mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:16:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rupsi
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Rupsi  (Prebrano 16429 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #30 : sreda, 24.11.2010 : 17:17:19 »

Ah, Rupsi je že zgodovina. tam dol jih je še toooliko, ki jih je treba rešiti....
Logiran
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #31 : četrtek, 25.11.2010 : 14:46:14 »

Rupsi upam in ti želim,da te nekdo  vzame tebe in še mnoge druge,ki so po celem svetu.Niso samo doli za reševati so nažalost povsod.
Resnično mi je hudo,če boš uspavan ampak,če boš saj boš humano rešen vseh grozot sveta. Cry Cry Cry Cry
V Aziji pse in mačke zadavijo z dratom in iz njih delajo krzno pri nas saj nekateri humano uspavajo,čeprav ne radi ampak,če se mora se mora žal. Cry Cry Cry Cry Cry Cry.Brišite me ,če sem,kaj narobe napisala ampak ta svet je tako svinjsko umazan in pokvarjen,dragi Rupsi želim ti vse najlepše,kar se zaželeti,da kjer koli že boš. Kiss Kiss Kiss
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #32 : četrtek, 25.11.2010 : 14:53:27 »

Med dratom in injekcijo ni tako velike razlike, kot si nekateri predstavljajo....
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #33 : četrtek, 25.11.2010 : 15:21:16 »

Se takoj na začetku opravičujem, ker smetim, ampak popriki, ta svet je ravno toliko umazan in pokvarjen, kolikor ga takega vsi skupaj naredimo - tu in v domnevno nehumani Aziji.
Logiran
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #34 : petek, 26.11.2010 : 16:28:35 »

Lanabela in moksa za moje pojme je najbolj humano in človeško,da žival živi,kar se najlepše da,čeprav nekateri zelo povdarjajo "humano"uspavanje živali.Jaz sem proti vsemu,kar nekomu prekine življenje ampak so premnogi nezaželeni,tako otroci,kot živali.To o Aziji si nažalost nisem izmislila ampak sem videla na tv-u in si želim,da nebi nikoli.
Nikoli nisem ,dala uspavati kogar koli in upam,da nikoli nebom verjamem,da ni enostavno,ker vsako živo bitje ima pravico živeti,kot vsi ostali.
Jaz mislim,da je velika razlika,čeprav oboje prekine življenje eno na bolj surov način drugo pa spet drugače,ko vidiš prizore za karete veš,da jih nikoli ne boš pozabil/a bi  se strinjal vsak,da je inekcija "humana " smrt za kogar koli.
Še bolj humano bi bilo za Rupsija in vse ostale,če bi se vsi najboljši posvojitelji zagrebli za vse zavetiške živali,če jih v zavetišču nemorejo več oskrbovat iz takih in drugačnih razlogov.Iz vsega skupaj je razvidno,da je Smetka dala res vse od sebe,kar je mogla za vse njih.
Se opravičujem,ker sem motila temo Rupsiju in vsem želim od srca polhen koš Kiss Kiss Kiss Kiss i veliko sreče.
Posvojitelji  pomagajte ohraniti življenja teh prelepih živalic.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #35 : petek, 26.11.2010 : 18:32:05 »

Ja, samo sploh ni treba it do Azije. Je dost, da greš svoje razvajence peljat na divjanje po vodi - Iški Vintgar npr. Ob poti občuduješ lepe hiše in malo manj tisto, kar ob teh hišah je. Se razumemo, ne?
Logiran
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #36 : sobota, 27.11.2010 : 13:48:31 »

Yo,če je bilo to meni namenjeno dobro razumem ampak nekateri ne razumejo,da se take  stvari grozne dogajajo tudi pri nas nažalost in ne samo na jugu(balkan) Angry.
Srčno si želim,da se nebi nikjer in,da bi ubogi Rupsi nekje srečno živel s svojo družino iz  kjer koli že je.Primer Azije sem napisala,da nekateri dojamejo,da ne živijo samo  na balkanu ljudje brez srca ampak  so po celem svetu.
Mogoče so taki " ljudje" tudi  kje v naši bližini pa to nočemo videti pa opsojamo druge zaradi takšnih in drugačnih zadev.
Pa dost o temu,Rupsiju se opravičujem za smetenje teme.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #37 : ponedeljek, 06.12.2010 : 15:03:06 »

Arhiv.
Logiran

Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rupsi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines