mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 05:47:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Dan za teren/Ilirska Bistrica
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dan za teren/Ilirska Bistrica  (Prebrano 26489 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #30 : petek, 30.07.2010 : 14:10:46 »

Pupa je precej bolje. Taca, v katero je bila ustreljena je ne boli več, počuti se ok. Je pa tak tipičen pes čuvaj, že na daleč me brani pred vsemi, ki bi se utegnili preveč približati, do večine drugih ljudi je še vedno plašna ali huda.
Ker je netipična za slovenskega psa, smo se začeli meniti z njo v enem od jezikov, ki bi jih utegnila razumeti. Ko npr. rečeš "dođi", si skoraj vrat izpahne, tako zelo odreagira. Me ne bo niti najmanj presenetilo, če je že sterilizirana.
No, samo da vemo, kako se menit z njo vsaj na začetku, da se bomo lažje razumeli.
Logiran

pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #31 : petek, 30.07.2010 : 14:20:02 »

Ne me j****?!  Shocked
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #32 : petek, 30.07.2010 : 14:24:52 »

A te čudi? Sem se pripeljala na teren in rekla, da psica ni slovenska, pa sem jo z dvajsetih metrov videla. Takšnih in njej podobnih je polna cela bivša juga. Obnašanje je do pičice enako kot pri tistih s ceste. Plašen čuvaj. Kako jo bom oddala, se mi ta hip niti sanja ne. Zaenkrat ne upa ugriznit, kar se bo spremenilo, ko bo psihično in fizično dorasla. Na odlovu sem se z njo menila v tujem jeziku, zato je sploh ostajala blizu. Do stropa jo vrže, če spi, pa jo ogovorim v sh jeziku. Sem mislila, da je še kdo opazil...
Logiran

enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #33 : petek, 30.07.2010 : 14:26:19 »

Oglas: Iščemo sodelavca / prostovoljca v zavetišču. Pogoji: 1... 2... 3... . Znanje tujih jezikov je prednost.  Roll Eyes

Oprosti, saj vem, da je vse prej kot smešno. Samo čudim se, kdo vse pride k vam. Od Italijanov do ...  Shocked
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #34 : petek, 30.07.2010 : 14:28:29 »

Če ni sterilizirana, si bom še mislila, da je pač sama prišla čez mejo. Ilirska je blizu. Če je, si bom pa kaj drugega mislila. Predvsem to, da moraš biti en malo pazljiv, če si plašne pse omisliš za npr. začasno, al pa za stalno, al pa za karkoli pač.
Logiran

pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #35 : petek, 30.07.2010 : 14:29:21 »

Fejst me čudi količina "najdenih" psov. Jst bi se šla detektiva. Jst. Prav zanima me, kdo je poklical policijo, da je pes ob cesti.

Z vsakim trenutkom se počutim bolj  butnglavc
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #36 : petek, 30.07.2010 : 14:31:06 »

Shocked

Pa daj no Undecided To se res grejo eno grdo "igro" Angry
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #37 : petek, 30.07.2010 : 15:50:22 »

Jaz sem takoj, ko sem videla sliko pomislila, da cisto pase bolj juzno. Kak kvazi tornjak ali pa kak drug njihov ovcar/pastir je sel sigurno mimo. Pa sem bila rajsi tiho... bruham
Logiran

Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #38 : petek, 30.07.2010 : 17:27:40 »

A je to po sistemu Pete: Vse v naravo spustit al kaj? Tongue
Logiran
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #39 : petek, 30.07.2010 : 19:55:21 »

Srčica je tako li drugače,če razume Slovensko,Hrvaško ali pa Kitajsko.
Ne zdi pa se mi normalno to,da se živali zanemarja,najlažje se je znebi tako za sigurno,da jo pripelje kilometre stran,da ja nebi prišla nazaj.
Kaj vse živalce ne preživijo pa to je neverjetno.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #40 : nedelja, 01.08.2010 : 13:56:04 »

Full je lepa,simpatièna ta ne  bo dolgo v horjulu. Cheesy Cheesy Smiley Smiley Smiley

Pupa je res lepa, po svoje v (na smrt resnem) in neprekinjenem cuvanju Smetke tudi simpaticna. Izredno plasna, tujih ljudi ne sprejema (zbezi/se umakne pri cemer ves cas renci), ce bi jo stisnil v kot, bi pa zagotovo ugriznila. Zares.  Je psica, ki se ji vidi, da ni imela stika z ljudmi, pa naj si bo to "cestni" pes ali pa neka pastirska mesanica.
Tako da mislim, da bo se kar nekaj casa v ZH ...
Logiran
Pipa_ika
otrok do 14 let
*
Sporočil: 5


« Odgovor #41 : ponedeljek, 02.08.2010 : 13:02:35 »

mene že od začetka grozno spominja na Bosanskega tornjaka(Bosanskega pastirskega psa... Sem mislila v začetku omeniti, pa se mi je zdelo noro)...
Logiran
Pipa_ika
otrok do 14 let
*
Sporočil: 5


« Odgovor #42 : ponedeljek, 02.08.2010 : 13:07:02 »

Mene že od začetka zelo spominja na Bosanskega pastirskega psa, pa se mi je zdelo neumno omenjati, ker je teh psov v sloveniji zelo malo... Srčica je pa res =) želim ji vse dobro in da bi čim prej dobila odgovornega lastnika/lastnico
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #43 : ponedeljek, 09.08.2010 : 07:13:04 »

Nežna Pupa, ki ti sledi na vsakem koraku. Oziroma, če smo čisto natančni, Smetki sledi na vsakem koraku 





Logiran
taramura
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 39


WWW
« Odgovor #44 : ponedeljek, 09.08.2010 : 10:48:59 »

Ker pogled.. kar srce ti stopi
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Dan za teren/Ilirska Bistrica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines