mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 23:41:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Namesto drage gospe...
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Namesto drage gospe...  (Prebrano 15723 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #30 : petek, 06.08.2010 : 13:29:55 »

BELA Tisa, Jerry sporoča da papa tudi briketke, najraje ima pa surovo faširano pusto govedino in kuhan piščančji file Smiley. Pasja in mačja družba ne bi smela biti problem, ker je on en tak nežen in miren, neproblematičen gospod Kiss.
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #31 : petek, 06.08.2010 : 13:42:09 »

Vso hrano (mehko)bom jaz mu nosila iz kuhinje,velja Tisa?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #32 : ponedeljek, 09.08.2010 : 17:36:51 »

Tule vse stoji... še vedno samevajo v stanovanju in iščejo nove domove.
Logiran

Naara
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 87


« Odgovor #33 : četrtek, 12.08.2010 : 19:54:55 »

Veliko sreče z iskanjem dobrega, novega doma... čimprej  Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #34 : sobota, 14.08.2010 : 16:40:23 »

Bela Tisa, je odločitev padla? Smiley

K
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #35 : torek, 17.08.2010 : 11:22:15 »

Muce še kar čakajo. Res ni nikogar zanje Undecided?
Logiran
BELA Tisa
rad pišem
****
Sporočil: 358


« Odgovor #36 : torek, 17.08.2010 : 14:50:54 »

Nisem pozabila na muce.  sram Sploh mi ne gredo iz glave, ampak ne upam.  Cry
Prejšno soboto smo komaj rešili mojega varovanca NO - Alfa in čeprav ni več tako kritično, moram počakati do 28.8. ko bodo pri kontroli povedali, ali bo lahko čez zimo zunaj, drugače bo moral k meni v stanovanje. In če bo pri meni on, na lokaciji ne bom mogla pustiti niti muca.  Pa še velika verjetnost je, da v naslednjih dneh dobim papagaja od staršev, ker se selita, tako da se mi znajo stanovalci namnožiti in ne vem kako jih bom splohločila na dobrih 30 m2.

Vem, da vsi 4 nujno potrebujejo dom, a je toliko če-jev. Ko sem v soboto gledala, kako se Alf duši in nisem bila prepričana, da bomo pravočasno pri vetu, oz. če mu bo ta sploh lahko pomagal, ne vem, če sem Jerryju ali komorkoli iz njegove bande sposobna zagotoviti primeren dom in če imam sploh dovolj debelo kožo za vedno novo slovo. Tu ne gre za opcijo, pa poskusimo, če bo šlo bo šlo, drugače...., moram biti 1000 % prepričana, da mu/jim bom lahko zagotavljala primeren življenski prostor, finančno speljala tudi kakšne večje vet zadeve (zavedam se, da gre za starejše muce, ki bodo verjetno imele večje potrebe) in bila z njimi do konca. Konec meseca bom vedela več, veliko več.
Kdaj se mucam izteče "najemna" pogodba na trenutni lokaciji?
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #37 : torek, 24.08.2010 : 11:44:51 »

Oh, Jerry, kam bi te človek dal...  Sad
pa vse ostale tudi!

Tole je moja "nočna mora"...  Undecided
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #38 : sobota, 28.08.2010 : 13:22:37 »

Tule so se dediči odločili, da morajo muce do 31.8. ven iz stanovanja. V kolikor se ne bo našlo drugih rešitev zanje gredo "k tašči na podeželje".

Če kdo razmišlja, se odloča je zdajle takoj pravi trenutek.
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #39 : sobota, 28.08.2010 : 16:03:02 »

Ojoj,groza....ko pomislim kako neproblematična je Špela...dajmo malo povprašat naokoli,sigurno je kje kdo...
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #40 : nedelja, 29.08.2010 : 15:13:19 »

Vsi štirje so trenutno v zavetišču. Jerryja bo, če sem prav razumela, posvojila Royalty (mimogrede, je bolan, ima gnojen izcedek iz nosu in oči), za ostale tri trenutno ni doma, vsaj kolikor jaz vem.

V zavetišče niso bili oddani s strani sorodnikov, niso podpisali izjave, da se jim odpovedujejo, niso plačali oddaje živali v zavetišče in zaradi groženj, da bodo notranje mačke oddali na neko kmetijo, se prav tako ni zgodilo nič. Razen čustvenega izsiljevanja torej nič novega, pa še to ni nekaj novega pravzaprav. So torej v zavetišču.

Pepi in Šeka sta čisto iz sebe in popolnoma prestrašena. Iščejo dom, čimprej.
Logiran

Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #41 : nedelja, 29.08.2010 : 15:33:29 »

Ja, Jerry pride k nam, ima zagotovljen dom. Za začetek upam, da ga bomo lahko pozdravili, glede na to da je starejši in da tele selitve ne bodo ravno pomagale, da ne bo bil v stresu.

Ma sranje vse skupi Angry. Kaj ko bi se začeli dediči zavedat, da so dediščina tudi živali, za katere so odgovorni in je treba zanje poskrbet? Na kozlanje mi gre ob misli, da ob premoženju ki so ga dobili, nimajo tolk srca in čuta odgovornosti, da bi plačali nekaj 100 € za oddajo lastniških živali v zavetišče.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #42 : nedelja, 29.08.2010 : 17:52:24 »

V zavetišče niso bili oddani s strani sorodnikov, niso podpisali izjave, da se jim odpovedujejo, niso plačali oddaje živali v zavetišče in zaradi groženj, da bodo notranje mačke oddali na neko kmetijo, se prav tako ni zgodilo nič.

Ali so take grožnje ze upravičena podlaga za kakšno prijavo?

K
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #43 : nedelja, 29.08.2010 : 17:57:41 »

Po moje žal ne. Ker ni grožnja z evtanazijo  Undecided
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #44 : nedelja, 29.08.2010 : 18:06:51 »

Inšpektor bi temu verjetno rekel oddaja (pravica vsakega lastnika) in da se bodo mački že prilagodili na novo okolje. Še za hujše stvari ne sankcionirajo, dvomim da bi za tole tudi.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Namesto drage gospe...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines