mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:08:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mars/Borovnica
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mars/Borovnica  (Prebrano 7864 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #15 : sreda, 18.08.2010 : 20:21:13 »

Alo alo!
Evo sem lih govorila z eno gospo, ki mi je rekla naj se oglasimo kar v Horjulu pri vas, saj sva se s fantom zaljubila v nekega oranžnega mačkona z drisko ki je baje pri vas Smiley Baje ima težave z ljudmi...le zakaj!?...upam da jih s Piko ne bo imel... Jaz moram jutri službeno proti primorski, pa bi se rada zjutraj kar pri vas oglasila (jaz mam čas le do ene pol desetih, še malo manj...fant bi imel več čas, a želiva priti skupaj. Malo so nama že po telefonu razložili kako stvari potekajo glede posvojitve in tako naprej. Zanima me ali lahko jutri kar prideva in če je možno kake pol urce prej? Pripeljeva tudi Piko? Ne vem kako sicer potekajo te zadeve a mislim da bi bilo mogoče celo bolje da se novi mačkon pripelje v nov dom, ampak ne vem kako je to, kar na slepo?

Če je možno, mi odgovorite kar tu, ali na telefon 031 571 422.

Pika je že čisto živa in se je že igrala s sosedovim oranžkom Smiley)) Mogoče jo bo barva prepričala in bosta postala prava prijatelja.

Hvala za odgovor in informacije.

LP Katja

juhca,

postopek posvojitve je takšen, da najprej pokličeš v zavetišče Horjul v času uradnih ur (med 8.30 in 12.30, vsak delovni dan) in opraviš t.i. posvojitveni razgovor (če si to že storila, se opravičujem za nepotrebno podvajanje informacije).

Šele na podlagi tega se dogovoriš za obisk in posvojitev točno določene živali.

Vsaka žival, ki pride v zavetišče, je najprej nameščena v karanteni in je v času trajanja karantene ni mogoče posvojiti (če morda pišeš o oranžnem mačku iz Brezovice).

Ob posvojitvi se s podpisom posvojitvene pogodbe zavežeš, da se strinjaš s pogoji posvojitve in pravil glede oskrbe živali v novem domu.
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #16 : sreda, 18.08.2010 : 20:23:27 »

Draga Katja,
ti predlagam, da zjutraj OBVEZNO poklices v ZH. Je nujno iz vecih razlogov. Eden od pravzaprav manj pomembnih (glej nasvet Skuiki), ampak ce dobro premislim, kar pomembnih je - opis poti. Ne verjamem, da kdorkoli prvic na slepo najde pot na Hribcek, pa lahko ima najmodernejso top high-tech navigacijsko masino... Wink
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
juhca
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #17 : četrtek, 19.08.2010 : 07:07:42 »

Zdravo!

Bom poklicala ja, pa se magari zmenimo za popoldne če bo vse ok. Sva se pa zaljubila v kosmatega oranžka iz Domžal, ki ste ga našli že junija na nekem drevesu in je takrat imel drisko ter težave z družbo ljudi. Jaz upam da se bomo mi in živalce ujeli, v drugem primeru bo pač prišel kak drugi mačkon v poštev...sej je veliko revčkov ki iščejo dom in mislim da mu z nami ne bo hudega Smiley))

se slišimo!

LP Katja
Logiran
spelca888
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 172


« Odgovor #18 : četrtek, 19.08.2010 : 07:28:15 »

Hejla, juhca, brez skrbi da boš našla prijatelja za Piko. In tako kot za pse velja isto tudi za mačke - edina stvar boljša od tega, da imaš mucka je imeti dva mucka, nerazdružljiva prijatelja!

Srečno!
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #19 : četrtek, 19.08.2010 : 07:34:38 »

Pika je že čisto živa in se je že igrala s sosedovim oranžkom Smiley)) Mogoče jo bo barva prepričala in bosta postala prava prijatelja.

Kje se je pa igrala s sosedovim oranžkom?
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : četrtek, 16.09.2010 : 16:17:22 »

Večji od obeh ima zagotovljen nov dom, Mars ga še išče.

Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #21 : torek, 23.11.2010 : 15:13:41 »

V novem domu.
Logiran

Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mars/Borovnica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines