mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 21:27:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Namesto drage gospe...
Strani: 1 [2] 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Namesto drage gospe...  (Prebrano 15717 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : torek, 03.08.2010 : 08:22:41 »

Je še kdo, ki bi posvojil katerega od njih?
Logiran

MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #16 : torek, 03.08.2010 : 20:29:36 »

Šeka je zelo podobna Cici naših prijateljev, ki pa je mislim da po 18tih letih žal že pokojna. Jih bom obvestil, je pa res da imamo doma že 3 pse ki so od nekdaj sobivali z mucami in imajo še Činčila, ne vem pa kako je z morskimi prašički. Poleg tega pa okrog leta vedno še kakšna papiga ali dve.
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #17 : torek, 03.08.2010 : 20:44:10 »

Jaz sem do nedavnega imela dva morska prašička,zdaj žal samo še horjulca Žižija..imam tri muce in dve psici.Sem jih združevala le toliko,da vedo da so tu z nami in da so vsi moji.Muce jih pustijo na miru,jim niso več zanimivi.Špeli pa tko samo počiva in je,pa lula in kaka,ker je v penziji.Kar je delala je zdaj fertik,ker zdaj samo uživa.
Logiran
BELA Tisa
rad pišem
****
Sporočil: 358


« Odgovor #18 : petek, 06.08.2010 : 08:37:41 »

Čestitam zona!  Kiss
Pogumna odločitev  Smiley. Res mi sežejo v srce situacije, ko žival izgubi svojega človeka.  Cry Sem šla že nekajkrat čez to temo, pa ne zberem poguma,  sram da bi eni od teh sirot ponudila dom. Zase in za Tiso vem, da bi se ji prilagodili, bolj me skrbi Lili (muca). Sem jo komaj po enem letu spremenila iz zunanje žrtve v notranjo mačkabilno žvalco  Cheesy.
Pri kom so pa muce sedaj? A je v pomoč tudi začasna namestitev? So ostale, razen seveda Maca, navajene tudi pasje družbe? A je Jerry zgolj na mokri hrani ali lahko je tudi briketke? Tuhtam in računam, kako bi se izšlo Undecided
 lp

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #19 : petek, 06.08.2010 : 08:55:27 »

Glede začasne namestitve takoj na začetku piše tole:


Iščemo dom, ne začasne namestitve, ker bo za njih že sama menjava okolja zagotovo precejšen šok.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
BELA Tisa
rad pišem
****
Sporočil: 358


« Odgovor #20 : petek, 06.08.2010 : 09:09:15 »

 Cool Sorry!  Cool Preveč tuhtam in premal berem.  Undecided
Hvala za pojasnilo Pepsi! Sem si sicer tudi že brez tega mislila, da je tako.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #21 : petek, 06.08.2010 : 09:13:12 »

BELA Tisa, muce so trenutno še kar v stanovanju gospe, kamor se jih hodi oskrbovat, saj je trenutno tako zanje najmanj stresno. Na dolgi rok pa same tam ne morejo živet, rabijo svoje ljudi čimprej.

Najverjetneje pasja družba ne bi bila problem, razen pri Macu, kjer to piše. Bom se pozanimala glede Jerrya in hranjenja, pa sporočim.

Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #22 : petek, 06.08.2010 : 09:19:10 »

Resno Bela tisa....tudi sama sem mislila,da bo problem zarad psov in otrok,vrveža...Sama se je namestila kjer njej paše,mislim,da je gluha in je tako vrvež in ostalo ne moti,psici jo pustita na mir,ker je sama jasno pokazala,da tako mora biti....Imamo briketke oral-rc...nekaj ji jih uspe celo poglodat,smo pa na piščančku kuhanem,raznim senior dobrotam...Njih nega ni zahtevna,res ne.Ko imaš enkrat takšno starejšo muco,jih začneš zelo spoštovati.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #23 : petek, 06.08.2010 : 10:35:10 »

Drzim pesti za se eno pogumno odlocitev in se javljam za prevoz, ce bo treba. Kiss
Logiran

zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #24 : petek, 06.08.2010 : 10:57:26 »

Jaz pa družba za zraven,pa za bodrenje,dihanje,stiskanje pesti..(ko bi šle na maraton...)
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #25 : petek, 06.08.2010 : 11:23:15 »

A greste po Jerrya?

Katarina
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #26 : petek, 06.08.2010 : 11:29:30 »

Čakamo tisin odgovor...
Logiran
BELA Tisa
rad pišem
****
Sporočil: 358


« Odgovor #27 : petek, 06.08.2010 : 12:55:38 »

Tako hitro pa ne gre.  Cheesy

Moram iz službe pa da vidim, če je fasada na bajti končno gotova.  Evil Pa mojega mojstra čez vikend prav lepo pogledat, da mi bo zmontiral nazaj na okna mrežo (je obljubil bolj lično in še varnejšo zadevo, kot sem jo imela do sedaj - pred obnovo fasade, a še ne vem, če bo delovalo in če bo ta  nova "stiroporasta" fasada to vse skupaj zdržala). Ko se bom prepričala, da je varno in oh in sploh potem bom pa seveda za stvar. Če pa se najde medtem kakšen primeren posvojitelj pa tudi ne bo panike, ker muc, ki bodo rabile pomoč je še dovolj kajne.
Izbiro bom pravzaprav prepustila trenutnim skrbnicam.
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #28 : petek, 06.08.2010 : 13:06:12 »

Nč palamudit,pridem pošraufat tisto mrežo gor,nabutat sosede če bo treba pa hajdi v Horjul...pijača preskrbljena,družba tudi,tko,da nč izgovorov,ker te poznam,si se že odločla pa mencaš.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #29 : petek, 06.08.2010 : 13:15:56 »

Nic prehitevat, naj se v miru odloci. Smiley  Smiley Smiley
Logiran

Strani: 1 [2] 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Namesto drage gospe...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines