mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 15:43:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Dan za teren/Ilirska Bistrica
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dan za teren/Ilirska Bistrica  (Prebrano 26497 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #75 : ponedeljek, 16.08.2010 : 11:29:44 »

Smetka, a je kaj manj nalimana nate?
no, vsaj agresivna ni, to je ok.  Smiley ni pa ok v vseh ostalih pogledih Sad  revica.

Logiran
spelca888
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 172


« Odgovor #76 : četrtek, 19.08.2010 : 07:44:52 »

Moja je podobna. To pa zato, ker se je na prvega lastnika zelo navezala, potem je dobila novega in je zdaj panična, da ji še tale ne bo kam ušel (se ni za bat, a ona tega ne ve).

Pri nas je s časom in veliko potrpljenja (čas v letih,potrpljenje pa v tonah) prišlo do tega, da je kako urico lahko sama preden začne tulit kot da bi jo kdo iz kože dajal. Na kaj več od tega ne upam preveč.
Sama sem se tega lotila tako, da sem jo zaklenila za 2 minuti, prišla nazaj in pohvalila, čez kak dan za 3 minute,...in to ponavljala. Dokazat sem ji morala, da bom vedno prišla nazaj in zdaj mi (recimo) verjame:)

Ampak to ni isto, moj pes je samo moj in verjamem, da si Smetka že vse živo poskusila:S
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #77 : četrtek, 19.08.2010 : 08:17:04 »

Vidla je še nisem, ampak ko mi je Smetka tole razlagala, sem bila samo tkole Shocked
Verjemite, naše so gorske rožce v primerjavi s temle bosanskim feferončkom. Jo Polonina hčerka baje fizično komaj zadrži, tolk se ji meša, ko je ona odsotna. Pol se pa mi pritožujemo - da nas ni sram, hehe Roll Eyes.

Vprašanje, kako bi blo jo dat za kak mesec na probo k nekomu ki se upa (uf, jst ne...)? Mogoče se bi brez Smetke počasi normalizirala, glede na to, da bi bil začasni skrbnik že drugi človek in ne tisti prvi, ki jo je 'rešil' in se ga je zdaj treba oklenit z vsemi štirimi. Samo razmišljam, ker zdaj je (manjkajoča) Smetka dobesedno trigger za njeno norost. In dalj ko to počne, bolj se ji tak način vseda v obnašanje, norici ubogi Undecided.
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #78 : četrtek, 19.08.2010 : 13:42:07 »

Celo življenje sem rasla s temi tornjaki,so drugače čudovitega karakterja,tale Pupa ali je fejst prestrašena ali pa ima pač to v genih.Moji sorodniki so mnenja,da tornjake moraš vedno imeti zaposlene,da se čutijo,da so pomembni,funkcionalni in nepogrešljivi.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #79 : četrtek, 19.08.2010 : 17:46:58 »

Smetka, a je kaj manj nalimana nate?

Ne. Kvecjemu bolj. Polona res ne more nikamor brez sence, oz. ce ji slucajno uspe (npr. je Pupa na dvoriscu in gre Polona notri), je cela drama. Ampak res drama. Zadnjic je pridna drzala strik, ko je sla Polona notri, pa je bil strik v nekaj sekundah snet, pridna pa skoraj brez roke (izpuljena) in kolena (ki je sicer itak defektno, ampak vsaj se je na mestu Tongue)

Mene npr. se zdaj ne sprejme, pa me vidi najmanj enkrat tedensko. Ves cas prha ali tuli name, ni sans, da se je dotaknem, se ce jo Polona drzi v narocju naredi vse, da se izmuzne. Bog ne daj, da pridem v hiso, je treba celo uzbuno naredit. Nekako ne panicira, ce sedim pri miru in je ne gledam, ko pa vstanem, pa spet cela drama ...
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #80 : petek, 20.08.2010 : 15:20:55 »

hm... kakšne so nadaljnje ''ideje'' za punco Undecided Sad
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #81 : petek, 20.08.2010 : 15:44:30 »

Jaz bom zdaj mogoče čisto mimo užgala, ker te pupe ne poznam. Ampak glede na to, da pri Poloni naj ne bi ostala, bi jo sprobala še na šok terapiji. Z nekom, ki zna s psi. Enostavno vržt v vodo in videt, če splava.
Logiran
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #82 : sobota, 21.08.2010 : 09:57:41 »

In,kako misliš,da bo to pomagalo? Sad
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #83 : sobota, 21.08.2010 : 10:02:54 »

Jaz sem pozabila, da še nekaj imam. Se mi je zdaj čez nekaj časa zazdelo čisto malo zabavno Tongue Posnetek ni najboljši, pa vseeno...

http://www.youtube.com/watch?v=dM4M2fRX-Lg

Pa še en obupan poskus Roll Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=-0XiXKWXfy8
Logiran

zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #84 : sobota, 21.08.2010 : 10:27:59 »

Plašna in zeelo previdna.
Logiran
Pipa_ika
otrok do 14 let
*
Sporočil: 5


« Odgovor #85 : petek, 27.08.2010 : 09:51:25 »

tako, jas sem našla nekaj finega...  Smiley gre pa takole... zadeva je baje super, pa še naravna je. Imenuje se Bachove cvetne esence. Gre za.. No v glavnem jaz sem iskala po tej strani esenco za mojo psičko, ki hudo trpi za zapustitveno tesnobo, in se mi je zdelo zelo fajn, če bi vam sporočila. Tako, citiram iz spletne strani: ''Esenca RED CHESTNUT (Divji kostanj z rdečimi cvetovi) Žival je zelo navezana na drugo žival ali na lastnika in je pretirano zaščitniška. Stanje lahko prepoznamo npr. po tem, da žival postane nervozna, ko se kam odpravljamo in se na vsak način trudi, da je ne bi zapustili.''
Pa še povezava:  http://www.amedea.si/?sl_bachove-cvetne-esence-za-zivali,21

a me ne upoštevate, ste čisto slučajno spregledali ali pa je to tako obupen predlog da se vam zdi škoda komentirati? res nevem... še enkrat vam predlagam, tretjič ne bom več.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #86 : petek, 27.08.2010 : 09:52:38 »

Pipa_ika, mislim da že od prej poznajo, zato ne komentirajo.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #87 : petek, 27.08.2010 : 09:59:32 »

Jaz sem pa Pupo mal božala.... veselje
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #88 : petek, 27.08.2010 : 10:00:03 »

Poznamo. Se opravičujem, ker nisem prej tega napisala. Bolje dvakrat kot nobenkrat: poznamo torej Bachove kapljice. Če bi vedela, kaj naj sploh še poskusim, ne bi niti napisala teh reči.
Logiran

maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #89 : petek, 27.08.2010 : 19:19:21 »

Jaz sem pa Pupo mal božala.... veselje
Angry Vazicka. jezen
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Dan za teren/Ilirska Bistrica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines