mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 05:34:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: TDČ
Strani: 1 2 [Vse]   Dol
Natisni
Avtor Tema: TDČ  (Prebrano 4168 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
taradaška
novinec
*
Sporočil: 49


« : ponedeljek, 12.07.2010 : 08:25:17 »

Končno se javlja krdelo Tara, Daška, Čili - Tara in Daška posvojeni septembra 2007, Čili januarja letos. Upam, da se slikice v redu prilepijo, za začetek samo ene par, da preskusimo tale nov status midi. Lp vsem ostalim Horjulcem.   

[attachment deleted by admin]
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #1 : ponedeljek, 12.07.2010 : 08:39:02 »

No, končnooooooooooooooooooooooooooo!  Tongue

A lahko lepo prosim eno lepo  Wink slikico "male" Tare (mal' večjo), da jo vsaj tako vidim/o...  Tongue
Logiran
taradaška
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #2 : ponedeljek, 12.07.2010 : 09:14:48 »

Živjo, alexx. Veš da dobiš, sam mal se še lovim, pa ne znam lepit slik, gor so bile pripete kao 4 slike, evo pa se vidi samo ena. A misliš sliko od Tare, ko je bila še mladička? Sicer pa še zmeri velja, da se mormo kej dobit. Zdej smo velikrat tud v Kranju, poznamo tam okrog Kokre, pri kosorepu pa struževo, pa se lahk kdaj zmenimo, najbol čez vikend, al pa kdaj proti večeru, po šesti.  Bom vesela, če se končno kaj dobimo Smiley  
Logiran
taradaška
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #3 : ponedeljek, 12.07.2010 : 09:16:50 »

Evo pa še slika od Daške, ker je gor ni uspel prilepit.   

[attachment deleted by admin]
Logiran
taradaška
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #4 : ponedeljek, 19.07.2010 : 10:01:07 »

Evo končno mi je uspelo, slike najlepšega pasjega krdela  Smiley so na http://www.mojalbum.com/tdc/tdc 

tukaj mi sploh ni uspelo jih gor limat, razen čist majhnih.
Logiran
taradaška
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #5 : ponedeljek, 19.07.2010 : 10:02:37 »

Aja, da ne bo pomote, v nekaterih kadrih nastopajo tudi njihovi občasni al pa stalni pasji prijatelji, pa moja malenkost in naš čist ta prav profesionalni sprehajalec Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6 : ponedeljek, 19.07.2010 : 13:56:39 »

Jej, lepa klapa, sploh črni predstavnik  Azn   Cheesy  Wink
Logiran
taradaška
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #7 : ponedeljek, 19.07.2010 : 14:04:03 »

Črni predstavnik je naključni oziroma občasni model Smiley, sam je pa res lepotec, pasma howart. Tud izjemno priden in ubogljiv, sam mal alergičen na pse - samce. Ga bomo kar pogrešali, se mu vrnejo lastniki z dopusta ta teden. To je pa prednost prijateljevanja s sprehajalcem psov - da spoznaš ful zanimive pa lepe pse.
Drugač pa - Tara je ta velka ta bela lepotička, Čili je zlat (po obnašanju še vedno čist mladiček Evil) , Daška je pa ta večbarvna in z obrvmi Kleopatre. Kakšni otroci jo kličejo kar volkec.   
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #8 : ponedeljek, 19.07.2010 : 14:09:06 »

He he, pa je res volkec  Smiley
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #9 : ponedeljek, 19.07.2010 : 14:30:52 »

Sami lepotci Kiss.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #10 : ponedeljek, 19.07.2010 : 19:56:10 »

Ful ste lepi! Prav aristokratska familija. Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #11 : ponedeljek, 19.07.2010 : 20:21:12 »

Lepa lepa familija!  Wink
(ampak mama Tara je pa še zmeri najlepša... zame seveda)  Tongue  sram  Wink

Sem mislila kar tamalo taveliko Taro, ki - BTW - je na tem forumu lahko samo Tara jr.  Tongue
(saj veš, da se hecam, ane?!?)

Taradaska - tole pa resno: na Ovčanu, Kosorepu ne spuščajte psov v vodo. Kokra in pritoki so ful onesnaženi! MO Kranj je celo izdala opozorilo.
Sava je pa OK.

Mi smo bili zdajle malce kužni ("pasji" kašelj), v petek gremo na dopust, po dopustu pa obvezno ena pasja žurka...
pa snidenje "mame" Tare s hčero "Taro jr.", ane?!?  Wink

Uživajte!
(pa prav fovš sem vam za tole krasno pasjo družino!)  Wink
Logiran
taradaška
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #12 : torek, 20.07.2010 : 08:06:54 »

Tara jr. - se super sliš Smiley.
Thx za info za Ovčane pa Kosorepa, sicer do zdej nismo mel nobenih zdravstvenih problemov, moram potrkat Cool, ampak bolj vedet, je pa tko, da v tejle vročini ful paše it k vodi, zato zbiramo več al manj take destinacije za sprehode.
Donu (saj je Don, a ne) želimo, da se čim prej pocajta, pa definitivno obvezno se moramo srečat, ko pridete z dopusta, jaz imam dopust od 9.8. dalje, do konc avgusta, ampak ne gremo na morje, bomo mal izlete delal in ne bo problema se zment, s Taro - mamo se lahk dobimo tud v Radovljici, tam zdej kar malo poznam. Ker bom zihr bolj mal na računalniku, za vsak slučaj še moj gsm 040 309 467, pa se lahk beremo al pa slišmo Smiley
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #13 : sreda, 21.07.2010 : 13:18:31 »

Hvala za včerajšnji obisk na stojnici!  Wink Fuuuul lepo!


Pa zdajle sem opazila, da ima tale "sprehajalec" gor nalepšo majčko!!!!  bravo veselje
Logiran
taradaška
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #14 : četrtek, 22.07.2010 : 10:27:37 »

Alexx, ni za kaj, hvala tebi za en dobr čvek.

Tara jr. lepotička jutri praznuje svoj tretji rojstni dan, od male kepice do velke princeske.   
Logiran
taradaška
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #15 : četrtek, 22.07.2010 : 10:29:10 »

aja, kakšna slikca slavljenke se seveda spodobi  Roll Eyes- večje dodane v album na spletu.

[attachment deleted by admin]
Logiran
Strani: 1 2 [Vse]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: TDČ
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines