mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 13:39:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Članek - intervju z Andrejo Bogataj Krivec
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Članek - intervju z Andrejo Bogataj Krivec  (Prebrano 14707 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
gregs
novinec
*
Sporočil: 48


WWW
« Odgovor #15 : torek, 17.08.2010 : 13:29:54 »

Jaz samo berem in sledim. Predvsem pa štekam. To je ta razlika. Ja, ta forum me iritira, ker ne morem verjet, kako zahojen in pokvarjen je lahko ta foh (velja prav za vse strani, a na vsaki strani le za določene osebke). Priznavam pa tudi, da je forum zelo poučen in zanimiv, ko želi to biti in to ne pravim prvič.

Ti štekaš?
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #16 : torek, 17.08.2010 : 13:31:01 »

Štekam samo tvoj zadnji post.
Logiran
gregs
novinec
*
Sporočil: 48


WWW
« Odgovor #17 : torek, 17.08.2010 : 13:32:38 »

In še nekaj: zagotovo nisem pojedel toliko juhice v tem fohu, kot jo je marsikatera med vami. To mi je jasno. Nisem pa spet padel iz lune, da ne bi razumel določenih stvari. Dejstvo pa je, da obstaja veliko glume, veliko pretvarjanja in teženja, brez argumentov, veliko sovraštva in soljenja pameti iz strani tistih, ki pojma sploh nimajo in ga očitno ne želijo imeti. Prepričani pa so, da so spili vso pamet tega sveta. To pa zna biti velik problem.
Logiran
gregs
novinec
*
Sporočil: 48


WWW
« Odgovor #18 : torek, 17.08.2010 : 13:33:35 »

Štekam samo tvoj zadnji post.

Wink

Ne trudi se preveč. Tisti, ki je želel razumeti poanto, jo je že davno. Ostali pač tega ne boste nikoli. Ker nočete, ne zato, ker bi bilo tako zapleteno. Hehe.

Lep dan želim! Wink
Logiran
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #19 : torek, 17.08.2010 : 13:56:11 »

gregs ta portal ni namenjen pljuvanju drug po drugem, sva si na jasnem?veš kaj hočem povedat?
Kar se žaljenja tiče pa prosim lepo, pometi najprej pred svojim pragom in potem soli pamet vsem ostalim, bi šlo?
Smiley
Logiran
gregs
novinec
*
Sporočil: 48


WWW
« Odgovor #20 : torek, 17.08.2010 : 13:59:10 »

gregs ta portal ni namenjen pljuvanju drug po drugem, sva si na jasnem?

HAHA;  vic stoletja, pa ja ne misliš resno?

Ne potrebuješ veliko, da ugotoviš, da je samo v tvojih postih v 85% samo pljuvanje po drugih. Ne štekaš? Potem ti ni pomoči.
Logiran
gregs
novinec
*
Sporočil: 48


WWW
« Odgovor #21 : torek, 17.08.2010 : 14:01:17 »

p.s.: namen pa verjamem, da ni ta. A v določenih primerih TAKO JE, kar je dejstvo, ki je tudi veliki večini vas že zelo jasno (sam priznat na glas ne upate).  Shocked

Predlagam, da pride še kakšna moška roka semle, bo takoj malo več reda.  Grin
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #22 : torek, 17.08.2010 : 14:02:49 »

Tale tema je namenjena komentiranju clanka. Ce ga niste prebrali in/ali ce nimate mnenja, potem pisanje tukaj pac nima kaksnega smisla.
Pinkponkanja med posamezniki so zakljucena.
Logiran

marjeta888
rad pišem
****
Sporočil: 270


« Odgovor #23 : torek, 17.08.2010 : 14:10:55 »

Hm, a ga nimajo?

Gregs, v bistvu ne in ja (saj ne deluje oz. zavetišče ne sprejema mačk, češ da ni pristojno). O tem smo debatirali tukaj:http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,894.930.html
Logiran
gregs
novinec
*
Sporočil: 48


WWW
« Odgovor #24 : torek, 17.08.2010 : 14:13:16 »

Ok,
Gregs, v bistvu ne in ja (saj ne deluje oz. zavetišče ne sprejema mačk, češ da ni pristojno). O tem smo debatirali tukaj:http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,894.930.html

Ok, hvala ti!
Logiran
romci
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #25 : sreda, 18.08.2010 : 15:59:20 »

Citat
Gospod je, žal, policist, torej je na delovnem mestu, kjer bi moral delati red, zato take živalske policije res ne potrebujemo.

Logicno napacen preskok, fallacy of sweeping generalization (ne poznam slovenskega izraza).

"Gospod je, žal, Slovenec, torej je državljan, ki bi moral upoštevati zakon, zato take živalske policije res ne potrebujemo."
"Gospod je, žal, človek, torej je bitje, ki mora spoštovati druga čuteča živa bitja, zato take živalske policije res ne potrebujemo."

Akcije posameznika menda ne definirajo celotne populacije skupin, katerim pripada?
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #26 : četrtek, 19.08.2010 : 14:42:40 »

ja, prihaja do tega, da je treba kak tehten argument povedati zakaj nekaj ja in zakaj nekaj ne. Do sedaj ga se nisem uspela prebrati. Se vedno pa me osebno nabolj iritira to, da kot naslednji argument predstavljajo "delo zivalske policije", ki ga opravljajo drustva ze sedaj oz. ze vec let in ni prav nic "zivalskopolicijsko" kot ima sedaj prizvok. Se bo treba se kaj drugega spomniti za argument...

Ampak ja, mogoce pa je taksna metoda najbolj efektivna - torej custven odziv bralca. Policist skoduje psu, poslednicno nek povprecen bralec takoj preskoci na to, da je policija sam satan in ostali (ki trdijo drugace) skupaj z njo.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Članek - intervju z Andrejo Bogataj Krivec
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines