mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:31:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Dva ali več psov  |  Tema: Je mogoče drugega psa vzgojiti drugače?
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Je mogoče drugega psa vzgojiti drugače?  (Prebrano 4145 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Tarchyca
novinec
*
Sporočil: 12


WWW
« : ponedeljek, 27.09.2010 : 17:52:52 »

Živjo! sem nova tukaj in foruma ne poznam preveč dobro zato se opravičujem če vprašanje ponavljam.
Torej doma imamo psičko tibetansko terierko. Naša Tala je naš prvi pes in, ker se njeni vzgoji nismo pretirano posvečali(bili smo v pasji šoli in to dvakrat-pa je bila na končnih preizkusih vedno zadnja) zato ni ravno primerek najpridnejšega psa. Stara je 9 let in zadnje čase imam občutek, da se malo dolgočasi in bi ji prav prišla pasja družba. Z drugimi psi se razume tako tako-s sosedovo psičko, ki nam dela družbo skoraj na vsakem sprehodu se ignorira, kdaj pa kdaj tudi igra. Smiley
No zdaj pa k vprašanju: Slišala sem, da maljši psi (posvojili bi mladička) radi ponvaljajo za starejšimi.mi pa si pri kosilu res ne želimo dveh pasjih glasov, ki nas nenehno prosita za hrano in dveh lajajočih psov,ki ob obisku prijateljev opozarjata nase.Posebej pa nas moti njeno obnašanje, ko dobi kost saj postane zelo napadalna. Torej ali je mogoče novega psa vzgojiti drugače kot starejšega?
Kako je s sprehodi? Je dva psa težko obvladati?

Hvala za odgovore!
Tara Kiss

To temo boste lahko zasledili tudi kot vprašanje v temi vzgoja dveh psov, ampak ker sem opazila da v tisto temo žedolgo nihče ni nič napisal odpiram novo.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1 : ponedeljek, 27.09.2010 : 18:17:45 »

Ni ravno smiselno podvajat enakih vprasanj in tem, zato je tole zaklenjeno in bo umaknjeno.

Ne glede na to, da je kaksna tema stara, se lahko debata nadaljuje tam, kjer je tamatika ustrezna. Mnozica tem ne zagotavlja hitrejsih odgovorov, temvec samo ustvarja nepreglednost.
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Dva ali več psov  |  Tema: Je mogoče drugega psa vzgojiti drugače?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines