mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:43:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Biti prostovoljec ali ZH skozi moje oči,...
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Biti prostovoljec ali ZH skozi moje oči,...  (Prebrano 13340 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #15 : torek, 29.06.2010 : 10:45:52 »

bonny Kiss Kiss

Sem se tudi sama našla v kar nekaterih stavkih, sploh v tistem strahospoštovanju na začetku Roll Eyes. Ga ni lepšega, kot prosto popoldne preživeti gor na hribu, med krasnimi ljudmi in živalmi in se prijetno utrujen pozno zvečer vračati domov.

Polona hvala za vse kar počneš, hvala za krasne živali, ki si mi jih zaupala in kraljujejo pri meni, hvala za vse kar si me naučila in me še boš.

Želim si edino, da bi vse Tončke izselila počasi kam drugam Tongue
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #16 : torek, 29.06.2010 : 10:50:09 »

bonny Afro

..., ko je bila se Daisy Wink

daisy sorry, men je tolk smešn

..Želim si edino, da bi vse Tončke izselila počasi kam drugam Tongue

Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #17 : torek, 29.06.2010 : 11:14:10 »

Hehe, sam nehi, k si Daisy s foruma zabrisala predaja Azn. Valda sem morala identiteto zamenjat Cool.

Haha, ja, sem jo res, ampak po moje ne zato, ker bi se obnasala v neskladju z marjeticami Tongue
Ej, priznam, da se sploh ne spomnim vec, zakaj sem te zabrisala dol Undecided, imam pa vse "delikatne" na broju, pa te ni med njimi. Bom raziskala Grin

Kva se rezite, bejbe? Ja, marjetica je bla Cheesy
In pol beremo tukaj o strahovih in podobnem. Menda ne boste rekle, da se kdo marjetic boji predaja
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #18 : torek, 29.06.2010 : 11:16:01 »

Pa ne samo na tem forumu. Grin Grin Kamor si prisel je disalo po marjeticah. vegi
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #19 : torek, 29.06.2010 : 11:21:52 »

Zdi se mi, da bi se tole Tvoje razmišljanje moralo dotakniti večih ljudi, ne le nas na forumu. Daj, pošlji v kakšen tiskan medij.

Ampak res. Čudovito je napisano in bi morala res poslati kar na vse, kar se pri nas bere! Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #20 : torek, 29.06.2010 : 11:25:59 »

Krasno napisano Bonny   Kiss  

In pol beremo tukaj o strahovih in podobnem. Menda ne boste rekle, da se kdo marjetic boji predaja

 
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #21 : torek, 29.06.2010 : 11:34:06 »

Kdo se

p.s. malo heca mora bit

Logiran

ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #22 : torek, 29.06.2010 : 11:39:54 »

Kdo se



Marjetic ne, smetke pa Grin
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #23 : torek, 29.06.2010 : 11:41:51 »

Ves kaj? A nisi nikoli videla originalne Smetke, po kateri je Polona dobila ime? Tudi tiste se ni bilo za bati. Kiss
Logiran

oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #24 : torek, 29.06.2010 : 11:42:37 »

Ves kaj? A nisi nikoli videla originalne Smetke, po kateri je Polona dobila ime? Tudi tiste se ni bilo za bati. Kiss

e pa daj,  da vidim(o)!  Wink
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #25 : torek, 29.06.2010 : 11:47:34 »

Ves kaj? A nisi nikoli videla originalne Smetke, po kateri je Polona dobila ime? Tudi tiste se ni bilo za bati. Kiss

Nisem je videla, sem pa veliko slišala o njej Wink. Kaja saj veš da se hecam, Samčeva je pa ja najbolj milo bitje Kiss, mene je samo ene dvakrat lovila po dvorišču
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : torek, 29.06.2010 : 11:50:21 »

majku ti milu, ti prideš danes gor, če jst kaj vem  Azn.
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #27 : torek, 29.06.2010 : 11:55:37 »

Kake ste  Evil
Res pa je, da ko greš gor po psa, upaš, da te bo čakal privezan za ograjo, ker Smetke tisti trenutek ni doma   Tongue
Pa se seveda to ne zgodi, de ne bo kdo mislil, ker Smetka je doma  Roll Eyes  Zato pa, od vsega pritiska, rečeš fantu, naj kr on podpiše pogodbo, ker kar naenkrat ne veš, kako ti je ime  predaja    In dihat začneš šele, ko si spodaj pod hribom     

Jaz vas res občudujem, tiste, ki zdržite te pritiske in hodite na hrib, ker bo kdo mislil, da resno mislite  Tongue   
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #28 : torek, 29.06.2010 : 12:20:21 »

oaza, mislim, da imam nekje eno njeno fotko, bi bilo pa treba mal pobrskat. Smiley

Ironcat, vcasih si ji se lahko pobegnil, ko ni bilo toliko ograje po dvoriscu. Grin Grin
Logiran

bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #29 : torek, 29.06.2010 : 12:27:31 »

Vau kakšen odziv. Vidim ta naša marjetka impresionira ali pa vsaj dodobra prestraši veliko ljudi.  Grin Grin

Polona, grdo te imajo, ti pa res nisi takšna. Samo včasih, ko v oni prekleti ogromni omari ne najdem takoj igle, brizge ali pa infuzije, po katero si me poslala, se še vedno čisto malo tresem, ko pridem nazaj....  Grin  Roll Eyes Grin Grin
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Biti prostovoljec ali ZH skozi moje oči,...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines