mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 10:10:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nujno prosimo za pomoč - odvzem 15 mačk + xy mačjih mladičev
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nujno prosimo za pomoč - odvzem 15 mačk + xy mačjih mladičev  (Prebrano 10361 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : torek, 13.07.2010 : 14:40:12 »

Itak je skrajno luštno in komot revežem na TV sramoto delat.

Ja, škoda. Zato pa pravim, da bog ne daj živalsko policijo na vrat na nos komurkoli v roke.
Logiran

simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #16 : torek, 13.07.2010 : 15:02:18 »

Ja, škoda. Zato pa pravim, da bog ne daj živalsko policijo na vrat na nos komurkoli v roke.

Če vaju prav razumem, je bila ta spet ena prenapihnjena zadeva, ki bo ostale resne vrgla v isti koš.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #17 : torek, 13.07.2010 : 15:25:49 »

Meni se pa čudno zdi, da gospa Barbara iz prispevka Preverjeno, glede na to, da je domžalčanka in da bi lahko tak primer kako drugače rešila kot s sramotenjem na tv, ni ravnala drugače in prej. Recimo s pogovorom z lastnikom za začetek. In tudi vem za njo, da se ji zunanji lastniški mački in prehrana malo na hojladri in še kaj, kar se mačk tiče, ne zdi ravno greh.
Tisti, ki se ukvarjamo z mačjo problematiko bi imeli vsaj dan vsaj enega takšnega za prijavit in v medije dat.
Skrbnice MH ponujajo namestitev do 15.8. za 5 mačjih mladičev, če ne bo drugih namestiteljev, ki bi nameščali v dogovoru z ZH v tem primeru.

 
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #18 : torek, 13.07.2010 : 15:31:41 »

Jaz ne vem, kako tista bajta zgleda od znotraj. Mi je pa padlo v uč, da so v tej oddaji kot grde mučitelje živali pokazali v vseh treh primerih ljudi z roba, ki se sami komaj držijo nad vodo. Živali pa imajo nekje na meji predpisanih minimalnih pogojev. Bi se dalo najti tudi kakšnega bogatega in vplivnega tam okoli, ki ima svoje živali na minimumu.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #19 : torek, 13.07.2010 : 15:33:38 »

Glede na to, da sem bila 14 let domžalčanka tudi sama, jih poznam ne ravno malo, tudi bogatih in vplivnih, ki bi mogoče bili prej za na Preverjeno, kar se keten in zanemarjanja živali tiče.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : torek, 13.07.2010 : 18:01:31 »

Jaz ne vem, kako tista bajta zgleda od znotraj.

Lastnik notranjost deli s svojimi mačkami, kar pomeni, da imajo on in njegove mačke enake pogoje...če veš, kaj mislim... in še enkrat, ker me boli ta sodni nalog in cela frka okoli tega. Lastnik vse razume in sodeluje. Jaz sem se namesto njega v zemljo ugreznila, ko je bilo treba po soseski iskat zaradi sodnega naloga dve polnoletni osebi za pričo, ko je zraven policija in se obnašamo, kot da smo prišli zadnjega kriminalca zašit. Mačke niso zabite v bajto, lahko gredo in pridejo kadarkoli, v vseh prostorih je nastavljena hrana, mačke niso suhe (prej nasprotno), nobena še smrkava ni. Na tak način delat ni ok.
Logiran

Oloriel
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 54


WWW
« Odgovor #21 : torek, 13.07.2010 : 19:06:39 »

A je možno doseči, da dragi novinarji iz preverjeno posnamejo nov prispevek v katerem tole razjasnijo in dajo folku vedt da so zaj***....ker tole je mal bolano, da lastnika tud pokličejo ne, da bi preverili stanje...s tem, da me anima tudi koliko so kaj izobraženi, da lahko takoj sklepajo kaj je mučenje in kaj ne, kaj je zdrava žival ipd..imam občutek, da se novinarji niti ne potrudijo razumeti tematike o kateri delajo prispevek..
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #22 : torek, 13.07.2010 : 19:10:57 »

Mene tudi tole zelo zanima, predvsem s strani postopanja VURS-a glede na problematiko tukaj okoli mene, kjer pa zdajj je črno na belem, da je vse narobe, da mački nisoo zdravi, da jim ni nudena veterinarska oskrba, pa se VURS ne premakne, ker se jim zdi vse prav...
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #23 : torek, 13.07.2010 : 19:32:22 »

Tamali imajo namestitev + še ena bela samička, najdena na Brezovici, stara 3 mesece, pri kateri je bil sprejem nujen zaradi neprimernega okolja.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #24 : torek, 13.07.2010 : 21:40:01 »

Tamali imajo namestitev + še ena bela samička, najdena na Brezovici, stara 3 mesece, pri kateri je bil sprejem nujen zaradi neprimernega okolja.

SUPER.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #25 : torek, 13.07.2010 : 21:45:50 »

Vesela za namestitve  Kiss
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #26 : sreda, 14.07.2010 : 01:16:45 »

Sem res vesela, da so mulčki nameščeni in da situacija ni taka kot so jo prikazali. Pa tudi, da tokrat moja "računica" ni držala. Sem imela namreč v mislih, da bo šlo nekako takole: 15 mačk od tega min. 8 samic, vsaka po min. 3 mladiče = 24+ malih za namestit Roll Eyes Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #27 : sobota, 21.08.2010 : 20:38:06 »

Bela samička iz Brezovice in 4 iz Domžal so v novem domu, 4  + 2 odrasli ga še iščejo. Dobijo svoje nove teme.
Logiran

Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nujno prosimo za pomoč - odvzem 15 mačk + xy mačjih mladičev
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines