

Tako sem predvidevala, ker sem brala v glavnem o K psa.
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #92 : torek, 27.07.2010 : 13:44:17 »

@damayanti: jaz nisem bla, k mam sam tvoj mobitel Tongue predaja


tebe mi izpiše Wink Evil ( nisi osumljena Evil )
Citat
Očitno so naši (slovenski) psi res manjvredni in jih lahko evtanaziramo, važno je, da se druge pse rešuje, ker oni so pa tolk bolj bogi. HALO folk, pa kaj vam ni jasno??

In seveda, dajmo ubogi Poloni naprtit ene par teh psov, sej ona je tak cepec, da bo zategovala pas in kri "scala", zato da jih ne bo treba evtanazirat. Pa kaj, če je na robu bankrota in je fizično na koncu z močmi, važno, da ste par psov rešil in se vi dobro počutite, ane?? Za kozlat res!

Razen če je kontra namen...in da je poanta ravno v tem , da se računa na to , da ji pride do roba in da jih bo prisiljena evtanazirat.
če je to namen potem... nimam besed.....lahko rečem samo bolano...
V kolikor je pa zgolj butastost in " reševanje"...potem pa ne razumem , v čem je fora?
 vse kar sem izluščila iz vseh teh debat in "reševanja" je zgolj to... dajmo pomagat, dejmo organizirat vik in krik in natepavanje slame po netu ..... do cilja..Cilj je pa, da se to breme preloži nekomu na grbo v realnosti (ne v virtuali ).
... ne vem no ... če je nekaterim res toliko do tega reševanja....zdej dejte reševat. Ko je zadeva dofurana in zafurana...
Lepo v avtomobile v Horjul pa povsvojit v trajno last vse tiste, ki se jim zakonski je rok iztekel.
pokažite in dokažite, da vam je res mar za živali....
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #93 : torek, 27.07.2010 : 13:46:45 »

damayanti sej lahko simpl izveš kdo te je klical..Pokliči na Telekom oz. mobilnega operaterja, prijavi nadlegovanje in povej, da želiš vedeti s katere številke so te klical Wink
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #94 : torek, 27.07.2010 : 13:53:50 »

Nekako se mi dozdeva,da gre Horjulskim psom predobro,da bi jih posvajali...poanta tega je grozna slikica,hud in trpeč opis in evo...akcija steče.Pa s tem ne omalovažujem tiste uboge pse,ki jih rešujejo,povem samo kako naš človeški um deluje...tudi sama sem pred letom dni in še pred kratkim padala na to....nisem hladna,sem se pa umirila.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #95 : torek, 27.07.2010 : 14:04:10 »

Nekako se mi dozdeva,da gre Horjulskim psom predobro,da bi jih posvajali...poanta tega je grozna slikica,hud in trpeč opis in evo...akcija steče.Pa s tem ne omalovažujem tiste uboge pse,ki jih rešujejo,povem samo kako naš človeški um deluje...tudi sama sem pred letom dni in še pred kratkim padala na to....nisem hladna,sem se pa umirila.
A jih res? A vedo, kam z njimi? Vedo tudi, kako je z njimi po domnevnih posvojitvah? Imajo imena, priimke in naslove posvojiteljev? Preverjajo posvojitelje? Ne me basat. Dajte malo odpret oči in poglejte, kdo organizira take akcije. Kako društvo, kako zavetišče, kaka skupina, ki "lastne" pse marsikdaj oddaja totalno nepreverjenim posvojiteljem, tako da marsikateri konča ali na verigi, ali nazaj v zavetišče po par dnevih (pogosteje, kot si sami priznajo), ali v časopisu, ker je nemoteno poklal ducat ovc in ga zato "novi" lastnik zbaše nazaj v zavetišče. Toliko o Goethejevskem pometanjem pred lastnim pragom.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #96 : torek, 27.07.2010 : 15:17:54 »

damayanti sej lahko simpl izveš kdo te je klical..Pokliči na Telekom oz. mobilnega operaterja, prijavi nadlegovanje in povej, da želiš vedeti s katere številke so te klical Wink

To pa res. Potem jih pa pokliči nazaj in jim kaj povej. Če se ti da, jasno. jezen
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #97 : torek, 27.07.2010 : 16:20:51 »

moksa-se strinjam...je pa teh objav polno,prepolno...mislim no,smo pa res maloumni ko mislimo koliko smo ih rešili...
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #98 : torek, 27.07.2010 : 16:43:57 »

damayanti sej lahko simpl izveš kdo te je klical..Pokliči na Telekom oz. mobilnega operaterja, prijavi nadlegovanje in povej, da želiš vedeti s katere številke so te klical Wink
To pa res. Potem jih pa pokliči nazaj in jim kaj povej. Če se ti da, jasno. jezen

Ob enajstih zvečer....
 ne da se mi res ne ... jaz imam čez dan na polno drugega za mislit... že tole danes me bo zavleklo do večera.
Ni mi da bi se še z " takimi" ubadala...


 
Itak pa.... cela tale "novopečena naravovarstvena srenja"  nekako  timsko ne deluje... nikakor se ne uskladijo, kaj bo kdo govoril, kaj kdo delal..potem itak v veliki večini tako ali tako same babe Roll Eyes... slej kot prej se bodo med seboj "poklale" Evil..pa vse razčvekale...pa se bo zvedlo. Azn
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #99 : torek, 27.07.2010 : 18:14:43 »

A jih res? A vedo, kam z njimi? Vedo tudi, kako je z njimi po domnevnih posvojitvah? Imajo imena, priimke in naslove posvojiteljev? Preverjajo posvojitelje? Ne me basat. Dajte malo odpret oèi in poglejte, kdo organizira take akcije. Kako društvo, kako zavetišèe, kaka skupina, ki "lastne" pse marsikdaj oddaja totalno nepreverjenim posvojiteljem, tako da marsikateri konèa ali na verigi, ali nazaj v zavetišèe po par dnevih (pogosteje, kot si sami priznajo), ali v èasopisu, ker je nemoteno poklal ducat ovc in ga zato "novi" lastnik zbaše nazaj v zavetišèe. Toliko o Goethejevskem pometanjem pred lastnim pragom.
Ampak ZIVI pa so, ne Wink Ker v tem je ocitno point..zivijo.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #100 : sreda, 28.07.2010 : 10:05:44 »

Po vsem tem sem hudo razočarana, da ljudem res ni jasno, da se morda tako pa ne dela, saj se pljuva v lastni pisker.  Angry Sad Angry
Rupsi in Jagoda, nič kriva, upam, da se kakšna reštiev najde. Z vseljem bi vaju oba pobasala, pa še ni čas za to  Huh .

To pa res. Potem jih pa pokliči nazaj in jim kaj povej. Če se ti da, jasno. jezen

Edino, kar se mi zdi smiselno, poišči tisto številko, morda pa te glas na drugi strani preseneti....  bruham
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #101 : sreda, 28.07.2010 : 11:51:36 »

Pljunilo se ni v lasten pisker..ampak na nedolžno žival Angry

Z določenimi osebki  se mi je izpodčasti ukvarjat, še manj pa trošit denar( na operaterja- ki mu že itak preveč plačujem)

... mogoče bi jih bilo smiselno pobasat( posvojit)...in ugotovit    kdo kje in zakaj...
...če se  komu zdi to smiselno in se mu seveda da s tem ubadat . .. jaz ne vem ... nimam mnenja niti idej
Naj se pa javi. Izjemoma bom tudi kaj donirala
 bi  pa resnično rada izvedela , komu se je porodila ideja  o vsem tem , vključno s tem, da me namoči v tale drek
Logiran
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #102 : sreda, 28.07.2010 : 20:37:12 »

Pri vsem skupaj nimam nić je pa vse skupaj bolano nimam besed,kaj se hudobija vse ne spomni. Angry Cry
Logiran
renakr
novinec
*
Sporočil: 10


WWW
« Odgovor #103 : četrtek, 29.07.2010 : 09:33:08 »

wtf
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #104 : četrtek, 29.07.2010 : 13:14:38 »

wtf

Točno to. Sad Shocked
Logiran

Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rupsi in Jagoda/Gorenja vas
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines